Star Wars The Old Republic

Mada.....hah. Jedina prava prednost Original servera je sto nema latency,tj laga,tj pinga i to sto nikad ne crashuje... Pored toga i nema nekih mega-giga-ultra razlika. z:hm:z:)
Slushaj brate:
Piratski serveri(barem za wow) a i svi ostali mnogo laguju,crashuju se mnogo,a najvaznije je od svega kripovi i bossvi ne bacaju moci shto je totalna lupost.Igrao sam na piratskom serveru scapegaming(WoW) i mi tamo stresemo Ilidana u Black Temple za 45 min-1 sata!!!
A na originalu baca neke munje sa nebesa boze sacuvaj stanuje te i tako.Raid od 25 ga jedva ubije (a ponekad i ne).
Piratski serveri nece josh dugo(za WoW su izashli oko godinu dana posle pojavljivanja originala) a sve zavisi od toga koliko je ljudi voljno da pravi piratski(treba tu da poznajesh programerstvo ali i da imash malo para )
Evo naprimer Lord of the Rings online :
Igrao sam 2 meseca i nestalo mi kesha :D igra je extra ima 5 + miliona pretplatnika ali nema piratski server !
Nijedan u svetu. To ti pricam :)
Beta test se nece placati samo morash da imash malo srece da te izvuku :)
Verujte mi jesam Star Wars fanatic,jesam igrao WoW i obozavam ga ali ce ovo razvaliti wow u svemu!Ovo je vishe od igre,zamislite samo svaki lik koji kreirate svaki npc ama svako ce imati sopstvani glas!Ovo je vishe od igre ovo je pravi multimedijalni projekat,najveci u istoriji igara.ZATO CUVAJTE KESH(ja sam vec skupio 3500 din koliko predpostavljam da ce koshtati mozda malo vishe) I SPREMAJTE SE
Pogledajte samo kako je jezivo uradjena borba:
Preterah napisah roman (:
MAY THE FORCE BE WITH YOU!!!
 
Slushaj brate:
Piratski serveri(barem za wow) a i svi ostali mnogo laguju,crashuju se mnogo,a najvaznije je od svega kripovi i bossvi ne bacaju moci shto je totalna lupost.Igrao sam na piratskom serveru scapegaming(WoW) i mi tamo stresemo Ilidana u Black Temple za 45 min-1 sata!!!
A na originalu baca neke munje sa nebesa boze sacuvaj stanuje te i tako.Raid od 25 ga jedva ubije (a ponekad i ne).
Piratski serveri nece josh dugo(za WoW su izashli oko godinu dana posle pojavljivanja originala) a sve zavisi od toga koliko je ljudi voljno da pravi piratski(treba tu da poznajesh programerstvo ali i da imash malo para )
Evo naprimer Lord of the Rings online :
Igrao sam 2 meseca i nestalo mi kesha :D igra je extra ima 5 + miliona pretplatnika ali nema piratski server !
Nijedan u svetu. To ti pricam :)
Beta test se nece placati samo morash da imash malo srece da te izvuku :)
Verujte mi jesam Star Wars fanatic,jesam igrao WoW i obozavam ga ali ce ovo razvaliti wow u svemu!Ovo je vishe od igre,zamislite samo svaki lik koji kreirate svaki npc ama svako ce imati sopstvani glas!Ovo je vishe od igre ovo je pravi multimedijalni projekat,najveci u istoriji igara.ZATO CUVAJTE KESH(ja sam vec skupio 3500 din koliko predpostavljam da ce koshtati mozda malo vishe) I SPREMAJTE SE
Pogledajte samo kako je jezivo uradjena borba:
Preterah napisah roman (:
MAY THE FORCE BE WITH YOU!!!

Holy ****!!!!! Bolju igricu do sad nisam video!!!!z:shock:z:shock:z:shock:
Pravo da ti kazem,jedino sto sam imao da poredim original vs. pirate mmorpg jeste WoW,i meni nisu smetale takve razlike tako da sam se opredelio za pirate jer mi je bilo jeftinije.... A i upravu si za servere,kod tog primera za LOTR.....ali realno gledano,LOTR nikad nece biti WoW....a ta dva zajedno nikad nece biti SW!!!! Bem ti skracenice! xD

I ja sam Star Wars fanatik i sve to i bas me sad gusi sto igra jos nije izasla jer umirem od zelje za njom!!!

I da ti cestitam,persuade-ovao si me,nabavicu original,vredno je para!!! :D ....ako ne bude bilo mnogo skupo,tj na pretplatu mislim,igru kupis i tvoja je,al mora placas da bi igrao,ybg...grrrr greedy Lucas,may a bounty hunter get him.z:((z:lol:

A i pored toga,jedino sto mi smeta jesu shuntavi patchevi,grrr...izadje patch,instaliraju ga na server i ako nemam tu verziju nmg da igram...msm,smor mi da ih skidam :S....jel ima toga uopste na originalu???

AND YOU,BROTHER!!!
 
Slushaj brate:
Piratski serveri(barem za wow) a i svi ostali mnogo laguju,crashuju se mnogo,a najvaznije je od svega kripovi i bossvi ne bacaju moci shto je totalna lupost.Igrao sam na piratskom serveru scapegaming(WoW) i mi tamo stresemo Ilidana u Black Temple za 45 min-1 sata!!!
A na originalu baca neke munje sa nebesa boze sacuvaj stanuje te i tako.Raid od 25 ga jedva ubije (a ponekad i ne).
Piratski serveri nece josh dugo(za WoW su izashli oko godinu dana posle pojavljivanja originala) a sve zavisi od toga koliko je ljudi voljno da pravi piratski(treba tu da poznajesh programerstvo ali i da imash malo para )
Evo naprimer Lord of the Rings online :
Igrao sam 2 meseca i nestalo mi kesha :D igra je extra ima 5 + miliona pretplatnika ali nema piratski server !
Nijedan u svetu. To ti pricam :)
Beta test se nece placati samo morash da imash malo srece da te izvuku :)
Verujte mi jesam Star Wars fanatic,jesam igrao WoW i obozavam ga ali ce ovo razvaliti wow u svemu!Ovo je vishe od igre,zamislite samo svaki lik koji kreirate svaki npc ama svako ce imati sopstvani glas!Ovo je vishe od igre ovo je pravi multimedijalni projekat,najveci u istoriji igara.ZATO CUVAJTE KESH(ja sam vec skupio 3500 din koliko predpostavljam da ce koshtati mozda malo vishe) I SPREMAJTE SE
Pogledajte samo kako je jezivo uradjena borba:
Preterah napisah roman (:
MAY THE FORCE BE WITH YOU!!!

pa da bre ... jednostavno piratski server ti nikad ne moze pruziti ono igracko iskustvo koje bi stekao igranjem na originalnom serveru.
Ovo sa glasovima .. citao sam wikipediju mada mislim da nisam sve razumeo valjano ..

"Every character in the game, including the player character, will feature full voice dialog to enhance gameplay, and interactions with those characters will feature a dialogue system similar to that used in the Mass Effect series."

posto, jelte, nisam igrao gore navedenu igru ... kakav je to voice dialog system u mass effectu ?
Inace koju klasu ce te igrati ? Meni (po imenu) se najvise svidja sith inquisitor ( mislim da je to u stvari dark jedi consular)
Inace Koje su spekulacije u vezi sa datumom izlaska igre ?
 
patcheve mora da ima svaka igra a posebno mmorpg :)
neznam za vas ali meni su sve igre koje imam(cs,half life,portal tf2,wow,mass efect i mnoge druge ) original (: tako da mi ponekad izlazi da li hocu da skinem patch
Jeste glup primer ali shvati to ovako:
:D pocepao ti se duks ti uzmesh iglu i konac i zashijesh ga xD
to ti je to patch-"zakrpa" popularno nazivan
Mass efect kupi pa cesh videti(ali kupi original obavezno koji je oko 1000 din poshto preko njega mozesh da skidash exkluzivne patcheve koji dodaju nove iteme,questove i to )
Oko datuma izlaskka se josh nezna ali je sigurno da ce izaci u 2010 (99 %) i to negde 3-4 kvartal
Nmzete toliko da cekate???Dosadno vam je???
PA IGRAJTE LJUDI KOTOR ILI NEKI DRUGI BIOWAREOV HIT(MASS EFECT,DRAGONA AGE ORIGINS) DA VIDITE SAMO KAKO LJUDI PRAVE RPGOVE!
Uvek uz imperiju znaci prvo ide sith warrior,pa sith incisitor(valjda se tako pishe) pa bounty hunter i na kraju imperial agent S
 
spam sry
Pocele su vec da se pojavljuju guilde za swtor(imaju i svoj sajt) i mogu vam reci po onome shto sam video da ce republika imati veci broj igraca -nisam video nijednu empire guild :(
For The Empire
A i shto si rekao da ti smeta patch pa moraju svi imati isti patch poshto se sa nekim patchevima pojavljuju i novi itemi.Razmisli ti imash neki item a ovaj drugi nmze da ga ima ;)
 
spam sry
Pocele su vec da se pojavljuju guilde za swtor(imaju i svoj sajt) i mogu vam reci po onome shto sam video da ce republika imati veci broj igraca -nisam video nijednu empire guild :(
For The Empire
A i shto si rekao da ti smeta patch pa moraju svi imati isti patch poshto se sa nekim patchevima pojavljuju i novi itemi.Razmisli ti imash neki item a ovaj drugi nmze da ga ima ;)

Pa nije spam,ima velike veze sa temom. ;)

Maaaa znam.... :( Ne mogu jednostavno da naprave komplet igru bez minusa,pa onda da prave expanzije.....al ok. :|

Ja cu prvo igrati sa Republikom,posto uvek igram prvo s pozitivcem pa onda s ostalima. xD

Nznm s kojim cu igrati,ali ce definitivno biti force user. :)

A i to sto si reko za originalne igrice....zasto bacas pare i kupujes original svake igrice sto ti se svidja? :S Ja prvo kupim pirate,ili skinem s neta,da vidim kakva je igrica,pa ako mi se stvarno svidja onda kupim original,ako ne,ustedeo sam pare. ;)
 
ja prvo pregledam ceo youtube za trailere pa onda gameplay pa onda pitam nekoga ko ima kako mu se svidja pa ako sam u moucnosti odem i probam negde ;) zanimljivo,hm? xD
btw
evo nekih linkova za gameplay(i ja cu igrati prvo sa force userom) ali pogledaj npr bounty huntera,smuglera ni oni nisu za odbacivanje:
uzivajte PART 1:
(nastavak 2og dela)
 
Poslednja izmena:
ja prvo pregledam ceo youtube za trailere pa onda gameplay pa onda pitam nekoga ko ima kako mu se svidja pa ako sam u moucnosti odem i probam negde ;) zanimljivo,hm? xD
btw
evo nekih linkova za gameplay(i ja cu igrati prvo sa force userom) ali pogledaj npr bounty huntera,smuglera ni oni nisu za odbacivanje:
uzivajte PART 1:
(nastavak 2og dela)

Ja samo zdraknem nesto sa gamespot-a,pa onda vi'm dal ima neceg na youtube-u i odlucim dal uopste da kupim igru ili ne. xD

Prvo force user,pa onda bounty hunter ili soldier. :)

Thx za prvi i drugi klip,al mogo si da nagovestis da je treci onaj odozgo. ;)
 
Ljudi, prvo: nije jos ni beta testiranje pocelo, a vi vec raspravljate o piratskim serverima. Kome se ne placa, ne mora da kuka za pare, nek igra na piratskim, kome se placa, nek igra.
Jos nema najava za beta testiranje, ja cekam od septembra jos.
Uglavnom sam upoznat s tim, jer sam testirao WoW: Wrath of the Lich King, u septembru 2008. kada sam dobio kljuc preko blizzard serbian foruma. Igra izgleda sjajno, ali niko ne moze jos da komentarise da ce ova igra sjebati wow kada sve sto ste videli, videli ste snimke gameplaya. Jos nijedna igra nije uspela da sjebe wow, dace bog da TOR to uradi, a ja posle 4 godine igranja, nadam se da cu preci na novi MMO.
 
Ljudi, prvo: nije jos ni beta testiranje pocelo, a vi vec raspravljate o piratskim serverima. Kome se ne placa, ne mora da kuka za pare, nek igra na piratskim, kome se placa, nek igra.
Jos nema najava za beta testiranje, ja cekam od septembra jos.
Uglavnom sam upoznat s tim, jer sam testirao WoW: Wrath of the Lich King, u septembru 2008. kada sam dobio kljuc preko blizzard serbian foruma. Igra izgleda sjajno, ali niko ne moze jos da komentarise da ce ova igra sjebati wow kada sve sto ste videli, videli ste snimke gameplaya. Jos nijedna igra nije uspela da sjebe wow, dace bog da TOR to uradi, a ja posle 4 godine igranja, nadam se da cu preci na novi MMO.

Pa prolistaj malo netom,pa se uveri da igra nece da syebe wow....ima da ga razvali!!!z:mrgreen:z:lol:z:p
 
hm,u jedi knight jedi academy si imao opciju u jednoj misiji da roknesh svog nekadashnjeg saborca i predjesh na dark side,i u poslednje dve misije,u all-out waru borish se i protiv dzedaja,a i protiv disciples of ragnos....u filmu je anakin preshao na dark side i postao one and only Darth Vader....mada nije bilo slucajeva da se neko pokajao i vratio se na "pravu" stranu,mada se Vader(opet on xD) pokajao na samrti......
 
bice Vruce ! :)

cekaj znaci moguc je povratak iz mracne strane u light ? Realno kome je to uspelo, ikada ? :) mada dobro to zvuci .. light ili samo renegade, u smislu ... svi te mrze ? :)

Ne bre,nego postanes renegade za sith,i oni pocnu da te mrze(mislim realno,ko bi voleo izdajnika :eek: ) i onda bi tu kao trebao da predjes na light stranu.... :D

Auuuu Spamer,kako si mogao da zaboravis onog najjaceg od svih!!! :O ......Darth Raven,jos jedan primer pada i "vaskrsnuca"....covek bio previse dobar,pa previse ambiciozan,pa izgubio pamcenje i onda na kraju mogao da bira dal ce biti dobbar ili zao. :)
....originalna verzija je da je postao dobar. :) zadnje dve misije u toj igrici su definitivno najjace. z:)
 

Back
Top