Demokrate usvojile odluku o prodaji zasticenog dela Kalemegdana Miskovicu?

Pa oni i racunaju na taj strah.
Nebitno je kakvi su drugi, ono sto je bitno je da ovi ne valjaju i da ih MORAMO skloniti sa vlasti. Pa ako i sledeci ne valjaju - onda i njih najuriti, ali brze nego ove. I tako dok ne dodjemo do nekih normalnih.

Ови осим што не ваљају уједно и не владају.Тако да треба довести неке који ће владати овом државом у корист народа који му је указао поверење.
 
Pa oni i racunaju na taj strah.
Nebitno je kakvi su drugi, ono sto je bitno je da ovi ne valjaju i da ih MORAMO skloniti sa vlasti. Pa ako i sledeci ne valjaju - onda i njih najuriti, ali brze nego ove. I tako dok ne dodjemo do nekih normalnih.

Da... dok ne dodjemo do nekih normalnih... kad dodjemo do nekih normalnih, sedecemo ti i ja na Kalishu i igrati shah potpuno sedi. I to ako nas i do tada usere. Mislim, realno, znash i sam da nikoga ne mosh oterati bez dva mandata sa vlasti... par garnitura i prosho nama zivot... + u proshlih 100 godina ni jedna jedina vlast nije valjala, ne mora da znachi ni da ce u sledecih 100... al' shto se mene tiche menjajte, praviti novi peti oktobar, radite shta god hocete... ja za to nemam vremena.
 
Pa oni i racunaju na taj strah.
Nebitno je kakvi su drugi, ono sto je bitno je da ovi ne valjaju i da ih MORAMO skloniti sa vlasti. Pa ako i sledeci ne valjaju - onda i njih najuriti, ali brze nego ove. I tako dok ne dodjemo do nekih normalnih.

Da bi sklonili ove sa vlasti, morate imati vise glasova u izbornim kutijama.

Na drugi nacin cete tesko uspeti jer bi ostetili demokratiju, a to ce svet odmah kazniti sa nekavim andjelom....
 
Ima li u toj Srbiji i jedan normalan grad za zivot pored Bg.
Interesantan taj fenomen, sva stoka navrla u jedan grad kao da u drugim mestima nema uslova za zivot.
Sta ti je malogradjanstina :roll:

ima mnogo gradova normalnih za zivot nego je u srbiji trend "ovce idu za cobanima" tj politicarima koji su iz svojih mesta otisli u beograd. ja nisam ovca nit mi treba cobanin zato ih ne pratim z:D
 
Искрено ово шта се ради по нашим градовима је урбанистички и архитектонски геноцид...

Као да нису чули за ГУП...
z:cry:

zato je kod nas lepse ziveti u manjim gradovima cak i na selu nego u beogradu.

kad sam bio na kosmaju jednom prilikom upoznao sam dosta ljudi iz beograda koji vise nisu mogli da podnesu zivot u tom haosu , pa su ili prodali stanove u bgu ili ih iznajmljuju a sad zive na kosmaju u prirodi i miru.
 
Da... dok ne dodjemo do nekih normalnih... kad dodjemo do nekih normalnih, sedecemo ti i ja na Kalishu i igrati shah potpuno sedi. I to ako nas i do tada usere. Mislim, realno, znash i sam da nikoga ne mosh oterati bez dva mandata sa vlasti... par garnitura i prosho nama zivot... + u proshlih 100 godina ni jedna jedina vlast nije valjala, ne mora da znachi ni da ce u sledecih 100... al' shto se mene tiche menjajte, praviti novi peti oktobar, radite shta god hocete... ja za to nemam vremena.

evo ga klasicno razmisljanje jednog DS-ovca

nisi ti u strahu , ti samo zelis da ovi tvoji lopovi ostanui sto duze da se sto vise nakradete.

sram vas bilo.

i kalemegdan ste prodali.

sta je sledece? prodaja terazijske cesme Miskovicu? :evil:
 

Back
Top