Smisao ljubavi

Zvjezdani

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
114
Postoje dvije zivotinjske potrebe: seks i hrana.

Da li bi ste u zivotu radili iskljucivo za hranu?

Isto pitanje u vezi seksa: da li bi ste voljeli samo radi seksa?

E sad, posto pretpostavljam da ce biti vise onih koji ce odgovoriti sa "da", i koji nesto drugo i ne mogu da zamisle, zamolio bih samo one koji ne zive radi zivotinjskih potreba, da se ovde izjasne, jer ovim drugima je tesko odgovoriti, kao da ne razumiju temu ili brzo zaborave o cemu se radi.
 
Postoje dvije zivotinjske potrebe: seks i hrana.

Da li bi ste u zivotu radili iskljucivo za hranu?

Isto pitanje u vezi seksa: da li bi ste voljeli samo radi seksa?
Прво, животињска потреба за сексом је нагон за продужење врсте.

Било је страшно кад сам радила само за храну.
За пуко преживљавање. Верујем да нисам једина.
Ипак, ни тад нисам радила само зато што сам морала.
Волела сам тај посао и радила сам га са задовољством.
Пре свега, радим јер волим. А плата служи за штошта.

Волела сам без секса.
 
Прво, животињска потреба за сексом је нагон за продужење врсте.

Било је страшно кад сам радила само за храну.
За пуко преживљавање. Верујем да нисам једина.
Ипак, ни тад нисам радила само зато што сам морала.
Волела сам тај посао и радила сам га са задовољством.
Пре свега, радим јер волим. А плата служи за штошта.

Волела сам без секса.

Ne slazem se da "potreba za seksom" kod zivotinja znaci produzenje vrste. Po cemu se to vidi? Da li se pare cesce kad ih je manje ili samo kad ima hrane, i da li se pare manje kad ih je previse? Ako nesto tvrdis, onda moras to i dokazati necim.
 
Мој одговор је НЕ.
Рад је на првом месту ради хране јер без хртане не може да се преживи или нпр. са слабом исхраном човек брже пропада и лакше се разболи а љубав свакако може без секса, мени је љубав оно главно што "тражим" мада то 90% људи искрено види као ненормалност.

Животиње се за разлику од људи паре искључиво ради размножавања и то само у одређено месецу у току године да би се испунио циклус трудноће, рађања и постављања младунаца на своје ноге до почетка следећег циклуса. Животиње нису перверзне иако ми некога погрдно називамо животињом.
 
Opet neutvrdjena pretpostavka u vezi zivotinja! A zasto se i sami malo ne prezderete, pa vidite da li ce da vam se digne od toga ili ne? Jeste li culi za erekciju zvanu "vodenjak"? E to je ono kad ujutro treba da ides na wc, ali nikako da ti se spusti. E bas tako je i sa zivotinjama. A vi ste od njih jos napravili profesore.
 
Opet neutvrdjena pretpostavka u vezi zivotinja! A zasto se i sami malo ne prezderete, pa vidite da li ce da vam se digne od toga ili ne? Jeste li culi za erekciju zvanu "vodenjak"? E to je ono kad ujutro treba da ides na wc, ali nikako da ti se spusti. E bas tako je i sa zivotinjama. A vi ste od njih jos napravili profesore.

z:) ti bi bas mogao da kazes koji ti ustvari imas problem pa da ga resavamo....otvorio si temu i na zenama gde blatis zene koje su promiskuitetne i donosis neke vrlo uvredljive zakljucke...a sad ovo.....i koji god odgovr da dobijes pokopavas jer to nije ono sto zelis da cujes...konfuzan si na kvadrat.....
 
Postoje dvije zivotinjske potrebe: seks i hrana.

Da li bi ste u zivotu radili iskljucivo za hranu?

Isto pitanje u vezi seksa: da li bi ste voljeli samo radi seksa?

E sad, posto pretpostavljam da ce biti vise onih koji ce odgovoriti sa "da", i koji nesto drugo i ne mogu da zamisle, zamolio bih samo one koji ne zive radi zivotinjskih potreba, da se ovde izjasne, jer ovim drugima je tesko odgovoriti, kao da ne razumiju temu ili brzo zaborave o cemu se radi.

Ako bih morala da preživim, naravno da bih radila samo za hranu..ne znamo
kako je to kad nemaš..

Ne bih volela samo radi seksa, njega možeš na svakom koraku da dobiješ i
nije nasušna potreba, može se bez njega.
 
Nista ja ne blatim. Samo hocu da prozovem one koji nisu prosjecni, ako takvih ima. Blati onaj koji u diskusiju unosi cistu mrznju i pokazuje koliko malo vrijedi. Nismo svi isti, i ne trebamo biti. I bas zbog toga mnogi treba da ostanu u misijoj rupi, jer niko ne otvara teme da edukuje mase, nije ovo skola!

"Ja sam se borio/la citav zivot za to i to i nemam kompleks nize vrijednosti, te se nisam nikada kompromitovao/la" - zasto ne bismo jednom procitali i ovako nesto, a ne samo izgovore.

Zasto opet ne upaliti svjetlo postovanja, ugleda i pozitivnih primjera?
Zasto lijeciti komplekse kroz negativne vijesti, zar to nije zavist?
Zato, dragi kompleksasi, suzdrzite se malo, ne postoji svijet samo zbog vas, jer da je tako, onda bi bio zreo za unistenje.
 
Ja mislila da ćemo da balavimo o smislu ljubavi, kad eto ti vraga, ništa bez životinjskog nagona, tema se svela na banalnost....pih....z:hm:

Ocigledno da ljubav sama po sebi nema smisao, nego da ga moramo prvo pripisati, ali se opravdano moze povesti razgovor o tome da li je smisao izgovor za ljubav ili je njen kriterij, jer je ocigledno da ovde mnogi ljubavlju nazivaju kada ih "uhvati kriza", a sta ima kriza sa smislom?

Na temu se javio, kao i obicno, iskljucivo forumski inventar, koji pokazuje koliko ima smisla time sto "ubija vrijeme".

Tako da je glupo odgovarati na njihova pitanja, a nista drugo i nemaju, kad samo hoce da ti ubiju vrijeme.
 
Poslednja izmena:
Ocigledno da ljubav sama po sebi nema smisao, nego da ga moramo prvo pripisati, ali se opravdano moze povesti razgovor o tome da li je smisao izgovor za ljubav ili je njen kriterij, jer je ocigledno da ovde mnogi ljubavlju nazivaju kada ih "uhvati kriza", a sta ima kriza sa smislom?

Na temu se javio, kao i obicno, iskljucivo forumski inventar, koji pokazuje koliko ima smisla time sto "ubija vrijeme".

Tako da je glupo odgovarati na njihova pitanja, a nista drugo i nemaju, kad samo hoce da ti ubiju vrijeme.

Šta si ti ovde sad nalupao, ni sam nisi svestan.z:hm:
 
Hajde ti cuti, kad vidim da neko planira ili ne planira seks, onda mi je svega dosta.
"Nema seksa kad pijem". Ocigledno je da nema niceg sem seksa i pica, jer da ima, znali bi ste sta je privatnost.
 
Postoje dvije zivotinjske potrebe: seks i hrana.

Da li bi ste u zivotu radili iskljucivo za hranu?

Isto pitanje u vezi seksa: da li bi ste voljeli samo radi seksa?

E sad, posto pretpostavljam da ce biti vise onih koji ce odgovoriti sa "da", i koji nesto drugo i ne mogu da zamisle, zamolio bih samo one koji ne zive radi zivotinjskih potreba, da se ovde izjasne, jer ovim drugima je tesko odgovoriti, kao da ne razumiju temu ili brzo zaborave o cemu se radi.

Ja sam vrlo blizu ove, iskreno, niske faze življenja.
RAdim da prehranim porodicu, poplaćam kredite, račune i sve ostalo
Volem sex i ne komplikujem puno muško ženske odnose

ali, volim ja i muziku, film, knjige...ZAISTAz;)
 
Zvjezdani dragi, mozda sam ja ridja pa glupa, al' ja tvoje teme nikako da uhvatim ni za glavu ni za rep. Mislim, sta podrazumevas pod tim 'voljeli radi seksa' ? Sama ljubav je mnogo kompleksnija kategorija da bi se svela samo na seks, dakle mogla bih da budem sa nekim samo zbog seksa, ali ne bih mogla da ga volim samo zbog toga, mora da postoji i nesto vise.
Sto se tice onog prvog, nisam bila u takvoj situaciji, ali pretpostavljam kad ne bih imala izbora da bih pristala na nuzno., tj, radila za hranu.
 
Ljubav na prvi pogled je seksualne prirode. Tu se hoce necije dijete, a ne samo prazno "tarlahanje".

A to prazno tarlahanje je zivotinjsko - "obavis" i bjezi.... tako da se vecina djece danas radja na taj zivotinjski nacin i zivi samo za zivotinjske potrebe.
 
Ljubav na prvi pogled je seksualne prirode. Tu se hoce necije dijete, a ne samo prazno "tarlahanje".

A to prazno tarlahanje je zivotinjsko - "obavis" i bjezi.... tako da se vecina djece danas radja na taj zivotinjski nacin i zivi samo za zivotinjske potrebe.

reinkarnacija zvezdanog......z:lol:...mogao si se malo bolje zakamuflirati
 
Ma mogla si se ti sakriti bilo gdje, jer neko ko tako izgleda kao ti (debela) mora biti i bolesna, i onda samo druge juri i suprotstavlja im se kao da su oni krivi za njenu patnju.

Hajde da se igramo skrivaca jedno 100 godina, moze? Ti se prva krijes a ja cu da te trazim, moze!? Idemo, 5, 10, 15, 20, 25, 30...
 

Back
Top