nacin muvanja

barsa91

Zainteresovan član
Poruka
127
interesuje me vase misljenje kako da se pridje devojci koju ne poznajes
na koju foru da je "uhvatis"
ali samo ozbiljni predlozi,bez sala MOLIM VAS
mozete nesto iz vaseg iskustva
z:poz:
 
interesuje me vase misljenje kako da se pridje devojci koju ne poznajes
na koju foru da je "uhvatis"
ali samo ozbiljni predlozi,bez sala MOLIM VAS
mozete nesto iz vaseg iskustva
z:poz:

Samo nemoj da joj šalješ poljupce...frustrira...znam iz ličnog iskustva...i nemoj da se hvataš za međunožje...i da je pitaš da li joj je dobro iako se ona sasvim pristojno ponaša, pa zatim da li joj je muka iako nije pijana i tako...Bila bih oduševljena da mi priđe lik i kaže ja sam taj i taj možeš li mi dati broj telefona...a ne sve neki džiberi.....
 
Samo nemoj da joj šalješ poljupce...frustrira...znam iz ličnog iskustva...i nemoj da se hvataš za međunožje...i da je pitaš da li joj je dobro iako se ona sasvim pristojno ponaša, pa zatim da li joj je muka iako nije pijana i tako...Bila bih oduševljena da mi priđe lik i kaže ja sam taj i taj možeš li mi dati broj telefona...a ne sve neki džiberi.....

moje ime je bond,dzejms bond...izadji samnom ako zelis da zivis..:lol:
 
Samo nemoj da joj šalješ poljupce...frustrira...znam iz ličnog iskustva...i nemoj da se hvataš za međunožje...i da je pitaš da li joj je dobro iako se ona sasvim pristojno ponaša, pa zatim da li joj je muka iako nije pijana i tako...

Čovek pita šta da radi, a ne šta da ne radi.

S druge strane, nije tačno to tvoje pravilo. Neke žene vole da joj se šalju poljupci, a lično meni je bilo zamereno što ne hvatam međunožje od strane žene (iako ja mislim da tamo prstima nije mesto). Dalje, ako nije pijana, a on je pozove na vazduh, to može ad bude dobro, jer ona možda želi da se folira da je pijana itd...

Dakle, savet, tradicionalne metode uvek prolaze kod žena. Biti džentlmen i diskretno opsluživati ženu sitnicama i davati joj do znanja da obraćaš pažnju na nju, to uvek prolazi. Kod žena koju bi samo da kresneš, budi skot, i nema problema. Većina to voli, možeš da popiješ šamar ponekad, ali kod tih ne bi imao prođu ionako ;)
 
Samo nemoj da joj šalješ poljupce...frustrira...znam iz ličnog iskustva...i nemoj da se hvataš za međunožje...i da je pitaš da li joj je dobro iako se ona sasvim pristojno ponaša, pa zatim da li joj je muka iako nije pijana i tako...Bila bih oduševljena da mi priđe lik i kaže ja sam taj i taj možeš li mi dati broj telefona...a ne sve neki džiberi.....

A ne, vi to kažete samo deklerativno. U praksi to nepali. Nesamo da ja nisam pokupio nijednu ribu na taj način, nego neznam nikoga ko je to uradio a mislim da neznam ni nekoga ko zna nekoga ko je pokupio ribu na taj način.
 
Čovek pita šta da radi, a ne šta da ne radi.

S druge strane, nije tačno to tvoje pravilo. Neke žene vole da joj se šalju poljupci, a lično meni je bilo zamereno što ne hvatam međunožje od strane žene (iako ja mislim da tamo prstima nije mesto). Dalje, ako nije pijana, a on je pozove na vazduh, to može ad bude dobro, jer ona možda želi da se folira da je pijana itd...

Dakle, savet, tradicionalne metode uvek prolaze kod žena. Biti džentlmen i diskretno opsluživati ženu sitnicama i davati joj do znanja da obraćaš pažnju na nju, to uvek prolazi. Kod žena koju bi samo da kresneš, budi skot, i nema problema. Većina to voli, možeš da popiješ šamar ponekad, ali kod tih ne bi imao prođu ionako ;)

Ti to ozbiljno??
 
interesuje me vase misljenje kako da se pridje devojci koju ne poznajes
na koju foru da je "uhvatis"
ali samo ozbiljni predlozi,bez sala MOLIM VAS
mozete nesto iz vaseg iskustva
z:poz:
RECITUJ , PEVAJ, SVIRAJ JOJ TO CE DA JE ODUSEVI I PRE SVEGA BUDI ZGODAN VISOK VITAK BEZ SALA UTEGNUT POKAZI JOJ SVOJE TELO PRICAJ JOJ SLATKASTO SIGURNO CE DA SE OTOPI PUSI OBAVEZNO CRNO NOSI TO PALI SIGURNO SMESKAJ SE I NAPIJ JE GLUMI
 
interesuje me vase misljenje kako da se pridje devojci koju ne poznajes
na koju foru da je "uhvatis"
ali samo ozbiljni predlozi,bez sala MOLIM VAS
mozete nesto iz vaseg iskustva
z:poz:
IZGLEDAJ GENERALSKI HLADNO TO CE DA JE RASPOMAMI PRIDJI JOJ NA ULICI ILI POKAZI JOJ SVOJE SLIKE KRATKO JE POLJUBI I POKLONI JOJ SVOJE CRNE VUNENE RUKAVICE IMA DA POLUDI
 
interesuje me vase misljenje kako da se pridje devojci koju ne poznajes
na koju foru da je "uhvatis"
ali samo ozbiljni predlozi,bez sala MOLIM VAS
mozete nesto iz vaseg iskustva
z:poz:
...pa ima vishe nachina, jedan ( a iskustveno pali uvek) je da joj pridjesh sledja i shapnesh na uvce " odratju te od qrchitja"...:(
...ili da uhvatish da se zzvalavish sa kelnerom i namigujesh joj dok to radish, a kada budesh siguran da te je primatila ondak ga nabodesh u vugla i izgazish kao vogno i pridjesh joj i kazzesh," jeeee shto mrzim pedere sa dobrim ukusom"...:(
...ili da prdnesh i okrivish nju, pa posle priznash i kazzesh da nisi znao kako da joj pridjesh...:(
...ili da je otnesh i odvezesh svojom limuzinom u svoju vilu sa klavirom i ponudish je mortadelom i turshijom...:(
 
1. iz teorije: ne treba se previse truditi oko konkretne devojke...vise treba raditi na sebi i postati bolji dasa, a onda je sa devojkama lako

2. iz iskustva: smuvao me onaj ko me nije muvao... to mu je bila taktika
 
a da pre svega toga pokusas da skapiras svidjas li joj se vopste..? :D

msm, uputis neki znacajan pogled, nasmesis se... i tako to... pocnes da pricas o necemu, izaberi zanimljivu temu.. pitaj je nesto sto te zanima, msm sto bi ti voleo da znas... ali nemoj o sexu, to ce je odbiti + pomislice da si sexualni manjak i da samo zelis da je povalis.. :)

ondak nabavis njen broj telefona ili je i sam pitas da ti da... i onda je zovnes da izadjete.. i tako toooooo....
 
Brate, prvi sledeci put kad je vidis, prije nego sto ti ista padne na pamet, ti njoj pridji... I kazi sto ti prvo padne na pamet... To ti je najbolje... ;) ako sje*es, hebemga... Ne bi trebalo da kazes nista sto ne treba, samo ako budes opusten. opustenost je prijatelj u takvim situacijama... Ako se vidi da si ukocen, odma' se pretpostavlja da nemas samopouzdanja i... Tu si ga ugasio... Zato, opusteno, normalno i to bi trebalo biti ok... naravno, ako je ona okay djevojka... Srecno!
 

Back
Top