Ima li sanse da se muslimani ujedine?

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Ima li sanse da se muslimani ujedine i naprave jednu ogormnu drzavu koja ce biti super sila na ovom svijetu?Sta mislite da li ima sanse i da li je jedan od zacetnika toga Iran?

Samo mi se ne svidja sto Suniti napdaju Siite u Iraku i Pakistanu i mislim da se oni moraju smiriti.
 
Mozda bi se toj drzavi pridruzilli drzave kao sto je Afganistan i Pakistan i to bi bilo dovoljno da se o0snuje jedna imperija super sila koja bi bila konkurent Rusiji i Americi.Mora nesto i ova Amerika uciniti povodom muslimana i podaritit im tehnologiju za nuklearno oruzje i tako smiriti muslimane od rata i medjusobnog sukoba i vanjskog neprijatelja.
 
Poslednja izmena od moderatora:
uuuaaaaaaaaaaaa Allahau Aqbar!! Allaha je Velik! za Dzihad i za zveti rat!!! uuuaaaaaaaaaaaaa
Уааа!z:D
knin88l.jpg
 
Mozda bi se toj drzavi pridruzilli drzave kao sto je Afganistan i Pakistan i to bi bilo dovoljno da se o0snuje jedna imperija super sila koja bi bila konkurent Rusiji i Americi.Mora nesto i ova Amerika uciniti povodom muslimana i podaritit im tehnologiju za nuklearno oruzje i tako smiriti muslimane od rata i medjusobnog sukoba i vanjskog neprijatelja.

Allahu Aqbar!!! Za Dzihad!!

:zskace::zskace::zskace:
...и...ништа?Ниси извадио осигурач на кашикари?

:cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje: :cepanje:
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
rolol.gif
 
Mozda bi se toj drzavi pridruzilli drzave kao sto je Afganistan i Pakistan i to bi bilo dovoljno da se o0snuje jedna imperija super sila koja bi bila konkurent Rusiji i Americi.Mora nesto i ova Amerika uciniti povodom muslimana i podaritit im tehnologiju za nuklearno oruzje i tako smiriti muslimane od rata i medjusobnog sukoba i vanjskog neprijatelja.

Allahu Aqbar!!! Za Dzihad!!

Hhahahahahahahh!!!! Kakvih pacijenata ima ovde. Mozda vam USA podari nuklerno oruzje ali po glavi.
 
Pa kad se tako budu muslimani ujedinili onda ce se uvesti Halifat i izabrati novi Halifa za muslimane svijeta.Kada se to bude ucinilo tad ce biti mira u svijetu sa muslimanima.Muslimane niko nece dirati a ni muslimani nikoga nece dirati.Sav ovaj rsum sa muslimanima je zato sto ne postoji Halifa.Kad muslimani budu napravili nuklearnu bombu oprobace je nuklearnom probom i tako ce se znati da muslimani imaju nuklearno oruzje i veliku drzavu.
 
Ima li sanse da se muslimani ujedine i naprave jednu ogormnu drzavu koja ce biti super sila na ovom svijetu?Sta mislite da li ima sanse i da li je jedan od zacetnika toga Iran?

Samo mi se ne svidja sto Suniti napdaju Siite u Iraku i Pakistanu i mislim da se oni moraju smiriti.

kad odete alahu bicete svi zajedno one big happy family
materijalno carstvo je i onako degradirajuca za istinskog vernika
 
Pa kad se tako budu muslimani ujedinili onda ce se uvesti Halifat i izabrati novi Halifa za muslimane svijeta.Kada se to bude ucinilo tad ce biti mira u svijetu sa muslimanima.Muslimane niko nece dirati a ni muslimani nikoga nece dirati.Sav ovaj rsum sa muslimanima je zato sto ne postoji Halifa.Kad muslimani budu napravili nuklearnu bombu oprobace je nuklearnom probom i tako ce se znati da muslimani imaju nuklearno oruzje i veliku drzavu.
Ево стиже нова Халифа,клекни и помоли се!
1246472622-sexy_fourth_of_july.jpg
 
Ima li sanse da se muslimani ujedine i naprave jednu ogormnu drzavu koja ce biti super sila na ovom svijetu?Sta mislite da li ima sanse i da li je jedan od zacetnika toga Iran?

Samo mi se ne svidja sto Suniti napdaju Siite u Iraku i Pakistanu i mislim da se oni moraju smiriti.

Stvaranje islamske države na prostoru čitavog sveta jeste jedan od osnovnih ciljeva islama, ali s obzirom na međusobne razlike, i ljudske slabosti, koje i kod njih kao i kod svih ostalih religija onemogućavaju ostvarivanje ideala, od toga nema ništa. A do tada, dok se to stanje jednoga dana ne ostvari, čitav svet podeljen je na svet mira "dar al islam" i svet rata "dar al harb", odnosno na pravoverni svet gde vlada islam i islamski zakoni, i svet nevernika gde vlčadaju svetovni i nevernički zakoni. Cilj je raširiti "dar al islam" na prostor čitavog sveta
 

Back
Top