OVA TEMA NIJE BILA

šta...oćeš da kažeš da više bakterija ima na čarapama, ma koliko one bile smrdljive, nego na đonu cipela koje napolju gaze sve i svašta...
...misim dobro...ako ti misliš drugačije, poštujem...ja sam napiso svoje...
 
kako pipi nisi sigurna pa zamisli kuga sve gazis cipelama, a kuda carapama. prolazic preko trotoara gde ljudi pljuju i izbacuju slajm i krvare i bacaju pune kondome.. i to imas na cipelama. a da i ne znas. plus kucece govance. a gde ti je kucece govance na carapi, ajde molim te ako ga nadjes ondak..:P
 
šta...oćeš da kažeš da više bakterija ima na čarapama, ma koliko one bile smrdljive, nego na đonu cipela koje napolju gaze sve i svašta...
...misim dobro...ako ti misliš drugačije, poštujem...ja sam napiso svoje...

bakterije, gljivice, smrad, krompirichi...svashta neshto. A i ako redovno chistish kuchu, zaista nema potrebe osim ako je napolju teshko blato.
 
2809891.jpg


Evo kako to izgleda na musoj nozi. :zskace:
 
možda je nepristojno gore kod vas u in sredini...mi dole ruralni se i dalje izuvamo kad idemo u tuđu kuću...misim...bolje da otrpim smrad petodnevne čarape koji će da se izluftira kad on ode, nego da sa tepiha skidam ko zna čiji zelembać, kučeće il nedo bog čovečje govvance koje će da miriše još duuuugo...a baška to što ni neće da se skine kako treba...

...al dobro...ko kako voli...
 
desilo mi se par puta...:rumenko: kao obukao sam secam se kao da mjuceN bilo,leto '88-me,i tako devojka me je zvala kdo svojih u zvanicnu psoeti,a ja sam obueo one simike neke..i zvoinarice...i lepu neku flanelsku kosulju,i sve po redu,doneo cvece tasti buducoj,a tastu litar crnogorskog prvijenca 13-ojulka..mwa..idi begaj sto bi nasi stari rekli,imao sam i one mustaci i to..i elem..obicaj ej bio kod njih,neka crnogrska obitelj,da se izujemo..i ja se izujem,a ono smrdi u p.m,plus tada se nosile one bele camparice i to..nego eto..ja sam zaboravio da isecem nokte na nogama.i eto blama..krompircina i to onaj zlatiborac iskocio na levoj nozi..:rumenko:
 

Back
Top