Velja Ilić kritikuje vlast ali i radikale.

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije
Radikali najveći problem opozicije
DEBATA: DA LI ĆE VLADA SRBIJE OPSTATI TOKOM 2010?

Autor: L. Valtner

Hoće li 2010. biti prevremenih parlamentarnih izbora?

Očekujem nove izbore, jer ova vlast nije uspela nijedan problem da reši, čak je napravila nove probleme, pre svega ekonomske i socijalne, a svetska finansijska kriza nije joj nikakav alibi. To je osnovni razlog zbog kojeg bi moralo da dođe do novih izbora. Osim DS i SPS, ostali koji čine koaliciju na vlasti ne bi u slučaju vanrednih izbora prešli cenzus.

Da li su državi i građanima potrebni još jedni izbori?

Izbori su neophodni kako bi nagomilani problemi bili rešeni. Videli smo da Vlada ne može da reši probleme i da težak život građana učini lakšim, tako da su izbori jedini izlaz. Najveći teret građanima sada je neefikasna vlast.

Koje su najveće slabosti vlasti i opozicije?

Opozicija je posvađana i najveći problem za nju je Srpska radikalna stranka. Kada je reč o vlasti, ona je jedan politički bućkuriš u kojem je jedini interes lični profit. Sadašnja vlast nema nikakve ideološke ili ekonomske osnove za koaliciju. To je, u stvari, jedna interesna grupa u kojoj se svi grčevito drže svojih fotelja.
http://www.danas.rs/vesti/politika/radikali_najveci_problem_opozicije.56.html?news_id=180271

Posle Aligrudića oglasio se i Velja Ilić,druga polovina narodnih.
Pored kritike sadašnje vlasti,zanimljivo je da za razliku od DSS-a,problem zajedništva opozicije vidi u radikalima.
Ličilo mi je da su narodni dobri sa radikalima ali izgleda da Ilić puca na dogovor sa većim naprednjacima,tim pre što je ranije hvalio Nikolića.
U suštini,šta hoće ovaj petooktobarac,a sada daleko od ideja nekadašnjeg DOS-a.
 
Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije
Radikali najveći problem opozicije
DEBATA: DA LI ĆE VLADA SRBIJE OPSTATI TOKOM 2010?

Autor: L. Valtner

Hoće li 2010. biti prevremenih parlamentarnih izbora?

Očekujem nove izbore, jer ova vlast nije uspela nijedan problem da reši, čak je napravila nove probleme, pre svega ekonomske i socijalne, a svetska finansijska kriza nije joj nikakav alibi. To je osnovni razlog zbog kojeg bi moralo da dođe do novih izbora. Osim DS i SPS, ostali koji čine koaliciju na vlasti ne bi u slučaju vanrednih izbora prešli cenzus.

Da li su državi i građanima potrebni još jedni izbori?

Izbori su neophodni kako bi nagomilani problemi bili rešeni. Videli smo da Vlada ne može da reši probleme i da težak život građana učini lakšim, tako da su izbori jedini izlaz. Najveći teret građanima sada je neefikasna vlast.

Koje su najveće slabosti vlasti i opozicije?

Opozicija je posvađana i najveći problem za nju je Srpska radikalna stranka. Kada je reč o vlasti, ona je jedan politički bućkuriš u kojem je jedini interes lični profit. Sadašnja vlast nema nikakve ideološke ili ekonomske osnove za koaliciju. To je, u stvari, jedna interesna grupa u kojoj se svi grčevito drže svojih fotelja.
http://www.danas.rs/vesti/politika/radikali_najveci_problem_opozicije.56.html?news_id=180271

Posle Aligrudića oglasio se i Velja Ilić,druga polovina narodnih.
Pored kritike sadašnje vlasti,zanimljivo je da za razliku od DSS-a,problem zajedništva opozicije vidi u radikalima.
Ličilo mi je da su narodni dobri sa radikalima ali izgleda da Ilić puca na dogovor sa većim naprednjacima,tim pre što je ranije hvalio Nikolića.
U suštini,šta hoće ovaj petooktobarac,a sada daleko od ideja nekadašnjeg DOS-a.
Tadikali i vlast su nerazdvojni. To sam i ja oduvek govorio.
 
Pa i g17 ima oko 2,3 % pa zari i pali Srbijom, ali to ti ne smeta jer su sa tvojim zutacima. Licemerno i dvolicno do srzi!

A što ti to meni pričaš? Koliko ja znam DSS je apsolvirao koalicije sa G17+ još pre demokrata tako da ćuti i pokrij se ušima, žuti samo rade ono što su videli od Koštunice. A ničija nije do zore gorela pa neće ni Dinkićeva ...

Маја је данас са Пајтићем делила нека признања у НС ???

У ком својству ????

Šta misliš? z:lol:
 
A što ti to meni pričaš? Koliko ja znam DSS je apsolvirao koalicije sa G17+ još pre demokrata tako da ćuti i pokrij se ušima, žuti samo rade ono što su videli od Koštunice. A ničija nije do zore gorela pa neće ni Dinkićeva ...

Opet lupas i mesas babe i zabe, dss nije bio u predizbornoj koaliciji sa g17 kao ds pred poslednje parlamentarne izbore.
 
Bez Voje se može

Na prijem u čast otvaranja novih prostorija beogradskog odbora Nove Srbije, u Hadži Prodanovoj ulici, došli su lideri SNS Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić, ali ne i predsednik DSS Vojislav Koštunica. Predsednik NS Velimir Ilić rekao je da je Koštunica pozvan, ali i dodao:
- Koga nema, bez njega se može.
Nikolić je, čestitajući kolegama iz NS, poručio da želi da ostanu dosledni i da nastave da brinu o Srbiji:
- Nadam se da će oni kojih sada nema, ipak, biti sa nama, zato što je ovo jedina alternativa.
Tek posle pola časa od početka svečanosti, u nove prostorije NS došao je portparol DSS Andreja Mladenović, ali, čim je došao, Nikolić i Vučić su otišli.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=166868&
title_add=Bez%20Voje%20se%20mo%C5%BEe&kword_add=velja%20ilic%2C%20toma%20nikolic

Ode Velja u napredne,ko više šiša Koštunicu.
 

Back
Top