Оде Расим!

Зашто оде Расим?

  • прпа

  • достојанство

  • интерес

  • не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Расим Љајић поднео оставку на место координатора Акционог тима за сарадњу с Хашким трибуналом. Разлог за оставку Љајићева изјава да очекује да Ратко Младић буде у Хагу до краја године.

ljajic3.jpg


Уплашио се!

Министар рада и социјалне политике Расим Љајић поднео је премијеру Мирку Цветковићу оставку на место координатора Акционог тима за сарадању с Хашким трибуналом, због тога што је, како је навео, на почетку ове године рекао да очекује да Ратко Младић буде у Хагу до краја 2009. године.
 
Meni nešto žao. Ne pratim politiku, ne verujem ni jednom političaru (pa ni njemu), ali mi on baš bio nekako gospodin političar. Kulturan, elokventan, vaspitan, pristojan. Želim da verujem da je otišao zbog dostojanstva.
 
Meni nešto žao. Ne pratim politiku, ne verujem ni jednom političaru (pa ni njemu), ali mi on baš bio nekako gospodin političar. Kulturan, elokventan, vaspitan, pristojan. Želim da verujem da je otišao zbog dostojanstva.

Кад њега подржаваш онда и подржаваш тешког ратног злочинца изетбеговића. расиму је драг манијачки крволок изетбеговић.
 
Ма колико да изгледа политикантски и ма колико да је минорна важност чина којим је Расим Љајић престао да буде вршитељ функције координатора, а ипак остао на том месту јер нема другог, две ствари је покренуо.
Прво, одржао је реч.
Друго, табу тема "оставка" међу српским политичарима је прекинута. Можда ће бити јединствен случај али бар се десио.
Мислим да ће Љајић добити велики број политичких поена макар из симпатије према чину оставке.
 
Кад њега подржаваш онда и подржаваш тешког ратног злочинца изетбеговића. расиму је драг манијачки крволок изетбеговић.

Možda nisam bila dovoljno jasna. Ne znam čoveka, ne znam mu istoriju, ni političko opredeljenje, ne znam da li je učestvovao u zakulisnim igrama i svemu onome što prati političara. Ne podržavam ni njega niti bilo kojeg drugog političara odavno. Samo mi je žao, jer je delovao kao pristojan čovek. Kakvih je čini mi se malo u politici danas.
 

Back
Top