Čija je najskuplja srpska glava?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Da li je to, kako reče akademik Čavoški dr Kosta, Radovan Karadžić:


images


i ovaj ovde Ratko Mladić:

images

ili ova srpska glava kojoj treba obezbediti normalan život i budućnost:

images


Bez filozofiranja, samo odgovor na pitanje ko je važniji?
 
Što reče neko ovde na forumu, ne da bi ga prijavio, nego bi ga šutirao do Haga ko lubenicu.z:mrgreen:

Sreca pa tebe niko nista ne pita niti te neko za sta konstatuje..

Odgovor koji si trazio izgleda ovako..

SVAKA SRPSKA GLAVA JE VAZNA..


Ako hoces da ti po nekim svojim kriterijumima delis vaznosti srpske glave, onda lepo to mozes da uradis u svojoj kuci i nigde vise...

Tacka
:rtfm:
 
pitanje je , valjda namerno, neprecizno

var 1. naskuplja, kao najvrednija za narod u celini i uopste

var 2. najskuplja, u smislu da je taj spreman na sve da bi je sacuvao, pa i na mnoge srpske zrtve

u vezi var 1. - pa rezim s.m. je pokazao da on i njegovi sebe nisu smatrali vecim od naroda, sisli sa vlasti bez kravavih unutrasnjih sukoba

u vezi var 2., ovi danas, pa videti cemo kako ce ovi da sidju. mozda se boje ako se demokratski smene, mozda se boje istraga o aferama, divljoj privatizaciji i neuspesnoj vlasti. sve se bojim da smo mi za njih kolateralna steta
 
Sreca pa tebe niko nista ne pita niti te neko za sta konstatuje..

Odgovor koji si trazio izgleda ovako..

SVAKA SRPSKA GLAVA JE VAZNA..


Ako hoces da ti po nekim svojim kriterijumima delis vaznosti srpske glave, onda lepo to mozes da uradis u svojoj kuci i nigde vise...

Tacka
:rtfm:

Pa ne znam, svakom normalnom čoveku je jedna beba važnija od tamo nekih matoraca.
 
pitanje je , valjda namerno, neprecizno

var 1. naskuplja, kao najvrednija za narod u celini i uopste

var 2. najskuplja, u smislu da je taj spreman na sve da bi je sacuvao, pa i na mnoge srpske zrtve

u vezi var 1. - pa rezim s.m. je pokazao da on i njegovi sebe nisu smatrali vecim od naroda, sisli sa vlasti bez kravavih unutrasnjih sukoba

u vezi var 2., ovi danas, pa videti cemo kako ce ovi da sidju. mozda se boje ako se demokratski smene, mozda se boje istraga o aferama, divljoj privatizaciji i neuspesnoj vlasti. sve se bojim da smo mi za njih kolateralna steta

Pitanje je krajnje precizno.
 
Pa ne znam, svakom normalnom čoveku je jedna beba važnija od tamo nekih matoraca.

Lepo sam ti napisao:

SVAKA SRPSKA GLAVA JE VAZNA!!!!!

I poredjenje ne nevidjeno blesavo..

Pored toga....
Ko si ti da stavljas bilo koje poredjenje....

Ako si bolestan od manjka novca i prodao bi i svog oca za pare to je tvoj problem, ali ne samo tvoj, to je vec problem i drustva u kojem zivis, jer ako si spreman prodati oca, onda si spreman prodati bilo koga, pa u tim slucajevima si i medicinski slucaj, jer si preman i lazno svedociti za pare..

Tacka
:rtfm:
 
Lepo sam ti napisao:

SVAKA SRPSKA GLAVA JE VAZNA!!!!!

I poredjenje ne nevidjeno blesavo..

Pored toga....
Ko si ti da stavljas bilo koje poredjenje....

Ako si bolestan od manjka novca i prodao bi i svog oca za pare to je tvoj problem, ali ne samo tvoj, to je vec problem i drustva u kojem zivis, jer ako si spreman prodati oca, onda si spreman prodati bilo koga, pa u tim slucajevima si i medicinski slucaj, jer si preman i lazno svedociti za pare..

Tacka
:rtfm:

Aha.Dobro.Tačka.:zelenko:
 
А ко ти каже да нећеш.... !!??

ако те Деда Мраз случајно прескочи послаћу ти неку вочину да ти да Петра Кочића.....ови твоји кажу да је слађи од младића.....

vo je vo......i volu se u zube ne gleda.......ali ovo govedo na slici kosta miilion dolara, a obicna volina verovatno mnogo manje......

zato te molim , ako ikako mozes, posalji mi vola Mladica pod jelku, a pare delimo pola polaz:Dz:Dz:D

BTW......jel daju neku kintu u hagu za tog Petra Kocica???z:Dz:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top