Ко je веће зло за Србију, тајкун Мишковић или навијачи?

Ко je веће зло за Србију, тајкун Мишковић или навијачи?

  • Мишковић

  • Навијачи


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Б92 са Бранкицом води пропаганду о "ужасним" патриотским навијачима што пале бакље и усуђују се да јој кажу да је усрашкиња, неко чак је и пљунуо у њеном правцу.

Код тајкуна Мишковића скупља храна него у немачкој. Патетично мале плате исплаћује радницима.

Ко је по вама лошији за Србију?

Тајкун Мишковић:
Иако се за већину тајкуна сматра да су велике паре згрнули у време Милошевића, за Мишковића се слободно може рећи да му посао ништа мање није цветао ни са доласком демократа на власт, после 2000. године, када се "Делта холдинг" практично пробија у сам врх српске привреде. Због некадашњих веза са Слободаном Милошевићем нашао се чак и на листи оних који нису могли да добију америчку визу, нити визу ЕУ, али је убрзо скинут са те листе.

Лондонски "Санди тајмс" је почетком маја ове године објавио да је Мишковић свом сину, студенту у Кенсингтону, купио вилу вредну 25 милиона фунти. То је тада била најскупља некретнина у Великој Британији, прескупа чак и за једног Елтона Џона и Мика Џегера.

"Делта холдинг" данас има око 16.000 запослених и обрт већи од милијарду евра и представља највећу и најуспешнију српску приватну корпорацију.
http://www.politika.rs/rubrike/Tema-nedelje/Tajkuni/t11825.sr.html
 
Poslednja izmena:
Svaka organizovana grupa, koja pod plastom organizacije zeli da bude iznad zakona je veliko zlo, mnogo vece od bilo kog tajkuna.
Posebno navijacke grupe, gde se iz aviona vidi da su one samo "plast" za odredjene pojedince i njihove poslove sa druge strane zakona.
A sto se cene hrane tice...........Za cenu hrane nije krivac Miskovic, nego sam sistem......Na Zapadu drzava dotira poljoprivrednika , i time obara cenu prehrambenih prozivoda.
Kod nas toga nema, te su zato cene hrane visoke.
Ovim ne zelim da branim bilo koga, nego je sama pocetna teze pogresna.
 
Svaka organizovana grupa, koja pod plastom organizacije zeli da bude iznad zakona je veliko zlo, mnogo vece od bilo kog tajkuna.
Posebno navijacke grupe, gde se iz aviona vidi da su one samo "plast" za odredjene pojedince i njihove poslove sa druge strane zakona.
A sto se cene hrane tice...........Za cenu hrane nije krivac Miskovic, nego sam sistem......Na Zapadu drzava dotira poljoprivrednika , i time obara cenu prehrambenih prozivoda.
Kod nas toga nema, te su zato cene hrane visoke.
Ovim ne zelim da branim bilo koga, nego je sama pocetna teze pogresna.

Навијачи у Грчкој која је у европској унији:
Аууу, шта је хулигана овде?!? Бранкицу подхитно у Грчку па у Бразил да прави ''светски инсајдер''. Да ли су ове бакље наручене од ''самог режима-полиције'' или су овде гробари, делије и форсовци умешали своје прсте?

Занимљиво је погледати коментаре(и бој препорука) на новој ТВ Бастиљи поводом прећуткивања веома оштрих речи легенедарног и актуелног тререна КК Партизан Дулета Вујошеића на рачун те куће!
http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=400624

Вујошевић о b92, испрозивао их и ставио јасно до знања шта је мотив хајке на навијаче:
А тајкуни као Мишковић могу мирно да држе робове којима дају патетично мале плате и наплаћују за своју робу више него у немачкој.
 
B92 je vece zlo od Miskovica i navijaca zajedno...

A zasto?
Ja nemam bas nikakvih simpatija za uredjivacku politiku koju oni imaju,ali opet.........
Postoji daljinski , prebacis kanal i mirna Backa...........
Ko zeli da gleda, neka gleda............Oni su privatna televizija, i dokle god emituju program u skladu sa zakonom, neka ih.......
 
Навијачи у Грчкој која је у европској унији:
Аууу, шта је хулигана овде?!? Бранкицу подхитно у Грчку па у Бразил да прави ''светски инсајдер''. Да ли су ове бакље наручене од ''самог режима-полиције'' или су овде гробари, делије и форсовци умешали своје прсте?

Занимљиво је погледати коментаре(и бој препорука) на новој ТВ Бастиљи поводом прећуткивања веома оштрих речи легенедарног и актуелног тререна КК Партизан Дулета Вујошеића на рачун те куће!
http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=400624

Вујошевић о b92, испрозивао их и ставио јасно до знања шта је мотив хајке на навијаче:
А тајкуни као Мишковић могу мирно да држе робове којима дају патетично мале плате и наплаћују за своју робу више него у немачкој.

Opet veoma pateticno, i moram reci veoma glupo.
STA mene briga sta rade navijaci u Grckoj?Ili bilo gde drugo u svetu?
Mene zanima pojava da je sport postao prakticno nedodirljiv za porodice sa decom.
Kako ja da odvedem svoje dete na neku utakmicu, bez straha za njegovu i svoju sigurnost?
Bas me briga za bilo koga drugog, ja hocu da isto tako sigurno vodim svoje dete, kao sto je mene nekadfa vodio moj otac.
Da ne pricam o tome, kako su navijacke grupe postale leglo svih oblika kriminala, i baza trgovaca narkoticima, kojima opet truju nasu omladinu.
Dokle bre ta prica?
Dokle bre ta "opravdanja" tipa: A gledaj kako je ovde?
Imas li ti malo mozga da realno pogledas?
Kriv ti Miskovic?
Kriv ti Miskovic kao JEDINI tajkun u Srbiji koji je posle tranzicije stvorio imperiju bas u Srbiji(gde su svi ostali koji su jeftino pokupovali pola Srbije?).
Koji zaposljava 20-30 000 radnika, i od koga zivi bar pola miliona srba?
Reci ces, eksploatise ih?
Pa neka drzava smanji namete, onda ce sigurno i plate biti vece.........
PS:Ti naravno pojma nemas sta znace na Zapadu podsticaji poljoprivrednicima.........Zato tako i lupetas......
 
Б92 са Бранкицом води пропаганду о "ужасним" патриотским навијачима што пале бакље и усуђују се да јој кажу да је усрашкиња, неко чак је и пљунуо у њеном правцу.

Код тајкуна Мишковића скупља храна него у немачкој. Патетично мале плате исплаћује радницима.

Ко је по вама лошији за Србију?

Тајкун Мишковић:

http://www.politika.rs/rubrike/Tema-nedelje/Tajkuni/t11825.sr.html

pa i navijachi su mishkovi :D
nishta nisi shvatio
a nisi ni gledao sve epizode ;)
 
B92 je vece zlo od Miskovica i navijaca zajedno...
Jesu oni sektaška liberalna televizija gde ti prilikom zapošljavanja proveravaju da si iz čisto commie/liberalne porodice do 10 kolena,al opet nisu ni loši,doneli su neke nove trendove,pa i to istraživačko novinarstvo,koje na RTS-u nije bilo ni u naznakama.
 
Б92 са Бранкицом води пропаганду о "ужасним" патриотским навијачима што пале бакље и усуђују се да јој кажу да је усрашкиња, неко чак је и пљунуо у њеном правцу.

Код тајкуна Мишковића скупља храна него у немачкој. Патетично мале плате исплаћује радницима.

Ко је по вама лошији за Србију?

Тајкун Мишковић:

http://www.politika.rs/rubrike/Tema-nedelje/Tajkuni/t11825.sr.html

Наравно Мишковић!
Екстремне групе навијача , тј њих 10% од свих навијачких група се лако могу довести у ред...брзим и прецизним интервенцијама Полиције..

Али Мишковић очигледно да је имун на све "демократске" покушаје да се уведе у ред...
 
taFuni i ostali cunamiji

Malo divljih-kvazinavijaca ,oni su nemocni i neuracunljivi, bar ja verujem u to.Ako se spreci onaj ko ih stiti,to malo divljih-kvazinavijaca postaje teroristicka organizacija koja se moze kontrolisati.
Naravno za direktnu bezbednost zivota kvazinavijaci su opasniji,oduzimaju ga trenutno, dok tajFuni i cunamiji ubijju polako ali sigurno..kao roblje.
 
Jesu oni sektaška liberalna televizija gde ti prilikom zapošljavanja proveravaju da si iz čisto commie/liberalne porodice do 10 kolena,al opet nisu ni loši,doneli su neke nove trendove,pa i to istraživačko novinarstvo,koje na RTS-u nije bilo ni u naznakama.
......................................................................................................................................
z:D
 
Opet veoma pateticno, i moram reci veoma glupo.
STA mene briga sta rade navijaci u Grckoj?Ili bilo gde drugo u svetu?
Mene zanima pojava da je sport postao prakticno nedodirljiv za porodice sa decom.
Kako ja da odvedem svoje dete na neku utakmicu, bez straha za njegovu i svoju sigurnost?

Ти си патетичан. Покушаваш да одбраниш нешто што је немогуће бранити. мишковићеваво дивљање диктаторски је итекако најгоре за Србију. Навијачи што пале бакље ти сметају због безбедности :rotf: .

Ја сам водио децу пуно пута на фудбалске и кошаркашке дербије. Никад им није ништа фалило. Али мени итекако смета кад видим мајице лдп, дс, б92, то је исто као да сам видео мајице са месићем или пропагандни усрашки хрт.
Bas me briga za bilo koga drugog, ja hocu da isto tako sigurno vodim svoje dete, kao sto je mene nekadfa vodio moj otac.
Da ne pricam o tome, kako su navijacke grupe postale leglo svih oblika kriminala, i baza trgovaca narkoticima, kojima opet truju nasu omladinu.

Ма баш ме брига да ли неком манијаку смета мајица које ми деца и ја носим са српским херојем Ратка Младића. И баш ме брига за хоштаплере којима су навијачи велики проблем, а игноришу да је власт у Србији дозволила да се дилује дрога по школама!

Како је лицемерно да си ти као фол против дроге, а власт у Србији не спречава диловање дрога у школама. Нити спречава масовну шиптарску дрогу коју уносе у Србију.

Dokle bre ta prica?
Dokle bre ta "opravdanja" tipa: A gledaj kako je ovde?
Све докле постоје манијаци у власти и у народу којима сметају бакље и певање о ужасној власти, а не смета им пропагандно усрашка медија б92, нити им сметају хоштаплерски тајкуни који наплаћују за робу више него што кошта у немачкој, а плате радника су бедне.

Imas li ti malo mozga da realno pogledas?
Kriv ti Miskovic?
Kriv ti Miskovic kao JEDINI tajkun u Srbiji koji je posle tranzicije stvorio imperiju bas u Srbiji(gde su svi ostali koji su jeftino pokupovali pola Srbije?).
Koji zaposljava 20-30 000 radnika, i od koga zivi bar pola miliona srba?
Reci ces, eksploatise ih?
Pa neka drzava smanji namete, onda ce sigurno i plate biti vece.........

Очигледно је да га ти немаш. Остао је мишковић у Србији да би што више отео од народа. Био је тајкун код милошевића, тајкун је и код "демократа". Диже цене до бесвести а плате очајно мале. То је робовласништво које би требало строго казнити мишковића, али Србија није правна држава. Купио сину за 25 милиона фунти дворац у енглеској! Купио је са крвавим новцем!

PS:Ti naravno pojma nemas sta znace na Zapadu podsticaji poljoprivrednicima.........Zato tako i lupetas......

Смејурија си. "демократе" су уништили домаћу пољопривреду.
 

Back
Top