ИЗЈАВА дана....(Чеда Јовановић)

Poruka
20.103
izj.jpg
Ja sam ubedio Miloševića da se preda,
a sadašnji premijer ne može ni sve ministre da izvede na vakcinaciju


http://www.alo.rs/vesti


********************************************


Докле ће Чеда да има овако високо мишљење о себи:?:

Па, џаба је и ово радио,...када није упалило!

ceda-v.jpg

Čedomir Jovanović naterao je u utorak suprugu da se vakciniše ....


.
 
izj.jpg
Ja sam ubedio Miloševića da se preda,
a sadašnji premijer ne može ni sve ministre da izvede na vakcinaciju


http://www.alo.rs/vesti


********************************************


Докле ће Чеда да има овако високо мишљење о себи:?:

Па, џаба је и ово радио,...када није упалило!

ceda-v.jpg

Čedomir Jovanović naterao je u utorak suprugu da se vakciniše ....


.

:lol:

Види како је вуче, јадну... :lol:

А јел' се вакцинисао и он сам? Или је само довукао своју жену? :think:
 
Prvo ima ženu. Drugo naterao je da nešto uradi. Gomila ovih što su kao patriote ženske nije videlo sem na tv, a kamoli da i kad bi ih imali ih one išta poslušaju.

Аааа, сад си се дефинитивно декларисао какав си мушкарац... :lol:

Да имаш жену, верујем да би била на ланцу, у кухињи.

Сад ми је јасна и она твоја логика о "образованим женама које јуре успешне мушкарце". :lol:
 
Аааа, сад си се дефинитивно декларисао какав си мушкарац... :lol:

Да имаш жену, верујем да би била на ланцу, у кухињи.

Сад ми је јасна и она твоја логика о "образованим женама које јуре успешне мушкарце". :lol:

Il si muško il nisi. Ako je neko muško i žena ga voli kao žensko. ja se po pitanju žena nikad nisam žalip, ali ne mislim ni da to treba pominajti u nekom ličnom kontekstu.
Čeda je očigledno muško. Rispekt za Čedu.
 
sta tacno znaci biti domacin......

Ovdašnji wanna be tradicionalisti i domaćini, bi da se igraju muškosti, a da to i ne budu. I onda se pojavi neki Čeda koji ima zgodnu ženu i koja ga sluša, očigledno, što wanna be domaćinima koje eventualono sluša njihove gumena lutka, za koju skrpe pare i kupe je krišom u seks šopu, to nabije komplekse. Jer jedini smisao svega što muškarci rade jesu žene. Sem dobrog dela srpskih konzervativnih desničara koji su teške gejštine i žene ih uopće i ne zanimaju.
 
Ево, питај Гвидиона кад он везује своју жену... или мужа? Ако има икога, ма кога... :lol:

Gwydion uvek ima neku, a što se tiče vezivanja ne zalazim u to šta i kako ko voli u krevetu. Ili poreed šporeta... bitn oje da domaćin može da obavi posao. I ja tvrdim da ova evropska Srbija stoji orgazmički mnogo bolje od ove "domaćinske Srbije" gde je pitanje kakvu seksualnu uslugu mogu ti wanna be domaćini da pruže svojim partnerkama kad uspeju da ih navataju. Da nije tako ne bi imali one histerične bacačice kletvi i cipela...
 

Back
Top