Da puknes od...

Poruka
18.529
Bilo je u vecerasnjem dnevniku:Javilo se par roditelja u vezi knjige viceva za decu "Da puknes od smeha",koja je namenjena uzrastu od 6-10 godina i u kojoj je zastupljen crni humor,koji,po njihovim recima,negativno utice na decu.Primer iz knjige:"Ulazi čovek u kuću sa dve umrlice i kaže svojoj ženi:
• Draga, javila nam se deca sa ekskurzije." :eek::eek::eek:

***,gde mi zivimo u pm?:dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Bilo je u vecerasnjem dnevniku:Javilo se par roditelja u vezi knjige viceva za decu "Da puknes od smeha",koja je namenjena uzrastu od 6-10 godina i u kojoj je zastupljen crni humor,koji,po njihovim recima,negativno utice na decu.Primer iz knjige:"Ulazi čovek u kuću sa dve umrlice i kaže svojoj ženi:
• Draga, javila nam se deca sa ekskurzije." :eek::eek::eek:

***,gde mi zivimo u pm?:dash::dash::dash:

Да цркнеш од смеха!
Истраживања показују да је црни хумор користан за децу јер на тај начин урођени агресивни импулс могу да испоље вербално. Колико год то збуњивало родитеље, стручњаци препоручују литературу са таквим садржајима.
...
Позитивне реакције деце

У "Креативном центру" кажу да је издавање књиге потпуно оправдано и да то потврђују позитивне реакције деце и стручњака.

"Имали смо малу дилему да ли ће такви вицеви можда повредити неке категорије људи. Међутим, у разговору са педагозима са онкологије сазнала сам да је управо та литература највише потребна деци која се лече и ту не треба ништа додати", рекла је Љиљана Маринковић из издавачке куће "Креативни центар".

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/Друштво/401411/Да+цркнеш+од+смеха!.html
 
Да цркнеш од смеха!
Истраживања показују да је црни хумор користан за децу јер на тај начин урођени агресивни импулс могу да испоље вербално. Колико год то збуњивало родитеље, стручњаци препоручују литературу са таквим садржајима.
...
Позитивне реакције деце

У "Креативном центру" кажу да је издавање књиге потпуно оправдано и да то потврђују позитивне реакције деце и стручњака.

"Имали смо малу дилему да ли ће такви вицеви можда повредити неке категорије људи. Међутим, у разговору са педагозима са онкологије сазнала сам да је управо та литература највише потребна деци која се лече и ту не треба ништа додати", рекла је Љиљана Маринковић из издавачке куће "Креативни центар".

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/Друштво/401411/Да+цркнеш+од+смеха!.html

Kakva glupost :thumbdown: *** jos malo ocekujem da ce Playboy da dobje svoje izdanje za decu.
 
Алкохолна пића за децу? z:shock: Где то има да се купи? Знам да има шампањац за децу, али у њему нема алкохола? :think:

Видео сам скоро у дракстору мислим да су нека вина са дечијом етикетом,а постоје и неки производи који су пародија на цигарете.Нема у тим производима алкохола и никотина,али без обзира на то циљ је јасан.Од малих ноги децу усмеравати ка погрешним стварима и пороцима.
 
Па да, како мислиш иначе да држава убира харач? z:D
П.С. Иначе те "пародије на пљуге" мислим да су већином производи за помоћ при престанку... типа оног Хани Роуза... мада сад' се сетих, да има као цигаре од чоколаде... z:hm:
 
Црни хумор као категорија постоји одавно. Али је увек био намењен старијима. Ову врсту хумора пуштати међу децу узраста од 6 до 10 година је лудост.

Да цркнеш од смеха!
Истраживања показују да је црни хумор користан за децу јер на тај начин урођени агресивни импулс могу да испоље вербално. Колико год то збуњивало родитеље, стручњаци препоручују литературу са таквим садржајима.
...
Позитивне реакције деце

У "Креативном центру" кажу да је издавање књиге потпуно оправдано и да то потврђују позитивне реакције деце и стручњака.

"Имали смо малу дилему да ли ће такви вицеви можда повредити неке категорије људи. Међутим, у разговору са педагозима са онкологије сазнала сам да је управо та литература највише потребна деци која се лече и ту не треба ништа додати", рекла је Љиљана Маринковић из издавачке куће "Креативни центар".

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/Друштво/401411/Да+цркнеш+од+смеха!.html
Црни хунор користан за децу ... посебно за ону која болују од карцинома ?!
Па шта ови 'стручњаци' желе ? Вероватно да тешко болесну децу ослободе страха од смрти ... да се деца смеју на помен смрти, на помисао да постоји велика вероватноћа да ће ускоро умрети ...
Сваки лаик за медицину има елементарно знање - да је код најтежих болести највећи лек ... воља за животом. Да ли се црним хумором код њих та воља подстиче ? Вероватно не, јер се, чини ми се, деца 'хипнотишу' да умрети није ништа страшно ... вероватно ће сви да се - смеју. А смех је најбољи лек.
Шта се све у овој земљи ради, постаје масовно лудило. Можда је следеће на реду да се деци сервира црни хумор везан за - убијање. Ако убијеш некога, ништа страшно ... па смрти се треба - смејати ! Систем вредности у земљи Србији је давно постао - чиста патологија ! Да цркнеш од смеха z:cry:
 
Zalosno i bedno...
Pitam se samo, da lli ovi sto sve ovo smisljaju imaju decu, koliko su odrasla i da li i svoju decu vaspitaju u istom duhu, i sta ta deca mogu da postanu sutra..

Verovato, ako nista drugo, navijaci huligani (cast postenim navijacima)...

Pa razmislite sami...

Tacka.
:rtfm:
 

Back
Top