Emisija "Luda Kuća"

Poruka
16.125
Slucajno sam veceras videla prvi put ovu emisiju,..

privukao mi je paznju onaj grozni voditelj a zatim tema "Deca Bogatih" i ne mogu da verujem
sta rade oni tamo...

Da li je neko gledao ti emisiju?

Sta mislite da li je namestena?

Ne znam da stavim link sa youtuba ali verujem da ste sigruno jednom nabasali na ovu emisiju....

To je netso slicno kao Springer show ili Sally ili tako nesto...
 
Mislim da je delimicno namestena , dva gosta su tu kao provokatori a jedan nije tako mi je delovalo, mada su ova tzv 'bogataska' deca pogodila karakter takvih osoba ipak se na taj nacin ne bi ponasali uzivo u emisiji vec bi bila recimo neka patetika itd
 
Slucajno sam veceras videla prvi put ovu emisiju,..

privukao mi je paznju onaj grozni voditelj a zatim tema "Deca Bogatih" i ne mogu da verujem
sta rade oni tamo...

Da li je neko gledao ti emisiju?

Sta mislite da li je namestena?

Ne znam da stavim link sa youtuba ali verujem da ste sigruno jednom nabasali na ovu emisiju....

To je netso slicno kao Springer show ili Sally ili tako nesto...

Sve je namesteno.da nije..mozda bi i bilo zanimljivo.Ovako..glupost!
 
ja ne mogu da skontam ljude kojima je ovo debilno... Napravite vi nesto bolje...Namestaljka jeste ali bar se covek nasmeje...Za razliku od vas taj "retardirani" voditelj i radi nesto u zivotu za razliku od vas koji visite na forumu 24 casa dnevno i ocenjujete sta je debilno a sta nije..Sramite se.. aj pozz
 
Onaj voditelj je...KATASTROFA!

Cela stvar je katastrofa. Kad pomislim da mi sad uvozimo ono sto vise ne brenuje verovatno ni americka publika, dodje mi da se ispovracam. Ispadosmo veci retardi od amera. Dakle uvozimo propalu, istrosenu, provaljenu stvar, zamisljamo da nam je zabavno dok gledamo namestene svadje, i potajno se nadamo da je to mozda ipak sve stvarno, a ustvari znamo da je sve to pozoriste. Kukala nam majka, mnogo smo jadni. Jadniji nego sto sam i mislio.
 
Cela stvar je katastrofa. Kad pomislim da mi sad uvozimo ono sto vise ne brenuje verovatno ni americka publika, dodje mi da se ispovracam. Ispadosmo veci retardi od amera. Dakle uvozimo propalu, istrosenu, provaljenu stvar, zamisljamo da nam je zabavno dok gledamo namestene svadje, i potajno se nadamo da je to mozda ipak sve stvarno, a ustvari znamo da je sve to pozoriste. Kukala nam majka, mnogo smo jadni. Jadniji nego sto sam i mislio.

Aaaa pa to je kod Amera provaljeno i istroseno, a u Srbiji je tek stiglo tako da ce dugo da bude popularno, kao spanska serija.
P.S. Srecna Nova Godina z:)
 

Back
Top