Facebook

doc.smash

Domaćin
Poruka
4.206
Kad se pojavio 2004,njegov osnivac nije ni slutio da ce postati najmladji milijarder na nasoj kletoj planeti,kao ni da ce imati 350 mil clanova.Od toga,1,4 miliona je iz nase zemlje,sto znaci da svaki 6 stanovnik kod nas ima profil.
Sad,da li ste vi ti sesti stanovnici,da li imate profil,i globalno,sta mislite u mrezi.
Ako imate profil,napisite kolko imate prijatelja.

Moje misljenje o njemu da je solidna mreza,koja lako stvara zavisnost,pogotovo sa onim igrama.
Nedavno su popravili(sreca),opcije za privatnost.
A clanovi na fejsbuku...Sad je izgleda navala 96,97,98 godista da se prijave,iako je potrebno biti 95 godiste minimum.Napisu da su 95 godiste,pa svima salju zahteve.Nedavno sam imao iskustvo da mi zahtev poslala klinka koja je 2001 godiste,sto sam momentalno odbio,posto je znam iz komsiluka
Sto se tice prijatelja,trenutno ih imam 215.Ja pola zahteva uglavnom odbijam,kao i one stupidne pozive u grupe i na stranice.
 
Poslednja izmena:
Imam facebook. Prije sam provodio po citav dan na njemu, sad sam smanjio mnogo. Odem nekoliko puta dnevno da vidim sta se radi. Imam 240 prijatelja, 95% ljudi znam :) Ove koje ne znam uglavnom odbijam (ignore). Mada je sada zbog mnogo clanova mnogo spor i tokom chata treba dosta vremena da se poruka posalje, ali zato msn ftw :D Ponekad odigram neku igricu na facebooku, da ubijem vrijeme i tako :) Sad me spopao neki trip i sve sam svoje slike pobrisao :D Imam samo neke sa neta ;)

To je to :D

:bye:
 
Kad se pojavio 2004,njegov osnivac nije ni slutio da ce postati najmladji milijarder na nasoj kletoj planeti,kao ni da ce imati 350 mil clanova.Od toga,1,4 miliona je iz nase zemlje,sto znaci da svaki 6 stanovnik kod nas ima profil.
Sad,da li ste vi ti sesti stanovnici,da li imate profil,i globalno,sta mislite u mrezi.
Ako imate profil,napisite kolko imate prijatelja.

Moje misljenje o njemu da je solidna mreza,koja lako stvara zavisnost,pogotovo sa onim igrama.
Nedavno su popravili(sreca),opcije za privatnost.
A clanovi na fejsbuku...Sad je izgleda navala 96,97,98 godista da se prijave,iako je potrebno biti 95 godiste minimum.Napisu da su 95 godiste,pa svima salju zahteve.Nedavno sam imao iskustvo da mi zahtev poslala klinka koja je 2001 godiste,sto sam momentalno odbio,jer sam je znao z:poz:
Sto se tice prijatelja,trenutno ih imam 215.Ja pola zahteva uglavnom odbijam,kao i one stupidne pozive u grupe i na stranice.
Ovo ti je najbolje :zcepanje:
Nemam profil na fb
 
1030..omg..tek sad vidim....aaaaaa.....
a inache...laka zabava...i za dop je ok..igrice ne igram...sranje su mi......:/

a volim fejs...:lol:
nie losh.....a nastao je za ucenike na hardvardu..
 
Pre svega tom liku svaka cast na dobroj ideji a i realizaciji i sto je uspeo u zivotu, ali moje misljenje o facebooku je sve gore i gore... Od veoma dobrog sajta prerastao je u totalni debilizam (ne mislim nista lose o tom liku nego o ljudima koji ga koriste). Istina i ja ga koristim ali ni slucajno tako cesto. A i to sto kaze covek u prvom postu sto se klinci najvise navlace na to mi je posebno odvratno z:((
Toliko od mene z:poz:
 
Ponoviću onu rečenicu kojom obrazložim zašto nemam facebook nalog.

Živimo 100 na sat i odjednom nekoga zanima šta radi komšija i kako mu je bilo na letovanju, a usput i komentariše slike, svaki komentar se vidi javno. Komentari imaju decu, komentare.

To je cinizam.

Go get some real life.
Go and meet those people.
Act like a human.
 
Ja imam prof. na face-u al' kao da nemam :mrgreen: fazon sto ja vec 2 god bojkotujem face i njih 150 me smara konstantno svaki dan (blax) da napravim prof tamo i po njima sam lud sto nisam napravio prof tamo :huh: necu da budem kao svi i da ceo dan blejim tamo igrajici farmu,poker i ostale gluposti z:hm:

iiii skoro pre 20ak dana sam konacno napravio prof tamo samo zbog jedne osobe do koje mi je puno stalo jer toliko me je smarala da samo sto nije pocela da place moleci me da otvorim face :D i samo za nju imam tamo a prof. ne znam kako su me tamo nasli njih 50 i poslali mi poziv za prijatelja a da neam ime i prezime vec nadimak? z:cry:

za ostale imam msn,tagged,karike i BearShare na koji ne idem :) i tako...
 
Ponoviću onu rečenicu kojom obrazložim zašto nemam facebook nalog.

Živimo 100 na sat i odjednom nekoga zanima šta radi komšija i kako mu je bilo na letovanju, a usput i komentariše slike, svaki komentar se vidi javno. Komentari imaju decu, komentare.

To je cinizam.

Go get some real life.
Go and meet those people.
Act like a human.

:ok::ok::ok:
 
Skoro sam napravila...i nije nista posebno...vec mi je dosadio...ima takvih budala....katastrofa...fora je da imas sto vise prijetalja...meni je ok jer postoje grupe...npr. za seriju koju obozavam...pa komentarisemo epizode...:zjelka:
 
napravila prof pre mozhda godinu dana chisto iz radoznalosti.. :)
iam nznm oko 450 prijatelja, ebesh mi kevu ako iz znam 100.. x)

iako msm da je sranje,navukla sam se jbbg z:D dobar je za dop., slike, itd..
saznash nove tracheve iz kraja.. xP
 
Licno nisam ljubitelj sajtova kao facebook, delom posto se lako mogu koristiti za kontrolu i manipulaciju korisnika. Predpostavljam da je autor ipak ocekivao da ce sajt da krene... ne verujem bas u svaku pricu :)
 
Imam profil na fejsu.Imam nekih 800 i kusur prijatelja.Nekima sam ja slao zahteve, ono dok sam pocinjao sa FB-om, fora da imas dosta prijatelja.Sada uglavnom dodajem neke poznanike.A nijedan friend request ne odbijam.
Na FB-u sam sada posto planiram da predjem Castle Age i jos malo igram Mafia Wars.z:mrgreen: I tu i tamo ostavim neki komentar na profil ili sliku.
Po meni, najveca greska FB-a je to sto nema Dislike opcija.
 
Ponoviću onu rečenicu kojom obrazložim zašto nemam facebook nalog.

Živimo 100 na sat i odjednom nekoga zanima šta radi komšija i kako mu je bilo na letovanju, a usput i komentariše slike, svaki komentar se vidi javno. Komentari imaju decu, komentare.

To je cinizam.

Go get some real life.
Go and meet those people.
Act like a human.

ti si dechko komichan.
 
imam fejs... i redovno ga posetjujem :D
imam 550 prijatelja posle brisanja 250 prijatelja...a skroz je zablokiran... nisam odbijala nijedan friend request... al' sad sam ga ochistila i ne primam gov.na vishe. na chatu imam grupu od petnaestak prijatelja kojima sam online i kojima odgovaram...
neke ljude ne mogu da obrishem... a neke sam i blokirala.
prijatelje sam dodavala samo na pochetku... i to ljude koji su mi stvarno bili prijatelji :D
i ajt' razumem kad me doda mushko koga ne znam.. al' zhensko... strejt zhesko... pola ne znam... pola znam da me ne vole. o0
profil mi je zashtitjen. friends only... nekim ljudima je zabranjen pristup slikama... i sl...
jeste zaraza... ali nije do fejsa. jer ja vreme koje izgubim na fejsu, izgubila bih na drugom mestu i da nije njega.
koristi super ko zna da ga koristi
igram mafia wars... volim one pushke i to :D farmu prezirem. a mindjolt igrice su za ubijanje vremena dushu dale
i poker ponekad..
sluzhi mi samo za chat...(ne troshom kredu) za tekstove...
i za dechka. ne morash da se raspitujesh nigde i ptkrijesh svoje namere, sve pishe :zskace: z:p
 

Back
Top