Pljačke na Kosovu

Gwydion

Iskusan
Banovan
Poruka
6.481
Da l ise u ime srpstva na Kosovu dešavala pljačka fondova? Da li su po više puta uzimana sredstva za projekrte koji su već realizovani? Recimo u selima Bresje i Batus? Da li se tu dešavala jedna тиха zloupotreba srpstva koja je ekkalirala za vreme dok su "patriotske" snage se brinule o Kosovu i Metohiji, a koja je otkrivena tek kada je Tadić formirao vladu i sprečio dalju kradju na Kosovu? Da li je to razloš što Tadić toliko smeta kriminalnoj oligarhiji na Kosovu?

Na traženje moderatora našao sam jedan link koji govori o ovoj temi i evo stavljam ga. Pravila su pravila i pravila se moraju poštovati!

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/3...pljacku-drzave
 
Poslednja izmena:
Da l ise u ime srpstva na Kosovu dešavala pljačka fondova? Da li su po više puta uzimana sredstva za projekrte koji su već realizovani? Recimo u selima Bresje i Batus? Da li se tu dešavala jedna тиха zloupotreba srpstva koja je ekkalirala za vreme dok su "patriotske" snage se brinule o Kosovu i Metohiji, a koja je otkrivena tek kada je Tadić formirao vladu i sprečio dalju kradju na Kosovu? Da li je to razloš što Tadić toliko smeta kriminalnoj oligarhiji na Kosovu?

Najveca pljacka na KiM , izvedena je onda kad su oduzeta imanja od SPC i data na poklon siptarima , koji su uvezeni iz Albanije . takodje , kad je Srbima 45 godine zabranjeno da se vrate na KiM , na svoja imanja , a ta imanja su takodje podeljena siptarima , koja su podeljena Siptarima , opet koji su uvezeni iz Albanije .
tada je iz Albanije , Tito u dogovoru sa Kardeljom , uvezo 150 000 siptara.
 
Najveca pljacka na KiM , izvedena je onda kad su oduzeta imanja od SPC i data na poklon siptarima , koji su uvezeni iz Albanije . takodje , kad je Srbima 45 godine zabranjeno da se vrate na KiM , na svoja imanja , a ta imanja su takodje podeljena siptarima , koja su podeljena Siptarima , opet koji su uvezeni iz Albanije .
tada je iz Albanije , Tito u dogovoru sa Kardeljom , uvezo 150 000 siptara.

Otimanje imovine SPC jeste pljačka. Mnogo veća od ovih mahinacija o kojima je ovde reč, ali mislim da je svaki lopovluk na Kosovu od strane Srba i sa strane srpskog nacionalnog korpusa gledano istovremeno i izdaja.
 
Ja sam sa Kosova i verujte mi da Tadic nema pojma sta se ovde radi, ustvari mozda ga i ne interesuje! Pljacka se na veliko i to nikad nije prestalo za ovih 20 god. Nista se nije promenilo od vremena Milosevica, samo pljackasi!
 
Otimanje imovine SPC jeste pljačka. Mnogo veća od ovih mahinacija o kojima je ovde reč, ali mislim da je svaki lopovluk na Kosovu od strane Srba i sa strane srpskog nacionalnog korpusa gledano istovremeno i izdaja.

mislim da je sasvim normano da ja vise krivim albance koji su krali albanski novac, namenjen recimo borcima, ili sta ja znam kome, nego sto su srbi pokrali deset puta vise novaca. za srbe je to "normalno" jer su "nepriajtelji", ali ovi moji ako kradu u ime nekog patriotizma, onda je to ...
ps.kao opravdanje imaju da je to uobicajeno na ovim prostorima. nisu ni prvi ni poslednji koji naplacuju svoju "ljubav" prema domovini
 
Izdaja? Onda ima mnogo izdajnika ovde sto me i ne cudi. Prodali bi rodjenog oca za novac, i to ,,ljudi" koji predstavljaju drzavu Srbiju ovde. Pristaju na sve samo da se dodje do novca i ubiraju kajmak i od Srbije i od Albanaca. Zasticena ,,sorta", niko nas ne dira da ne bi ,,izumrli". Valjda ce nekad otvoriti sezonu lova na ovu nasu ,,divljac", jer ako predjemo 5% nadrljale su nase ,,komsije" a i Vi u Srbiji! Unisticemo vas,finansijski!
 
Da l ise u ime srpstva na Kosovu dešavala pljačka fondova? Da li su po više puta uzimana sredstva za projekrte koji su već realizovani? Recimo u selima Bresje i Batus? Da li se tu dešavala jedna тиха zloupotreba srpstva koja je ekkalirala za vreme dok su "patriotske" snage se brinule o Kosovu i Metohiji, a koja je otkrivena tek kada je Tadić formirao vladu i sprečio dalju kradju na Kosovu? Da li je to razloš što Tadić toliko smeta kriminalnoj oligarhiji na Kosovu?

Na traženje moderatora našao sam jedan link koji govori o ovoj temi i evo stavljam ga. Pravila su pravila i pravila se moraju poštovati!

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/3...pljacku-drzave

Dobro jutro!
 
mislim da je sasvim normano da ja vise krivim albance koji su krali albanski novac, namenjen recimo borcima, ili sta ja znam kome, nego sto su srbi pokrali deset puta vise novaca. za srbe je to "normalno" jer su "nepriajtelji", ali ovi moji ako kradu u ime nekog patriotizma, onda je to ...
ps.kao opravdanje imaju da je to uobicajeno na ovim prostorima. nisu ni prvi ni poslednji koji naplacuju svoju "ljubav" prema domovini


alo bre siptare jel ti znas u kojoj zemlji zivis
 
mislim da je sasvim normano da ja vise krivim albance koji su krali albanski novac, namenjen recimo borcima, ili sta ja znam kome, nego sto su srbi pokrali deset puta vise novaca. za srbe je to "normalno" jer su "nepriajtelji", ali ovi moji ako kradu u ime nekog patriotizma, onda je to ...
ps.kao opravdanje imaju da je to uobicajeno na ovim prostorima. nisu ni prvi ni poslednji koji naplacuju svoju "ljubav" prema domovini

Moras malo jasnije da pises svoje postove...treba 15 puta da procitam da bih rastumacio....
 
Najveca pljacka na KiM , izvedena je onda kad su oduzeta imanja od SPC i data na poklon siptarima , koji su uvezeni iz Albanije . takodje , kad je Srbima 45 godine zabranjeno da se vrate na KiM , na svoja imanja , a ta imanja su takodje podeljena siptarima , koja su podeljena Siptarima , opet koji su uvezeni iz Albanije .
tada je iz Albanije , Tito u dogovoru sa Kardeljom , uvezo 150 000 siptara.


1.zabranjeno kolonistima.
2.uvezeni.......z:hm:
3.150.000z:shock:
 
pljacka se sve i svasta
29c6jp0.jpg
 
Није ништа ново да људи са положаја дрпају шаком и капом. Ботини, коштуничини, радикални и то свуда. Но инсистирање на корупцији и лоповлуку српских функционера на Космету има само један циљ који нема везе са жељом да се са лопови отркију а пљачке реше, већ искључиво за другосрбијашко убеђивање да је борба за Космет бесмислена. Много сте бре шупљи.
 

Back
Top