Ukinute vize za Kanadu!

Kada!?


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

KraljInterneta

Obećava
Banovan
Poruka
86
...kada cemo cuti ovakvu vest na rts-u i b92?
Kada bi mogli da nam ukinu vize za Kanadu,Usa...? Iznesite Vase misljenje... Da li postoje minimalne sanse da nam se ukinu vize ove godine? Ministar unutrasnjih poslova g-din Dacic putuje za Usa krajem Januara,pretpostavljam da ce se govoriti i o vizama,najverovatnije o njihovom trajanju,(produzice se verovatno sa 3 na 5 god)ali i to je nesto... Ako Amerika odluci lakse putovanje za srpske drzavljane odlucice i Kanadjani,Britanci i ostali...
Diskutujte molim vas o ovome,stvarno me zanimaju vase prognoze... Nasa dijaspora u Kanadi je velika,Hrvati mogu tamo bez vize,sto ne mozemi mi?!
 
ja sam mislio da ce nama da ukinu za Kanadu vize kao i Hrvatskoj, odmah po viznoj liberalizaciji sa EU.

medjutim, hrvatskoj je kanada ukinula vize zbog ulaska u NATO.

taj povod kod nas cisto sumnjam da ce dobiti i ne vidim u nekoj skoroj buducnosti da ce Kanada ukinuti vize za Srbiju.
 
Trebalo bi nasa dijaspora da stvori neki pritisak na vlasti u Kanadi, ali nasi ljudi gledaju samo da se dokopaju tla preko bare...boli ih briga za tamo neko pitanje koje njih vise ne muci,prostije receno - svako gleda svoje dupe.

delimicno nisi u pravu, jeste da nasa emigracija u kanadi ima mali uticaj na bilo sta, a mogla bi da ima itekako veci ali da su to pitanja koja ih ne muce, tu gresis.


ljudi imaju familije u Srbiji i citav je proces da oni dobiju vize i dodju u posetu u Kanadu.
 
Pa o tome se radi,citave familije... mozda ih ne boli dupe,mozda sam ja to zakljucio po postovima sa podforuma gde se pise o Kanadi,ljudi obicno saznaju sta im treba i nestanu... Postavlja se pitanje ZASTO je uticaj mali,zasto se ljudi ne potrude radi svojih bliznjih,svojih prijatelja,ako ne radi svoje drzave...Zasto da im placamo da bi ih videli? Pa u Kanadi zivi oko 200 000 Srba, u Americi ih je preko pola miliona,to nisu male cifre. Mislim cega se oni to stide? Ne boli ih dupe ali cega se stide Srbi?
 

Back
Top