O Rasimovoj ostavci

BIla neka guzva u kuci, ispracah goste kad je takva vest objavljena na TV Pink u jednoj od informativnih emisija..

Ljajke ce dati neopozivu ostavku ukoliko Mladic ne bude uhapsen do nove godine..

Nemojte da uzmete zdravo za gotovo, neprovereno, mada ce biti jos info oko toga..

Ako vec govorimo hipoteticki, onda recimo da ce Ljajke da da ostavku, s tim da ce cika mirni morati da je prihvati kao moralni cin :)

Tacka
:rtfm:
 
Zanima me jedna sitnica.On je rekao da ce premijeru dati ostavku na mesto ministarstva.
E sad Cvetko moze da odbije tu ostavku?Da ili ne?:think:

Prvo,Rasim je izuzetno castan,dobar i posten covek!I svaka mu cast sto se prihvatio te funkcije.
Drugo,ne verujem da neko moze da ga prisili da ostane na mestu koje je do sada obavljao.

ps. Rasim nije rekao da ce podneti ostavku na mesto ministra za rad i socijalna pitanja....
 
cuo sam da otvara pekaru
14104fp.jpg
 
Najavio je Rasim da će sutra održati reč. Znajući njega kao časnog čoveka, verovatno će to i učiniti.

Частан човек никад не би могао имати симпатије према антисрпској звери изетбеговића.

U sarajevskom listu Dnevni avaz kao ministar srpske vlade objavio čitulju Aliji Izetbegoviću: „Poslednji selam našem dragom predsjedniku Aliji Izetbegoviću, neka mu Alah dž. š. podari dženetski rahatluk, njegovoj porodici sabur, a nama vječno pamćenje na njegov neprolazni lik i djelo. Rasim LJajić“ (selam - pozdrav, dž. š od džele šanuhu - neka je slavno njegovo uzvišeno biće, dženetski rahatluk - rajsko naselje, sabur - strpljenje). Taj postupak je objasnio: „Pošto nisam mogao da dođem na sahranu, angažovao sam svog dobrog prijatelja da iz pristojnosti prema Aliji, čoveku kojeg sam dugo poznavao, objavi jednu prigodnu čitulju.
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...sim-ljajic-ministar-u-vladi-srbije-i-jos-stos
 
Ne znam šta bih rekao.
Kako mislim da hapšenje Ratka Mladića ne bi donelo ništa dobro, nadam se da ga nikada neće uhapsiti.
Isto tako mislin da Rasim Ljajić bolje štiti interese Srbije i Srba od većine (da ne kažem svih) današnjih političara na našoj političkoj sceni, i bilo bi mi žao da on podnese ostavku.
 
Ne znam šta bih rekao.
Kako mislim da hapšenje Ratka Mladića ne bi donelo ništa dobro, nadam se da ga nikada neće uhapsiti.
Isto tako mislin da Rasim Ljajić bolje štiti interese Srbije i Srba od većine (da ne kažem svih) današnjih političara na našoj političkoj sceni, i bilo bi mi žao da on podnese ostavku.
Rasim je veći Srbin od mnogih što se busaju u srpske grudi. Meni neće biti žao što će da da ostavku, jer je to pitanje reči koju je dao. Ostalo što mu se spočitava je samo jedna strana jedne medalje koja postoji za samo jednu grupu jedne opcije u jednom delu stanovnišva opredeljenom na jedan način.

Svojom novom partijom će poljuljati radikalizam i fašizam na političkoj sveni Srbije i biće u koaliciji sa proevropskom strujom, gde će manje biti bitno mišljenje retrogradnih podanika Slobine diktatorske senke.
 
Sto ne uhvate onog cigana Ratka Mladica, pa moze ostati. Sto se vrte sve oko njega, ikad ce biti uhvacen. I ako do tad bude mrtav, znamo da su mu trazeci sigurno skratili jedno deset godina zivota. Anti-Bosnjacki zver. Fuj!!!
 
Evo umesto mene ce Rasimov zemo da vam objasni sve o Rasimovom "poshtenju" :mrgreen:

Dosta sam siguran da je izdajica veoma upucen u to ko je Rasim,u kojoj "privrednoj" delatnosti je privatno najjaci u Srbiji,koji je to biznishcic porodicno nasledio i tako.

E sada ne znam da li ce biti pristrasan,a verujem da zna znajuci odakle je.........a ne ko ova shashava bulumenta :hahaha:

Ajde izdajice izdaj Rasima :mrgreen:

Sto ne uhvate onog cigana Ratka Mladica, pa moze ostati. Sto se vrte sve oko njega, ikad ce biti uhvacen. I ako do tad bude mrtav, znamo da su mu trazeci sigurno skratili jedno deset godina zivota. Anti-Bosnjacki zver. Fuj!!!

Verovatno je ovaj iznad tebe mislio na to kad je rekao da je Rasim veci od srbin od mnogih srba koji se busaju......oni ga ne bi izdali a on vec nesto radi po tom pitanju,krije ga :think::mrgreen:

A sto Cigan :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:

Back
Top