sexualna diskriminacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
avatar15668_1.gif
 
khm....
evo sacu ti objasnim.
seks su izmislile zene. zenka majmuna se namerno savila da dovati bananu i naguzila se namerno ispred muzjaka da on konacno shvati de se sta stavlja. posto ni tad nije shvatio ondak se zenka sama nataknula.....i objasnila mu neke stvari. doduse to su bili majmuni, zato nisu ni znali nista.
e danas je malo drugacije. danas muskarci nude banane okolo al mi se ne savijamo jer se pravimo da nista ne znamo. pa bas da vidimo cemu cete da nas naucite. i plus tu ima jedan drugi faktor a to je da zene vole grubu i sirovu musku moc. al zavijenu u svilu. i ondak banana nije dovoljna. el razumes sad?

tvoja novaista :zpozdrav:
Malo banalizovano sve ovo zvuci, barem ja to tako ne dozivljavam, nije sve tako crno i belo i ne svodi se sve na banane, grubost, silu i svilu..moji vidici i percepcije musko-zenskih odnosa su mnogo siri..i nemoj da mi se svojatas, ti si Hardova i on je tvoj, valjdaz:dd:
 
Ne bih ja da izbodeš jezik :p
@Tema: Da ne spamujem, ali slažem se... trebalo bi 1 muškarac da zastupa naša manjinska prava :neutral:

spamovao si, dogovorite se preko pp za vase privatne akcije, ajde bar kao musko malo se solidarisi sa temom..inace zanima me da recimo konkretno tebe kandiduju za to mesto, sta bi Novalsta rekla? Ne bih da personalizujem ovu temu sa vama i tim Milojkom, ocekivao sam raznovrsnija misljenja i komentare, izgleda da su svi u nekom zimskom snu ili predpraznicnom raspolozenju, pa ih zabole..:zjelka2:
 
I to bas ovde, na ovom pdf-u..ne secam se, ali ozbilno, a ovde sam jos od 2004-e godine, da je nekada moderator na ovom forumu bio muskog pola..pored ovolike zenske emancipacije i price o Evropi, da ne postoji ravnopravnost..u najmanju ruku nije fer..muskarci podignite glas:snesko5:

Tu i tamo se zadene poneki, ono, digne glas isto tako kao i ti pretendujući na tu laskavu poziciju, možda i titulu :rumenko: do momenta dok to i postane, onda ga horde unesrećenih, isfrustriranih i oštećenih naprosto pregaze i njegov krhki mentalni sklop to ne može da podnese. Jednostavno, niste vi za to :kafa:
 
spamovao si, dogovorite se preko pp za vase privatne akcije, ajde bar kao musko malo se solidarisi sa temom..inace zanima me da recimo konkretno tebe kandiduju za to mesto, sta bi Novalsta rekla? Ne bih da personalizujem ovu temu sa vama i tim Milojkom, ocekivao sam raznovrsnija misljenja i komentare, izgleda da su svi u nekom zimskom snu ili predpraznicnom raspolozenju, pa ih zabole..:zjelka2:

Pa jesam se solidarisao... napisah gore :think: Moja kandidatura je nemoguća misija, jer ja to ne želim (a, Nova se slaže sa mojom odlukom) ;)
Neam pojma, potreban je neko psihički stabilan, oštar kada treba i ne toliko koketan sa ženama da bi korektno radio svoj posao :)
 
Tu i tamo se zadene poneki, ono, digne glas isto tako kao i ti pretendujući na tu laskavu poziciju, možda i titulu :rumenko: do momenta dok to i postane, onda ga horde unesrećenih, isfrustriranih i oštećenih naprosto pregaze i njegov krhki mentalni sklop to ne može da podnese. Jednostavno, niste vi za to :kafa:

heh, ok, ja i ne trazim to da budem..javice se sami koji zele da budu, ako imaju zelju i hrabrost i istrajnost..:snesko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top