Imamo situaciju....

Poruka
22.606
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:
 
Uh, ja smatram da ima vise razloga. Mozda je ta jedna strana shvatila da jednostavno nije kao sto je bilo, tj. da nije ono pravo. Mozda folira, glumi da mu nije stalo... Ovo drugo je, prije bih rekao. Iz jednog jedinog razloga, sto je to NAPRASNO prekinuto...
 
mozda se desilo nesto medju njima sto ga/ju je trglo pa se ohladio/la...ponekad je jedna rec dovoljna...

a jel pito ovaj iskulirani ovog kulera sto ga kulira?...ovo zvuci konfuzno
147.gif
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

mozda je cuo nesto o toj osobi :)
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

More ja tebe znam od nekud... z:hm:
 
imala sam jednu takvu situaciju....ispostavilo se da tip ima fobije od raznih stvari....npr. ne pije vodu iz obicnih casa kad ide u goste jer se boji da je neko iz tih pio alkohol....i tako, jedna od fobija su mu zene....i kad je trebalo da dodje do konkretnog tip je pobegao....i najbolji fazon je sto svi misle kako je on frajercina :D.....par meseci mi je trebalo da izigravam serlok holmsa dok nisam saznala sta se krije iza svega....i evo ni dan danas nije ustanju da ima redovnu vezu....svaka prodje kao i ja.....
 
Poslednja izmena:
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

to je zasu a najgore kad musko kulira:)
mislim, uopste nije dzentlemnski ni viteski.
mi zene mozemo da kuliramo kolko ocemo, to ide uz nasu prirodu i to je mozda i vrsta zenske koketerije. ali musko- NIKAD! :sanke:
 
Ako kulira i ne daj Bože prestane da se javlja, obično je u pitanju jedan od sledećih razloga :
- ukrali su mu mobilni, pa ne može da se javi
- udarili su ga po glavi, pa je dobio amneziju i sve zaboravio
-oteli su ga trgovci belim robljem
-oteli su ga vanzemaljci
- greškom je uhapšen i trune u nekom zatvoru lijući suze jer ne može da se vidi sa izabranicom srca svog

Naravno, mogućnost da mu se dotična ženska osoba ne sviđa je isključena z:p
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

Ko zna.Mozda se taj momak i zaljubio u tu devojku,onako bas snazno.A nije smeo.Odnosno nosi neku traumu od skoro.I nece ponovo da ispadne budala,da ga prevesla.Pa se zadovoljava samo sa neobaveznim sexom...:think:
 

Back
Top