Ubicu se zbog nje

Aca79

Početnik
Poruka
1
Sve zene ovoga sveta nemogu nju da zamene,samo sa njom bih bio i ni sajednom drugom.Iako nije moja kada sam sa drugom imam osecaj da je varam uzas .Dokle ce to da traje neznam ali ja polako gubim razum ljudi poludecu zbog nje .
 
Aca79:
Sve zene ovoga sveta nemogu nju da zamene,samo sa njom bih bio i ni sajednom drugom.Iako nije moja kada sam sa drugom imam osecaj da je varam uzas .Dokle ce to da traje neznam ali ja polako gubim razum ljudi poludecu zbog nje .
Ako poludis, barem neces biti sam :oops:
I ja se slicno osecam :(
 
Aca79:
Sve zene ovoga sveta nemogu nju da zamene,samo sa njom bih bio i ni sajednom drugom.Iako nije moja kada sam sa drugom imam osecaj da je varam uzas .Dokle ce to da traje neznam ali ja polako gubim razum ljudi poludecu zbog nje .

napoij se i startuj neku ruzhnu. posle toga ce te ona juriti i smarati i ti cesh imati jak ego. ja sam ruzhna ali me mrzi da slusam to. eto pozdrav ja sam borac za prava
 
Ubijes se i sta? Unesrecis roditelje, prijatelje, one koji te vole... ali tebi je svejedno, jer bi bio mrtav... A nju niti mozes da vratis niti sta...
A imas samo 25 godina... Strasno!
Daj covece procitaj malo donje teme o raskidu i sl. Svi smo preziveli i ti ces... A veorvatno si delom cim si sa drugom.
 
samo napred SLABICU!!! osramoti muski rod

SAVET :
isplaci se dva dana,nedelje,meseci,
pa faza "pijem da je zaboravim"
pa faza nisanim novu ribu!
SMUVAS NOVU
UZIVAS
I IZLECEN SI
ZABORAVIO SI "ONU QRWU" I MIRNA BACKA
ajde ajde nije smak sveta!

RAZUMEO?
 
Aca79:
Sve zene ovoga sveta nemogu nju da zamene,samo sa njom bih bio i ni sajednom drugom.Iako nije moja kada sam sa drugom imam osecaj da je varam uzas .Dokle ce to da traje neznam ali ja polako gubim razum ljudi poludecu zbog nje .
Boze kako joj zavidim :D Je li da ti nije nesto u kafu sipala :D :D :D Nesto mi sumnjiv taj tvoj poriv ka samoubistvu...
 
Evo i mene...Skochi siso, mozda znash da letish!

Pazi, ako ti je proshlo kroz glavu da moze da dodje do samoubistva zbog ribe, onda omchu oko vrata i cao...Muka mi je vishe od kenjatora tipa:"Ubicu se"...You suck....


Screw you guys, I'm going homeeee....
 
Aca79:
Sve zene ovoga sveta nemogu nju da zamene,samo sa njom bih bio i ni sajednom drugom.Iako nije moja kada sam sa drugom imam osecaj da je varam uzas .Dokle ce to da traje neznam ali ja polako gubim razum ljudi poludecu zbog nje .
Sve sto je proslo nije bilo pravo.Glavu gore
,pamet u glavu i furaj dalje.Svi smo mi kroz to prosli i kao sto viodis zivi smo.Okreni se malo,nemoj samo razmisljati? :wink: :?: :D
 
Alo bratac ne ocajavaj! To ti je jedno neminovno iskustvo kroz koje svi mi prolazimo.Ne znam dal si ti pri tom povredjen ili nisi. Ako te je mozda namagarcila prihvati to stoicki i glavu gore! Mladji sam godinu od tebe, a takodje mi se slicna stvar dogodila pre pet meseci. Iskreno i meni su padale na pamet svakojake gluposti, ali pritom je razum morao da radi. Ni jedna nije vredna toliko da bi se ti ubio. Videces, kad prodje par meseci bice sve drugacije. VEROVATNO JOS NISI NABASAO NA DOBRU RIBU KOJA BI TI OTVORILA OCI I SKRENULA MISLI VAN POLJA SADASNJIH.
NE POKUSAVAJ NIKAD U NOVIM DEVOJKAMA DA TRAZIS OSOBINE SVOJE BIVSE. SVAKA JE SPECIFICNA NA SVOJ NACIN, A JEDNOM CE DOCI ONA KOJA CE TI POTPUNO PRIVUCI PAZNJU. VREME JE TVOJ SAVEZNIK!
VIDECES,GOVORIM TI IZ ISKUSTVA!
 

Back
Top