Побегуље....или нешто друго?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Сведоци смо, да су за време ратова на овим просторима, многи мушкарци, или особе које су се до тада представаљале, да су мушког пола, користиле све могуће начине и ПАЦОВСКЕ канале, како би побегли из државе...Многи од њих, нису били ни за ово овде а поготову, нису могли просперирати у беломе свету, са својим квалификацијама и радним навикама...
Допали су их послови чистача и перача судова. Незадовољни, револтирани, траже кривицу за своје битисање у онима који су остали овде и на својим плећима, са својима ближњима изнели све терете ратова, блокада, санкција.....
Сада ти исти, који су за ових 20 година успели скупити новца у том беломе свету, како би купили рачунар, користе исти, како би пљували по држави, и народу, КОЈЕ ОСТАВИШЕ КАД ЈЕ БИЛО НАЈТЕЖЕ...
Стара народна каже....У МУЦИ СЕ ПОЗНАЈУ ЈУНАЦИ...
Ја схватам да је њима мука....свакодневно перући туђе фекалија....али их никако не могу сврстати у јунаке....
Ја их просто називам....ПОБЕГУЉЕ....Додао би им још једну карактерну особину
женског полног органа...али не могу...он ми је дражи од њих...
Шта ви мислите о истима....?
 
Сведоци смо, да су за време ратова на овим просторима, многи мушкарци, или особе које су се до тада представаљале, да су мушког пола, користиле све могуће начине и ПАЦОВСКЕ канале, како би побегли из државе...Многи од њих, нису били ни за ово овде а поготову, нису могли просперирати у беломе свету, са својим квалификацијама и радним навикама...
Допали су их послови чистача и перача судова. Незадовољни, револтирани, траже кривицу за своје битисање у онима који су остали овде и на својим плећима, са својима ближњима изнели све терете ратова, блокада, санкција.....
Сада ти исти, који су за ових 20 година успели скупити новца у том беломе свету, како би купили рачунар, користе исти, како би пљували по држави, и народу, КОЈЕ ОСТАВИШЕ КАД ЈЕ БИЛО НАЈТЕЖЕ...
Стара народна каже....У МУЦИ СЕ ПОЗНАЈУ ЈУНАЦИ...
Ја схватам да је њима мука....свакодневно перући туђе фекалија....али их никако не могу сврстати у јунаке....
Ја их просто називам....ПОБЕГУЉЕ....Додао би им још једну карактерну особину
женског полног органа...али не могу...он ми је дражи од њих...
Шта ви мислите о истима....?

Mislim da ti je neki gangstabajter stao na zulj :think::mrgreen:

:cepanje:
 
Ma i ja se pitam zasto su otisli..

Dva miliona budala izaslo iz Srbije jer nije htelo da brani Krajinu (gde ruku na srce, pre nikad nije ni krocilo).

Samo pametni i hrabri ostali, pa sad uzivaju i dele lekcije pacenicima napolju...

A oni sto su napolju prali sudove i cistili DANAS SALJU U SRBIJU TRI MILIJARDE DOLARA GODISNJE...

I ne vracaju se.....

Pitam se ja ZASTO?
 
Pogubljen sabljom zbog silovanja
Блиц - Пре 37 минута

Jedan Jemenac koji je priznao da je kriv za silovanje pogubljen je danas u regionu Džede, saopštilo je saudijsko ministarstvo policije.

Silovanje, ubistvo, izdaja, krijumčarenje droge i krađa uz upotrebu oružja su u Saudijskoj Arabiji zločini za koje je zaprećena smrtna kazna.


http://vesti.krstarica.com/index.php...e568b10&lang=2

vec sam komentarisao ovu vest,a li u vezi silovanja.

ovde moze da se potencira delo - izdaja, samo sto kod nas nema izdajnika, a nama sve gore
 
Ma i ja se pitam zasto su otisli..

Dva miliona budala izaslo iz Srbije jer nije htelo da brani Krajinu (gde ruku na srce, pre nikad nije ni krocilo).

Samo pametni i hrabri ostali, pa sad uzivaju i dele lekcije pacenicima napolju...

A oni sto su napolju prali sudove i cistili DANAS SALJU U SRBIJU TRI MILIJARDE DOLARA GODISNJE...

I ne vracaju se.....

Pitam se ja ZASTO?

ne salju ti iz devedesetih, njih smo finansirali odavde, dok se nisu snasli, a onda cao ...
 
Maco, trebalo bi da malo objasniš poentu teme. Ti imaš nešto protiv onih koji su pobegli, i pljuju na Srbiju odande i neće da se vraćaju?
Nemaš ništa protiv onih koji su normalno otišli, šalju pare, žive po Zapadu koji ne vole, ne bi da se vraćaju, ali su za to da je Kosovo - Srbija, vole Rusiju i četnike?

Je l' to to?
Gastarbajteri-izdajnici i gastarbajteri-patriote? :think:
 
Сведоци смо, да су за време ратова на овим просторима, многи мушкарци, или особе које су се до тада представаљале, да су мушког пола, користиле све могуће начине и ПАЦОВСКЕ канале, како би побегли из државе...Многи од њих, нису били ни за ово овде а поготову, нису могли просперирати у беломе свету, са својим квалификацијама и радним навикама...
Допали су их послови чистача и перача судова. Незадовољни, револтирани, траже кривицу за своје битисање у онима који су остали овде и на својим плећима, са својима ближњима изнели све терете ратова, блокада, санкција.....
Сада ти исти, који су за ових 20 година успели скупити новца у том беломе свету, како би купили рачунар, користе исти, како би пљували по држави, и народу, КОЈЕ ОСТАВИШЕ КАД ЈЕ БИЛО НАЈТЕЖЕ...
Стара народна каже....У МУЦИ СЕ ПОЗНАЈУ ЈУНАЦИ...
Ја схватам да је њима мука....свакодневно перући туђе фекалија....али их никако не могу сврстати у јунаке....
Ја их просто називам....ПОБЕГУЉЕ....Додао би им још једну карактерну особину
женског полног органа...али не могу...он ми је дражи од њих...
Шта ви мислите о истима....?

Čekaj bre Mačak, imaš ti svetlih momenata kada pišeš, komentarišeš neke pojave, teme i td.
Ali ovaj post ti je plitak, mutan, nelogičan, bljutav i neverovatno nepametan.
Ko je pobegao od mobilizacije u vremenu od 91-99 neverovatno je bio pametan, normalan i svestan čovek.
Svi ratovi, bitke, borbe koji su oni trebali da učestvuju su bile lažne, zamagljene i nejasne.
Ovaj post tri je kažem, pusanj u praznoooooooooooooooooooooooooooooooo.
 
Ma i ja se pitam zasto su otisli..

Dva miliona budala izaslo iz Srbije jer nije htelo da brani Krajinu (gde ruku na srce, pre nikad nije ni krocilo).

Koja ti je ovo moronska logika.

Recimo ako si ti sa Karaburme i pocne rat pa koji procenat stanovnika Srbije i Srba generalno je bilo na Karaburmi???? Znaci po toj logici zabole ih ona stvar sto ce tamo neko da vas pokolje i da prisvoji taj kraj.

Ili recimo kuca od komsije kod koga nikada nisi bio ni krocio mu u dvoriste se zapalila ali sta te boli kita nikada tamo nisi bio sto bi sad isao da ih spasavas iz pozara neka crknu.

Eto ja recimo nikada nisam bio u Nisu,Vranju,Prokuplju,Kursumliji,Krusevcu,Cacku...znaci ako siptari za koju godinu krenu i to da uzmu mene treba da bude bas briga posto nikada dole nisam bio. Nisam ni na Vidikovcu bio,Mirijevu,Ripnju,Rusnju..itd pa mogu i to recimo siptari da uzmu sto se mene tice i da pobiju tamo stanovnistvo .

Mislim da te roditelji nisu bas najbolje vaspitali cim imas taj nacin razmisljanja.
 
Poslednja izmena:
Maco, trebalo bi da malo objasniš poentu teme. Ti imaš nešto protiv onih koji su pobegli, i pljuju na Srbiju odande i neće da se vraćaju?
Nemaš ništa protiv onih koji su normalno otišli, šalju pare, žive po Zapadu koji ne vole, ne bi da se vraćaju, ali su za to da je Kosovo - Srbija, vole Rusiju i četnike?

Je l' to to?
Gastarbajteri-izdajnici i gastarbajteri-patriote? :think:

lepo je covek rekao sta misli, sto izvrcete
 
Koja ti je ovo moronska logika.

Recimo ako si ti sa Karaburme i pocne rat pa koji procenat stanovnika Srbije i Srba generalno je bilo na Karaburmi???? Znaci po toj logici zabole ih ona stvar sto ce tamo neko da vas pokolje i da prisvoji taj kraj.

Ili recimo kuca od komsije kod koga nikada nisi bio ni krocio mu u dvoriste se zapalila ali sta te boli kita nikada tamo nisi bio sto bi sad isao da ih spasavas iz pozara neka crknu.

Eto ja recimo nikada nisam bio u Nisu,Vranju,Prokuplju,Kursumliji,Krusevcu,Cacku...znaci ako siptari za koju godinu krenu i to da uzmu mene treba da bude bas briga posto nikada dole nisam bio. Nisam ni na Vidikovcu bio,Mirijevu,Ripnju,Rusnju..itd pa mogu i to recimo siptari da uzmu sto se mene tice i da pobiju tamo stanovnistvo .

Mislim da te roditelji nisu bas najbolje vaspitali cim imas taj nacin razmisljanja.

Pa vidi ovako: ja samo reagujem na stvari koje na neki nacin mene LICNO ili meni drage ljude mogu da ugroze ili ostete.

A da idem da ubijam za TUDJI INTERES ili jos gore - da budem ubijen - nikada mi ne bi palo na pamet.

A ne osecam da je u Krajini bio ugrozen moj interes. Ni minimalno.
 
Koja ti je ovo moronska logika.

Recimo ako si ti sa Karaburme i pocne rat pa koji procenat stanovnika Srbije i Srba generalno je bilo na Karaburmi???? Znaci po toj logici zabole ih ona stvar sto ce tamo neko da vas pokolje i da prisvoji taj kraj.
.

sve je to u redu.......do momenta kada ovi sa karaburme pocnu da masovno prelaze na terazije i valjaju kradene golfove , a oni sa vracara moraju da ginu za karaburmu......z:D
 

Back
Top