izvestaj s lica mesta

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.028
jel vam se desilo nekada da vidite komsije, roditelje, drugove, ... kako se kresu?
iz daleka, kroz kljucaonicu, slucajnim upadom...

sad sam se iskidala od smeha dobila sam izvestaj s lica mesta, komsije su uhvacene na delu :zcepanje: nisam ja videla nego neko drugi pa mi javlja :zcepanje:...zaboravili da iskljuce svetlo, al navukli zavesu pa se vide siluete...romantika :zstidljivko:

meni se nikad nije desilo da ukebam nekoga... steta, nemam dobar pogled s prozora :aha:
 
jel vam se desilo nekada da vidite komsije, roditelje, drugove, ... kako se kresu?
iz daleka, kroz kljucaonicu, slucajnim upadom...

sad sam se iskidala od smeha dobila sam izvestaj s lica mesta, komsije su uhvacene na delu :zcepanje: nisam ja videla nego neko drugi pa mi javlja :zcepanje:...zaboravili da iskljuce svetlo, al navukli zavesu pa se vide siluete...romantika :zstidljivko:

meni se nikad nije desilo da ukebam nekoga... steta, nemam dobar pogled s prozora :aha:

nisam al imam jednog sto drrka na prozoru kad sam ja na svojoj terasi.
 
Pa eto vidim zatvorena vrata dnevne sobe ja da udjem da uzmem knjige da ucim ( uci dete uci) kada ono mama ispod cebeta na tati a tata tupka nesto gore dole udovima :rumenko:
Samo sam prosao pored njih praveci se da ih nisam video nastavio hod uzeo knjige i vratio se u sestrinu sobu:zima2:
 
jel vam se desilo nekada da vidite komsije, roditelje, drugove, ... kako se kresu?
iz daleka, kroz kljucaonicu, slucajnim upadom...

sad sam se iskidala od smeha dobila sam izvestaj s lica mesta, komsije su uhvacene na delu :zcepanje: nisam ja videla nego neko drugi pa mi javlja :zcepanje:...zaboravili da iskljuce svetlo, al navukli zavesu pa se vide siluete...romantika :zstidljivko:

meni se nikad nije desilo da ukebam nekoga... steta, nemam dobar pogled s prozora :aha:

Odmah si morala da otvoris temu? z:((

Sad ce moje komsije ziv sram da izede z:lol:
 
Nema nisam mogao da ucim posle godinama i evo sad sam los djak zog njih :rida:


A supermoderatori jel nalaze tako nekog kako se hebe? :think:

Pa do malopre sam imao pogled na komsije a nije ni prvi put.

Izgleda da uvek naletim na komsiluk koji zaboravi da navuce zavese.

Pre nekoliko godina sam u proslom stanu imao pogled na drugu zgradu,poza - "drz se mala za frizider dok ti ja pridjem z guza" :zstidljivko:
 
Pa do malopre sam imao pogled na komsije a nije ni prvi put.

Izgleda da uvek naletim na komsiluk koj izaboravi da navuce zavese.

Pre nekoliko godina sam u proslom stanu imao pogleda na drugu zgradu,"poza drz se mala za frizider dok ti ja pridjem z guza" :zstidljivko:

Kak si perverzan :prstic:
A tako nevin avatar
nosok_02.gif
 
Joj setio se jos necega :rumenko:
Al' me ovo stid da kazem
ispljuni :zper:
meni ne bi smetalo da nas neko gleda. ustvari sad sam dosla na dojajnu ideju:zskace:
kad mi dodje dragi ima sklonim zavese skroz, a moj komsija nek rasplai do mile volje:sanke:
cekamo ih da se upisu posle z:mrgreen:
Pa do malopre sam imao pogled na komsije a nije ni prvi put.

Izgleda da uvek naletim na komsiluk koji zaboravi da navuce zavese.

Pre nekoliko godina sam u proslom stanu imao pogleda na drugu zgradu,poza - "drz se mala za frizider dok ti ja pridjem z guza" :zstidljivko:

kako ti sve uspes da vidis z:cry: nije fer ...ja gledam u babe s cegerami kako se varacuju s pijace :besna:
 

Back
Top