Sta radite da bi odrzavali svoje telo?

Ja sam nekada bio debeo, ali sam za 4 godine toliko smrsao da sam sad, slobodno mogu reci, mrsav. Ja sam nesvesno korisio sledeci sistem: Manje sam jeo. To nisam radio namerno, jednostavno me je mrzelo da idem do grada da kupim nesto da jedem (bio sam podstanar, nisam imao svoju hranu u stanu) i nisam ni jeo. Inace sam jeo proizvode od mesa svakog dana.
Sada, posle ovoliko vremena, imam da predlozim jednu odlicnu vezbu (ja je nisam upraznjavao, ali sam dosta upoznat sa svim vezbama) za sve koje zele da smrsaju: Trcanje! Trcite i to je to. Ojacacete misice nogu, malo i ramena, stomak ce nestati sam od sebe i povecacete kapacitet pluca! Pa, uzivajte... 8)
 
Hmmm...Nikad nisam nesto vodio racuna bog zna sta o svom telu, sad sam kao nesto poceo, ali ranije NIKAD!!!!! :oops: :oops: :oops:
Nikad nisam imao potrebe, relativno sam sportski gradjen, igram fudbal i jurcam od kada sam prohodao, tako da sve silne kalorije koje unesem se sagore dok trepnes... :wink:
I sad cesto pikam fudbal, idem na trcanje, vozim bicikl ko nenormalan,a o roshkama necu ni da pricam i cool izgledam, a najbolje od svega je sto sve te vrste napora obavljam sa zadovoljstvom... :D
I tu je naravno ishrana...Voda, voce i povrce...ne odricem se nikakve hrane (nesto preterano), ali ova tri pomenuta su obavezna!!!!!!!!!!
Ono sto hocu da kazem je: SPORT!!!!!Nije vazno koji, ali mora da je u pitanju neka fizicka aktivnost...
I...VITAMINI!!!!Prirodni naravno...
Ala sam smorio, ne znam sta mi je :oops: :oops: :oops:
 
da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!
 
Ernesto_Che:
da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!

Cek Cek .....zapisala sam sve.....okacicu ovo na zid :D

Salu na strtanu....svaka ti cast ako se posle toga svega dobro osecash....kao moja drugarica...njoj je uzivanje da se prejede pa legne da spava :? Kako mozeteeeee
 
Ne zamerite, ali mrzi me da citam sve ovo.

Moj recept je sledeci:

Jedem i pijem bukvalno sve i to u velikim kolicinama.

A kako sam uvek u top formi. Lako!
- 50 do 75 km voznje bicikla dnevno
- 2 do 5 km trcanja
- 100 do 150 trbusnjaka
- 150 do 200 sklekova, ali cesto je taj broj i veci jer pokusavam da oborim rekord koliko mogu da ih uradim od jednom (za sada je to 67).
- jedno 50-ak zgibova
i naravno ponekada bazen, fudbal i basket

To je dovoljno da ste normalne tezine + imate trbusnjake + imate snage mnogo i mnogo ste izdrzljivi.
 
wild_child:
Ernesto_Che:
da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!

Cek Cek .....zapisala sam sve.....okacicu ovo na zid :D

Salu na strtanu....svaka ti cast ako se posle toga svega dobro osecash....kao moja drugarica...njoj je uzivanje da se prejede pa legne da spava :? Kako mozeteeeee

ne, ovo je bila sala, ako ne sala a ono barem preterivanje....nije mi uzviancija da jedem cips i gledam TV( :? )niti da se prezderavam i onda spavam( :? :? )
ali ono sto sam htela ocime da kazem(Pomalo ironicno, ali sam tu ironiju dobro sakrila)da mislim da je glupo ako se neko opterecuje dietama i vezbama i da se lose osecas...ako nekome to prija, u redu...ali cisto sumnjam...
naravno ja ne mislim da si opterecena svojim izgledaom(niti je ovo bilo upuceno bilo kome) ako radis koju vezbicu to je ok...ja se inace ne bavim nekim sportom(sem ako se setanje i biljenjeu nebo ne smatra takvi necim), ali i dalje ne izgledam ko neka svinja....normalna sam, manje-vishe...ne jedem previse....
to je objasnjenje mog posta... :wink:
 
Jaooooooo ljudi moji ja sam tako imala problema sa svim tim...kilaza mi je stalno varirala,pa sam stalno na nekim dijetama,pa smrsam,pa se opet ugojim ta 2,3 kg...i drzala sam dijetu koju drze manekenke ELITA,pre jedno pola godine i od tad se nisam ugojila nimalo...samo problem je sto nista ne treniream,pa sad od septembra krecem na aerobik ili fitnes...ne znam za sta da se odlucim...sta vi mislite da je bolje?!
 
Ernesto_Che:
wild_child:
Ernesto_Che:
da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!

Cek Cek .....zapisala sam sve.....okacicu ovo na zid :D

Salu na strtanu....svaka ti cast ako se posle toga svega dobro osecash....kao moja drugarica...njoj je uzivanje da se prejede pa legne da spava :? Kako mozeteeeee

ne, ovo je bila sala, ako ne sala a ono barem preterivanje....nije mi uzviancija da jedem cips i gledam TV( :? )niti da se prezderavam i onda spavam( :? :? )
ali ono sto sam htela ocime da kazem(Pomalo ironicno, ali sam tu ironiju dobro sakrila)da mislim da je glupo ako se neko opterecuje dietama i vezbama i da se lose osecas...ako nekome to prija, u redu...ali cisto sumnjam...
naravno ja ne mislim da si opterecena svojim izgledaom(niti je ovo bilo upuceno bilo kome) ako radis koju vezbicu to je ok...ja se inace ne bavim nekim sportom(sem ako se setanje i biljenjeu nebo ne smatra takvi necim), ali i dalje ne izgledam ko neka svinja....normalna sam, manje-vishe...ne jedem previse....
to je objasnjenje mog posta... :wink:

takodje. :wink:
 
Ernesto_Che:
wild_child:
Ernesto_Che:
da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!

Cek Cek .....zapisala sam sve.....okacicu ovo na zid :D

Salu na strtanu....svaka ti cast ako se posle toga svega dobro osecash....kao moja drugarica...njoj je uzivanje da se prejede pa legne da spava :? Kako mozeteeeee

ne, ovo je bila sala, ako ne sala a ono barem preterivanje....nije mi uzviancija da jedem cips i gledam TV( :? )niti da se prezderavam i onda spavam( :? :? )
ali ono sto sam htela ocime da kazem(Pomalo ironicno, ali sam tu ironiju dobro sakrila)da mislim da je glupo ako se neko opterecuje dietama i vezbama i da se lose osecas...ako nekome to prija, u redu...ali cisto sumnjam...
naravno ja ne mislim da si opterecena svojim izgledaom(niti je ovo bilo upuceno bilo kome) ako radis koju vezbicu to je ok...ja se inace ne bavim nekim sportom(sem ako se setanje i biljenjeu nebo ne smatra takvi necim), ali i dalje ne izgledam ko neka svinja....normalna sam, manje-vishe...ne jedem previse....
to je objasnjenje mog posta... :wink:

Ma kontam salu ali tuzno je sto ZAISTAAA ima ljudi koji uzivaju u tome
 
Meni je majka priroda podarila nenormalni metabolizam tako da mi je linija uvek idealna.Inace jedem ko sv.nja sve sto mi padne pod ruku samo ne masno a slatkise ko lud.ALI zato vezbam ko fanatik pa sve to potrosim i pretvorim u misice tako da sam go misic :D Vezbam da dobijem misicnu masu a metabolizam sagoreva salo i to je to.... 8)
 
POP Mare:
Meni je majka priroda podarila nenormalni metabolizam tako da mi je linija uvek idealna.Inace jedem ko sv.nja sve sto mi padne pod ruku samo ne masno a slatkise ko lud.ALI zato vezbam ko fanatik pa sve to potrosim i pretvorim u misice tako da sam go misic :D Vezbam da dobijem misicnu masu a metabolizam sagoreva salo i to je to.... 8)
hmda... tacno je, ovaj... sve je tacno sta si rekao... :roll:
 

Back
Top