Opishite kolegu Ljisovku/ljisovca iznad sebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Raisa

Iskusan
Poruka
5.465
:zgrudvanje:

dakle,opsihite osobu iznad sebe,generalno shta mislite o njemu/njoj,pozitivni i negativni { z:mrgreen:z:mrgreen: } komentari vezani za njene/njegove postove,nachine razmisljanja,karakter, ali objektivno jer forumski konzilijum treba da vezba objetivnost jel da, mozete opisati i izgled i shta mislite o istom..

molim narcise da se suzdrze od postovanja svaki drugi putz:mrgreen:
i da se ne opisuje samo jedna stvar,npr neko postuje i onaj sumnjivi ispod nje komentarishe samo njen izgled i tako svi,vec sve u paketu..u prevodu,sve shto ste ikad zeleli nekome da kazete z:mrgreen: ne libite se da i pored psihofizicke analize datih korisnika stavite i neke negativne stvari koje ste primetili
stavila sam izgled jer je podforum Love and Sex,pa da ima neke slicnosti,da ne bude samo ''dajte psihicku analizu kolege iznad sebe ''
a mozete dodati shta hocete,i kakvi vi mislite da je osoba u m-z odnosima...

ovo je terapeutska temaz:mrgreen:


p.s. molim korisnike da se ne obaziru na pravopisnu bruku '' kolege Ljisovke'' i da moderatori to edituju.
 
Poslednja izmena:
Nova


dobronamerna ,impulsivna jako,cesto ulece u raspravu kada nije sagledala sve uglove i prvo kaze...pa ostane ziva z:mrgreen: :) mada ne radi to iz zlobe,vec jednostavno voli da brani druge ljude jako,i u tom branjenju previshe zustro reaguje i ponekad ne shvata da niko nije imao nameru ikog da napadne
ne bira fine rechi kada joj se neshto ne svidja vec samo...kaze shto je dobro,ali i loshe jer nekad,kad ta osoba nije mislila to shto je rekla na nachin na koji je ona shvatila,moze da bude problema

fizicki..nisam je videla,ali pretpostavljam da je plavusha i da je onako..feisty
ovako voli da se zajebava,ali opet,i to je povezano sa tim da impulsivno reaguje na ljude,nekako imam utisak kao da neke stvari odmah shvati kao napad,a nisu namenjene da zvuce tako :)

u m-z odnosima strastveno-dominanthna ali trazi i nekog pored kog ce ona moci da bude ona nezna i pazena...valjda...:)

unapred se izvinjavam ako je neko opisao Novu aj sporo kucam
 
Nova


dobronamerna ,impulsivna jako,cesto ulece u raspravu kada nije sagledala sve uglove i prvo kaze...pa ostane ziva z:mrgreen: :) mada ne radi to iz zlobe,vec jednostavno voli da brani druge ljude jako,i u tom branjenju previshe zustro reaguje i ponekad ne shvata da niko nije imao nameru ikog da napadne
ne bira fine rechi kada joj se neshto ne svidja vec samo...kaze shto je dobro,ali i loshe jer nekad,kad ta osoba nije mislila to shto je rekla na nachin na koji je ona shvatila,moze da bude problema

fizicki..nisam je videla,ali pretpostavljam da je plavusha i da je onako..feisty
ovako voli da se zajebava,ali opet,i to je povezano sa tim da impulsivno reaguje na ljude,nekako imam utisak kao da neke stvari odmah shvati kao napad,a nisu namenjene da zvuce tako :)

u m-z odnosima strastveno-dominanthna ali trazi i nekog pored kog ce ona moci da bude ona nezna i pazena...valjda...:)

unapred se izvinjavam ako je neko opisao Novu aj sporo kucam

leeeleeeez:D
citas me ko bukvarz;)

raisa, suptilna. rafinirani fazon. nekad previse, predje u njakanje sto meni zna da bude iritirajuce. sorry:) ali onako, sirina pogleda, analiticna, detaljista.
i na lep nacin brani svoje misljenje. opet suprotno od mene, ja se bacim na konja i u najgorem galopu krenem u juris na zrtvu pa kom opanci kom obojci. a ona to fino, analiticno, razlozno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top