Gastosi, koliko ste para poslali ove godine?

Опростите колега за политичара који је мењао из корена претпостављам да мислите на господина Ђинђића кога је зауставио клеронационалистички метак, али ко је уважени економиста из ваше приче? Није Млађа ваљда?

Mozda je Labus, mozda je Ante Markovic svojevremeno...ali tad si bio previse mali, jasno je zasto znas samo za Mladju...z:hm:
 
Mozda je Labus, mozda je Ante Markovic svojevremeno...ali tad si bio previse mali, jasno je zasto znas samo za Mladju...z:hm:

Цицо не знам зашто имаш патолошку потребу да причаш са људима који ти се не обраћају? Ти не знаш да читаш, говори се о последњих 10 година, што не укључује Анту Марковића мада разумем да је теби математика, као и кување и све остало слабија страна.
 
Ваше дубоко разочарење и гађење према чварцима и матичној земљи говори о вашој плиткости уважени правниче и сајбер полиглото. То не занима нас у Србији ни Србе у расејању. Ви нисте Србин, ви сте одлутали.


Nisam Srbin po profesiji,takvi su Srbiju i doveli tu gde jeste.
Nema dorucka zato sto si Srbin,mora da se zaradi.
 
Цицо не знам зашто имаш патолошку потребу да причаш са људима који ти се не обраћају? Ти не знаш да читаш, говори се о последњих 10 година, што не укључује Анту Марковића мада разумем да је теби математика, као и кување и све остало слабија страна.

A Labus?
 
Pomenuo si Dinkica i Djelica.Ti ljudi mogu da rade gde hoce u normalnom svetu,osim u Srbiji.Zasto.....Volite da cujete od njih ono sto zelite,a ne istinu.

Eto, gospodine pravnice, vi ne znate da ta dvojica mnogo lazu, i mi svi vidimo i osecamo na svojoj kozi da lazu.

A vi ne znate da oni lazu ? Zasto ?
Zato sto ne zivite u Srbiji.

To vas ipak ne sprecava da pravite psiholoski profil srpske nacije, opisujete srpsku svakodnevnicu i pricate nam sta je dobro a sta lose za nas i kakav politicar nama treba.
A nemate pojma o desavanjima u Srbiji.
kul.
 
Nisam Srbin po profesiji,takvi su Srbiju i doveli tu gde jeste.
Nema dorucka zato sto si Srbin,mora da se zaradi.

Ал нисте ни по националости... Услед разочараности и мржње према земљи не видим потребу за присуством на српском форуму и дружењем и са лошим људима описаним у претходној поруци. Такође не видим ни разлоге за хваљењем личним успесима, знањима и вештинама преко интернета. Но из неког разлога ви имате потребе за тим. Питам ли се зашто...


Допусти Камију да бекне... После ћете се волети.
 
Ko god kaze istinu,taj nije Srbin,nije patriota,mrzi Srbiju...Upropastili ste zemlju vi koji zivite u Srbiji,nije niko drugi.Srbiju cine ljudi koji zive u njoj a ne vanzemlajci.Srbija ste vi,kakvi ste,takva je i Srbija.

Господине правниче, ваше незадовољство оставило је последице, осим на горепоменуте потребе пљувања и генерализовања сопственог народа и исказивања сајбер знања, и на дружење са имагинарним непријатељима и ванземаљцима. Ако већ имате толико лове, посла и стручности требали би се обратите добром психијатру.
 
Ko god kaze istinu,taj nije Srbin,nije patriota,mrzi Srbiju...Upropastili ste zemlju vi koji zivite u Srbiji,nije niko drugi.Srbiju cine ljudi koji zive u njoj a ne vanzemlajci.Srbija ste vi,kakvi ste,takva je i Srbija.

Е Богу хвала да нам се појави још један ванземаљац да нам каже шта смо и какви смо ....

Јел да ти поновим или од прве схватио ????

Ајде лепо ти што тако добро бараташ језиком и језицима,
врати се, благо нама, у бордел, па ради ... УСправниче ....

Ми смо овакви какви смо,
и поносимо се тиме ...

Ако те је срамота порекла, немој се нама жалити ...
Тату и маму да мењаш,
објави оглас,
можда ће неко и да те усвоји ....
 
Господине правниче, ваше незадовољство оставило је последице, осим на горепоменуте потребе пљувања и генерализовања сопственог народа и исказивања сајбер знања, и на дружење са имагинарним непријатељима и ванземаљцима. Ако већ имате толико лове, посла и стручности требали би се обратите добром психијатру.


OK,mozda meni psihijatar i pomogne.Tebi ni takva pomoc ne bi koristila,previse si zapusten slucaj.
 
OK,mozda meni psihijatar i pomogne.Tebi ni takva pomoc ne bi koristila,previse si zapusten slucaj.

Ок, поштујем ваше мудро стручно мишљење и нећу се обратити никоме. А ви бар пробајте, у паузама између примања странака и разговора са тих 20 земаља света чије језике познајете.
 
Е Богу хвала да нам се појави још један ванземаљац да нам каже шта смо и какви смо ....

Јел да ти поновим или од прве схватио ????

Ајде лепо ти што тако добро бараташ језиком и језицима,
врати се, благо нама, у бордел, па ради ... УСправниче ....

Ми смо овакви какви смо,
и поносимо се тиме ...

Ако те је срамота порекла, немој се нама жалити ...
Тату и маму да мењаш,
објави оглас,
можда ће неко и да те усвоји ....


Svoje poreklo nikada nisam krio,zasto bih? Ali poreklo nista ne znaciu zivotu,moras da se dokazes kao jedinka koliko vredis.Ili ako sam Srbin,odmah sam Tesla?!
 
Nije tacno. Ja sam tebi najinteresantnija, pratis me k'o gluvo kuce...z:lol:

Цицо нећемо да улазимо у нашу историју. Приватне поруке, изливи љубави а потом мржње, пиши-бриши. Зна се чијих је руко то дело. Није за јавност то је наша интима.
 
Volim da pisem narodnim jezikom,da bi me cak i ti razumeo.Ne volim razmetanje strucnom i kvazi-intelektualnom terminologijom
Pravnik sam po obrazovanju trideset i kusur godina,ali to nije tema,samo da ti kazem kako se ne bi zaletao.

Ma ne brini se, u tvoje intelektualne kapacitete smo se uverili odmah na onoj temi o Dinkicu. Cak i za pravnicku struku onakva kolicina bisera je veliki dar, a redovna je pojava za sajber ratniek iz "inozemstva" , inace redovno strucnjacima, pardon doktorima za pravo i ekonomiju.z:D

Mogu da komuniciram na vise jezika nego sto ti imas prstiju,racunam da imas sve udove,posto ti inteligencija i vaspitanje nisu jaca strana.

Na baustelu svakako, verujem. Tu ti treba 21 prst.
Inace nemoj mi prepricavati svoju izmisljenu licnu ispovest. To ni najsocijalniji slucajevi ovde ne rade.

Pomenuo si Dinkica i Djelica.Ti ljudi mogu da rade gde hoce u normalnom svetu,osim u Srbiji.Zasto.Pa zato sto vi ne valjate,za vas su ovi grobari i razne Velje...

Haha, tragikomedija. Nesto ih svi hoce pa sve beze odavde. z:mrgreen:

Volite da cujete od njih ono sto zelite,a ne istinu.To vam je lepo,zavaravate se,pre podne pune kafane,svi vec pijani i samo pricate o politici.Niko ne prica o poslu,pa kako onda da radite,vama je to ispod nivoa,to je za seljake i sljakatore,gde vi gospoda da radite nesto.

Vidim sve pomno pratis nase aktivnosti. Odakle li samo vremena za toliku silnu radinost. z:Dz:mrgreen:z:D

Ono sto sam video ove godine u Srbiji krajnje me je deprimiralo,vi sami zivite van sveta,u oblacima,totalno iskrivljenih merila vrednosti.I onda smo krivi mi "gastrosi",ma ne kriv vam je polozajnik.

Tekkkkkk ove si to shvatio!!!!! I to sve preko foruma. z:(

Ako vredis,svuda vredis.Vredeo sam i u Srbiji,ziveo sasvim dobro,ali nisam mogao vise da gledam sta se desava i kako se radi.Izvolite,radite kako mislite da treba,mi vam ne smetamo.Jos pomazemo,cak i vise nego sto bi trebalo.
Neslozni smo,trebalo bi da se mi "gastrosi"obavezemo sami sebi i ne posaljemo ni evro u Srbiju.Mozda i to nije losa ideja.Pa ni menmi niko nista ne poklanja niti daje,ako ne zaradim sam,nemam nista.Prosto i jednostavno.

Lepo si se izjadao. Vidimo da nemas jadnicak nikog, a i nemas ni sta da posaljes . A i odlicno nas sve chitas, mozda je tu neki tefteric pa i zapisujes memoare. Desava se to ljudima sa 60 godina.z:poz:
 
Ma ne brini se, u tvoje intelektualne kapacitete smo se uverili odmah na onoj temi o Dinkicu. Cak i za pravnicku struku onakva kolicina bisera je veliki dar, a redovna je pojava za sajber ratniek iz "inozemstva" , inace redovno strucnjacima, pardon doktorima za pravo i ekonomiju.z:D



Na baustelu svakako, verujem. Tu ti treba 21 prst.
Inace nemoj mi prepricavati svoju izmisljenu licnu ispovest. To ni najsocijalniji slucajevi ovde ne rade.



Haha, tragikomedija. Nesto ih svi hoce pa sve beze odavde. z:mrgreen:



Vidim sve pomno pratis nase aktivnosti. Odakle li samo vremena za toliku silnu radinost. z:Dz:mrgreen:z:D



Tekkkkkk ove si to shvatio!!!!! I to sve preko foruma. z:(



Lepo si se izjadao. Vidimo da nemas jadnicak nikog, a i nemas ni sta da posaljes . A i odlicno nas sve chitas, mozda je tu neki tefteric pa i zapisujes memoare. Desava se to ljudima sa 60 godina.z:poz:


E,jesi pametan,tebe za predsednika,svaka ti cast.Bravo!z:hm:
 
Svoje poreklo nikada nisam krio,zasto bih? Ali poreklo nista ne znaciu zivotu,moras da se dokazes kao jedinka koliko vredis.Ili ako sam Srbin,odmah sam Tesla?!

Па јеси ли се доказао ????

Платио дунђере да ти направе кућу од најмање четири спрата (са лифтом обавезно) и оџаком бар за пола метра вишљим од комшијиног ????
Купио једног патуљка, два лава и три лабуда више од комшије ????
Опремио купатила, а још се за шљиву држиш ????
Донео баби, што чува кућу, корито од "прохроНа", а не да се купа у "поДцинкованом" ???
Дошао у "белу мечку" узету на зајам ....
А леба и лука гулиш ....
 
Па јеси ли се доказао ????

Платио дунђере да ти направе кућу од најмање четири спрата (са лифтом обавезно) и оџаком бар за пола метра вишљим од комшијиног ????
Купио једног патуљка, два лава и три лабуда више од комшије ????
Опремио купатила, а још се за шљиву држиш ????
Донео баби, што чува кућу, корито од "прохроНа", а не да се купа у "поДцинкованом" ???
Дошао у "белу мечку" узету на зајам ....
А леба и лука гулиш ....


Svaka cast,sve znas,tebe za premijera.Bravo!z:(
 

Back
Top