TeenageWill :]

У мом идеалном свету не постоје пластичне кесе.
Људи не бацају смеће по улици и без ригорозних закона и казни.
Нити пале отпад у двориштима.
Не постоје пси луталице.
Демократија је оно што би требало изворно да буде, не ово што јесте.
Људима не сметају особе геј опредељења.
Особе геј опредељења не смеју да усвајају децу, ни под којим условом.
Смртна казна за убиство је прихваћена у свим земљама света.
Као и казна одсецања руке за крађу.
И тако....
Заборавила сам нешто, сигурно.
Да, за педофилију јавно вешање.
 
Da budem materijalno obezbedjen kako bih mogao da moja interesovanja usmerujem gde hocu , a da drushtvo boli dupe shta chovek radi dok to njih ne ugrozhava .

A politiku i dushtvene norme koje bih voleo da stoje , e o tome bih mogao ceo esej da otkuckam .
 
Dakle, kako vi zamisljate svoj idealan svet? :) z:mrgreen:

1. Živeo bih u državi koja se zove Demokratska Republika Balkana (Balkanika), i koja bi bila sastavljena od sledećih država: Srbija, Rumunija, Bugarska, Turska, Grčka, Albanija, Makedonija, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Hrvatska i Slovenija. U toj državi cenilo bi se svačije opredeljenje, ta država ne bi imala ništa glavno, pa čak ni glavni grad. Bilo bi 330 ministarstava razbacanih po celoj državi. Političari bi imali prosečnu platu, kakvu ima većina građana te republike. Ne bi bilo važno ko je koje vere i kakvog opredeljenja, a svi bi se voleli i poštovali, ne kao ljudi, no kao bogovi! Svako bi zadržao svoju kulturu, veru i običaje. Svako bi trošio svoj novac koji zaradi i ne bi se pravili tu nikakvi fondovi... Zatim, ne bismo bili okrenuti niti Zapadu, niti Istoku! U Evropu ne bismo morali da ulazimo, jer bismo tako moćni definitivno bili svi u Evropi, a ne na Marsu, kako nas neki sada vide. Toliko o politici!
2. kamen, pogača, devojka koja me mnogo voli i koju mnooogo volim, neka poljana puna cveća i životinja, u daljini vrhovi nekih planina, divan osmeh, divan pogled i divan dan... meni je to za idealan svet- dovoljno!
 
1. Živeo bih u državi koja se zove Demokratska Republika Balkana (Balkanika), i koja bi bila sastavljena od sledećih država: Srbija, Rumunija, Bugarska, Turska, Grčka, Albanija, Makedonija, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Hrvatska i Slovenija. U toj državi cenilo bi se svačije opredeljenje, ta država ne bi imala ništa glavno, pa čak ni glavni grad. Bilo bi 330 ministarstava razbacanih po celoj državi. Političari bi imali prosečnu platu, kakvu ima većina građana te republike. Ne bi bilo važno ko je koje vere i kakvog opredeljenja, a svi bi se voleli i poštovali, ne kao ljudi, no kao bogovi! Svako bi zadržao svoju kulturu, veru i običaje. Svako bi trošio svoj novac koji zaradi i ne bi se pravili tu nikakvi fondovi... Zatim, ne bismo bili okrenuti niti Zapadu, niti Istoku! U Evropu ne bismo morali da ulazimo, jer bismo tako moćni definitivno bili svi u Evropi, a ne na Marsu, kako nas neki sada vide. Toliko o politici!

Dobar vic :mrgreen:
 
У мом идеалном свету не постоје пластичне кесе.
Људи не бацају смеће по улици и без ригорозних закона и казни.
Нити пале отпад у двориштима.
Не постоје пси луталице.
Демократија је оно што би требало изворно да буде, не ово што јесте.
Људима не сметају особе геј опредељења.
Особе геј опредељења не смеју да усвајају децу, ни под којим условом.
Смртна казна за убиство је прихваћена у свим земљама света.
Као и казна одсецања руке за крађу.
И тако....
Заборавила сам нешто, сигурно.
Да, за педофилију јавно вешање.

bolje se vrati u srednji vek z:poz:
btw,nepovezani odgovori:kazes da ljudima ne bi trebalo da smetaju gej osobe,a posle kazes da ne smeju da usvajaju decu..hmm..
sto se mene tice ****** ne bi trebali ni da postoje,a ako postoje,neka to ipak bude njihova tajna,a ne da se balave na ulici i da se time ponose
kazes smrtna kazna za ubistvo..i to je surovo,zamisli situaciju:neko te napadne,u samoodbrani ga ubijes,a na kraju i sam stradas...da trazis pomilovanje ne ide,jer isto to moze da trazi i neki drugi ubica...ja bi smrtnu kaznu stavio samo za brutalna,serijska ubistva i za one koji se ne kaju sto su ubili..
NE slazem se ni za kradju,nece niko da te gleda sto si ukrao,vec ode ruka-tako bi bilo


Ja bi dodao,da bi savrsen svet bio bez politicara,bez njih nema ni korupcije,nema ratova itd..
 
1. Živeo bih u državi koja se zove Demokratska Republika Balkana (Balkanika), i koja bi bila sastavljena od sledećih država: Srbija, Rumunija, Bugarska, Turska, Grčka, Albanija, Makedonija, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Hrvatska i Slovenija. U toj državi cenilo bi se svačije opredeljenje, ta država ne bi imala ništa glavno, pa čak ni glavni grad. Bilo bi 330 ministarstava razbacanih po celoj državi. Političari bi imali prosečnu platu, kakvu ima većina građana te republike. Ne bi bilo važno ko je koje vere i kakvog opredeljenja, a svi bi se voleli i poštovali, ne kao ljudi, no kao bogovi! Svako bi zadržao svoju kulturu, veru i običaje. Svako bi trošio svoj novac koji zaradi i ne bi se pravili tu nikakvi fondovi... Zatim, ne bismo bili okrenuti niti Zapadu, niti Istoku! U Evropu ne bismo morali da ulazimo, jer bismo tako moćni definitivno bili svi u Evropi, a ne na Marsu, kako nas neki sada vide. Toliko o politici!
2. kamen, pogača, devojka koja me mnogo voli i koju mnooogo volim, neka poljana puna cveća i životinja, u daljini vrhovi nekih planina, divan osmeh, divan pogled i divan dan... meni je to za idealan svet- dovoljno!
ovo je moglo i na pdf naucna i epska fantastika xD
 
Ni drzhave , ni organizacije , ni shoklstva , ni zdravtstva ...

Politichari su govna , ali potrebna govna .

U pravu si... ali treba mi mladi da pokrenemo revoluciju! Da se u Ustav naše zemlje doda još jedno pravilo: političar, narodni poslanik, ministri i predsednik države MORAJU imati PROSEČNU platu kakvu ima jedan PROSEČAN građanin ove države. Tek tada će njima biti u interesu da poboljšaju život u ovoj zemlji, i neće biti političar i "kurta i murta", nego samo oni koji to vole i koji zaista žele i veruju u sebe i svoj narod, oni koji mogu i znaju kako i šta da promene... a ne ovaj šljam!! z:((
 
bolje se vrati u srednji vek z:poz:
btw,nepovezani odgovori:kazes da ljudima ne bi trebalo da smetaju gej osobe,a posle kazes da ne smeju da usvajaju decu..hmm..
sto se mene tice ****** ne bi trebali ni da postoje,a ako postoje,neka to ipak bude njihova tajna,a ne da se balave na ulici i da se time ponose
kazes smrtna kazna za ubistvo..i to je surovo,zamisli situaciju:neko te napadne,u samoodbrani ga ubijes,a na kraju i sam stradas...da trazis pomilovanje ne ide,jer isto to moze da trazi i neki drugi ubica...ja bi smrtnu kaznu stavio samo za brutalna,serijska ubistva i za one koji se ne kaju sto su ubili..
NE slazem se ni za kradju,nece niko da te gleda sto si ukrao,vec ode ruka-tako bi bilo


Ja bi dodao,da bi savrsen svet bio bez politicara,bez njih nema ni korupcije,nema ratova itd..

Не, не, није ни мало неповезано.
Имају право да буду геј, то не би требало да некоме смета.
Али, свако дете има право да одраста у природним условима.
У преводу: свако има право да ради шта 'оће док тиме не угрожава другога(у овом случају дете)
А и што се замарам, то би требало да буде јасно.
Ј.ебига, нуспојаве.
Наравно, оде рука. Нема да гледа што си украо. Украо си. Кад ти окину руку, нећеш више.
 
A kako to gej-parovi ugrožavaju dete?z:hm:

Психички.
Неприродни услови за одрастање.
Као и биљка у стакленику, гаји се у имитацији природе, порасте и изгледа нормално, али укус није исти као код оне гајене у башти.
Нешто фали.
 
Психички.
Неприродни услови за одрастање.
Као и биљка у стакленику, гаји се у имитацији природе, порасте и изгледа нормално, али укус није исти као код оне гајене у башти.
Нешто фали.

Jao, ti nešto pokušavaš, a ni sama ne znaš šta... Ako misliš da će dete postati gej samo zato što su mu oba roditelja gej, grdno se varaš... Pre će devojka postati lezbejka, ako njen otac koji je "pederaš" tuče i bije njenu majku! I pre će dečko postati "homić", ako se njena majka "kur.va" jer mu je otac "pederaš", koji ne zna da 'ebe kako treba.

"pederaš"- nasilnik, grubijan, socijalni i psihički patuljak, beskarakterna osoba,nula od čoveka i sl.

A iskreno neprirodniji su uslovi ako dete uči od svojih heteroseksualnih roditelja, jer se tako podstiče incest... I sami znate kako su majke privrženije sinovima i kako se nikada ne slažu dobro sa snajama, a kćeri maštaju da njihov budući dečko liči na njenog tatu, a ako je tata gad, onda mrze sve muškarce i misle da su svi muškarci isti...
A ja smatram da mogu homoseksualci da usvajaju decu, ali dva muška homoseksualca bi trebalo da usvajaju SAMO žensku decu, a lezbejke SAMO mušku! I čist račun i duga ljubav! z:D
 
A iskreno neprirodniji su uslovi ako dete uči od svojih heteroseksualnih roditelja, jer se tako podstiče incest...

Или појасни овај део поста да добије смисао...
или реци да си се зезао.

@Ocean: Kakve su ti to kazne? :lol:

Visa emocionalna inteligencija, asertivnost kod vecine i to je to.

Па јест', може и тако, ипак је то идеалан свет.
Ако је идеалан свет, идеални људи, нема потребе за казнама.
Лупих.
 
Poslednja izmena:
Или појасни овај део поста да добије смисао...
или реци да си се зезао.

Realno govoreći dete do ulaska u pubertet zaista se ugleda na svoje roditelje, najviše uči od njih, oponaša ih... ali u pubertetu počinje da uči od društva i da stvara neviđeni bunt prema roditeljima! Ako mu se ne javi taj bunt, najčešće nastavi da oponaša i da se poistovećuje sa roditeljima, postaje "mamina maza" ili tzv. "tajina devojčica", javljaju se nesnosni kompleksi, pa čak i odboj od društva. Jer tata neće dozvoliti da njegova kći izlazi sa 15, a mama neće dozvoliti da njen sin dovodi devojku kod njih u stan. Ja živim u jednom malom mestu, u kojem su polovina muškaraca još uvek "mamine maze", neoženjeni, rade sve što im mamica naredi, a neki imaju i po 45 godina... Zatim, u istom tom malom mestu ima oko 20devojaka koje su postale bukvalno baba-devojke jer je polovina njih: 1. imalo stroge očeve koji su dugo živeli, i pod 2. imale savršene očeve, pa im nijedan muškarac nije bio kao njihov tata... jurcale se, kur.vale se, pa ih svi oterali posle nekog vremena tamo odakle su i došle.
 

Back
Top