omg omg znachi anketa

da li ste za duvanje?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kobas se pusi a neduva se z:lol:

btw. ima stav da je marijana nije toliko stetna koliko ljudi imaju predrasude nego je problem sto neko ako je labilna licnost ili je cesto konzumira predje na nesto jace i sy:ebe zivot posle... :/

I jos nisam cuo da se neko navario pa napravio neko s.ranje,zgazio nekog kolima,prebio itd. a to sve ljudi kada se napiju rade... z:hm:


marijana.jpg

z:p
 
Varim od svoje trinaeste, chetrnaeste... Za legalizaciju, uvek... O travi mislim... da je fina stvar... prvih par godina. Posle pochne da smara, ne mozesh da se zavarish kako treba j b g, al' ipak tu je neka navika, pa onda varish chisto eto kao... :roll:
 
mislim da je klosarski. Uzmi rokni se kokainom, da znas bar da valja.

vidi ga brudare xD 100 godina e!
za kokain imaju samo burzuji i to oni malo mnogo veci, no ovako da srolas jedan joint ne treba ti vise od 250dindzi.
moj drug prividja mocne rendzere, drugarica betmena,a treci lik ne zna gde se nalazi, tako da ipak moze lepo da ti bude i uz kvalitetan weed
 
Tema nije dovoljno hardcore , trebala je da bude o ekcplicitno teshkim drogama , ionako je marihuana svedena na nivo statusnog simbola , a ne droge , nisam duvao , mozhda i duvam , ko zna ,a o legalizaciji nemam stav poshto nisam ni probao .
 

Back
Top