Izvini sreco, bio sam pijan

Dlakava_Strvina:
Mare:
I ruzne devojke trebaju ljubav, da ne kazem k*r*c. To je idealna prilika za njih i po klubovima salecu pijane muskarce. Sto pijaniji to bolji.

Dobro, Mare, ti si "preformulisao" pitanje, ali nisi dao odgovor - kako im objasniti...
Zasto se backati sa time, ako te smara oteras je u tri lepe, a ako ste se uzajamno okoristili bez obavez onda sacuvas njen broj za trenutke samoce, a kad ides na sastanak sa nekom "lepoticom" poneses pljosku sa domacom radzom i kesu za glavu.
 
ja sam jednom bila ruzhna i prisao mi je jedan lepi ali izgleda da je bio bash mortus posto mi je objasnjavao kako cemo se druziti a posle sam mu odgovorila na sms a od njega stize 'izvini ko si ti'
ali eto odbacio je mene i srleta do voza. mada i nije bash morao ali kao gostoprimstvo..ma eto. to je inace bilo u panchevu a pancevo je mali vojvodjanski grad sa muzejom
 
jagodica:
ja sam jednom bila ruzhna i prisao mi je jedan lepi ali izgleda da je bio bash mortus posto mi je objasnjavao kako cemo se druziti a posle sam mu odgovorila na sms a od njega stize 'izvini ko si ti'
ali eto odbacio je mene i srleta do voza. mada i nije bash morao ali kao gostoprimstvo..ma eto. to je inace bilo u panchevu a pancevo je mali vojvodjanski grad sa muzejom..... i za kraj dragi dnevniche-tog dogadjaja cu se secati celoga zivota...
 
Imam jednog ortaka koji svakog puta na nekoj zurci cim popije 3-4 piva, odmah startuje najruzniju, ali ljudi, najruzniju u tom celom objektu!!! Stvarno, svaka mu cast. Doduse, decko nosi naocare, tako da zajedno sa ovim, potpisao je pored svog imena i nadimak Ćorkan!!! :lol: :lol:
 
goodday:
jagodica:
ja sam jednom bila ruzhna i prisao mi je jedan lepi ali izgleda da je bio bash mortus posto mi je objasnjavao kako cemo se druziti a posle sam mu odgovorila na sms a od njega stize 'izvini ko si ti'
ali eto odbacio je mene i srleta do voza. mada i nije bash morao ali kao gostoprimstvo..ma eto. to je inace bilo u panchevu a pancevo je mali vojvodjanski grad sa muzejom..... i za kraj dragi dnevniche-tog dogadjaja cu se secati celoga zivota...

ne bre ti si ga potisnuo...da nije bilo tebe,mozda i bih.
 
jagodica:
Tipkaros:
Imam jednog ortaka koji svakog puta na nekoj zurci cim popije 3-4 piva, odmah startuje najruzniju, ali ljudi, najruzniju u tom celom objektu!!! Stvarno, svaka mu cast. Doduse, decko nosi naocare, tako da zajedno sa ovim, potpisao je pored svog imena i nadimak Ćorkan!!! :lol: :lol:

a koga ti startujes?

:?:

Cemu ovo pitanje? Startujem onu koja mi se svidi. Uostalom, to nikad ne radim kad se bas mnogo napijem, tad samo uzivam u osecajima koje alkohol pruza :wink: i pisam... :lol:
 
samo iskreno :

- baby to je bila "nasa" greska
hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
- zbogom, ali divno se ljubis(donji)
buhahahabuuuuuuuuuuuuuuubbbuuuuuuuSMRC
- mozemo da ostanemo prijatelji!

:wink:

klise ali pomaze, ne moze da skodi
 
Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:

Zenska verzija ovog pitanja:

Kako da se otresem tipa koji me je startovao na zurci/fakultetu/nebitno gde? Jadan, ja pokusavam da ne ispadnem bas totalni skot i da mu to fino stavim do znanja, ali on ne kapira...Razmenim s njim par reci pristojnosti radi, a on se primi pa zivka. Valjda ga skoro nijedna ni pogledala nije, pa kad dobije makar sekund necije paznje on pomisli da se najzad nekom svideo.Jadnicak, tako mi ga je zao. Zato necu nista ni da mu govorim, zavlacicu ga tako dok i njemu ne dosadi da oblece oko mene.
 
alle:
Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:

Zenska verzija ovog pitanja:

Kako da se otresem tipa koji me je startovao na zurci/fakultetu/nebitno gde? Jadan, ja pokusavam da ne ispadnem bas totalni skot i da mu to fino stavim do znanja, ali on ne kapira...Razmenim s njim par reci pristojnosti radi, a on se primi pa zivka. Valjda ga skoro nijedna ni pogledala nije, pa kad dobije makar sekund necije paznje on pomisli da se najzad nekom svideo.Jadnicak, tako mi ga je zao. Zato necu nista ni da mu govorim, zavlacicu ga tako dok i njemu ne dosadi da oblece oko mene.

o.d.j.e.b.i.g.a na 1
ako je glup ne budi mu drug(devojka)
bezi od njega vidis da je mukica... :wink:
i "manje pij" vise jedi grickalice :wink:
sto ga vise zavlacis to se vise lozi i bice sve teze otkaciti ga.
puno uspeha firma "i to je zivot idemo dalje" kebda
 
Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:
Pa ako si gledao film "mi nismo andjeli" video si da je glavni junak pod dejstvom alkohola i baba seru odvuko u krevet... :wink:
 
ariela:
Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:
Pa ako si gledao film "mi nismo andjeli" video si da je glavni junak pod dejstvom alkohola i baba seru odvuko u krevet... :wink:

TRI PUTA!
E sad, Baba Sera mu je bila zahvalna i zalud ga je ponovo zvala... Ja sam plakao zbog te neuzvracene ljubavi ko srpska domacica na spansku seriju :cry: :cry: :cry: :lol:
 
Dlakava_Strvina:
ariela:
Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:
Pa ako si gledao film "mi nismo andjeli" video si da je glavni junak pod dejstvom alkohola i baba seru odvuko u krevet... :wink:

TRI PUTA!
E sad, Baba Sera mu je bila zahvalna i zalud ga je ponovo zvala... Ja sam plakao zbog te neuzvracene ljubavi ko srpska domacica na spansku seriju :cry: :cry: :cry: :lol:
Oho vidim da je kod tebe njeno ime napisano velikim slovom..,lepo je sto postujes njeno zanimanje a dirljivo do suza kako si ti saosecajan sa njenom sudbinom...vidis i tu ima klase...jedno je baba sera na autobuskoj u Velikoj plani a drugo u Interkontinentalu pa bar odrzi nivo :D
 
Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:

Nesto mi je tesko da poverujem da nekom tooooliko moze da se pomraci s(a)vest...a da pri tome bude u stanju(fizicki) da se u polumraku ganja sa ruznjikavom devojkom...
Ipak- cinjenice:
1.Sirotu devojku startovao si na zurezi-TI...Ona prihvatila..pa sta?
Mozda joj je trebalo malo paznje...i ...ovaj `neznosti`...ne mora da znaci da ona iskljucivo vreba po zurkama u mraku svoju sledecu zrtvu

2.Kada je svanula zora...ona ti malko...bljak...pa sta?
Zove te-pa sta?..Mislim, to se da srediti...Objasnis joj par stvari...a mozda mozes da ispadnes i super fini momak ...Kao..tezak sam ja covek bla bla bla-a ti si tako fina-bla bla bla...Nece ti pasti kruna sa glave ako malo jacas ego devojke za koju kazes da nije bas cover girl...Ona ce prestati da te zove, verovatno izbegavati mesta i sumnjive pijance koji je startuju pod okriljem noci... :D
....I savet za kraj-ne mogu odoleti: Pokusaj manje da pijes...ili biraj osvetljena mesta...ili pitaj druga do sebe da li ona mala u uglu u mraku zaista lici na manekenku iz Milana ili si se ti mnogo nalizao..That might work...
 
oce tako devojke. ali mislim da preuvelicavas svoju obavezu prema nekom.opusti se. zna i ona pravila igre. a ako te bas smara, posvadjajte se. nek vidi da bas nisi idealan.a i sto ti smeta kad te zove.

najgore je zavlaciti i na taj nacin leciti komplexe. pogotovu sto se moze desiti da si ti drugoj strani neka treca kombinacija. ko visoko leti nisko pada. :wink:
 

Back
Top