Boris Tadić u emisiji RTS-a odgovara na pitanja građana????

Poruka
23.131
Ali pazite po kom sistemu odgovara:

-Građani mogu da postave pitanja na brojeve telefona 011/32-40-015 i 011/32-41-060. Pitanja ne mogu biti duža od 30 sekundi i snimaju se automatski. Telefonske linije su otvorene i biće u funkciji sve do kraja emisije.

Pitanja se mogu postaviti i putem e-maila srbijapitaŽrts.rs, a na istu adresu je prvi put moguće poslati i pitanja u video formatu, snimljena kamerom ili mobilnim telefonom.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...misiji+RTS-a+odgovara+na+pitanja+građana.html

To se zove kontrolisana demokratija , a nekada se to zvala diktatura.
cccc kako se vremena brzo menjaju , a ostaju isti obichaji (pod drugim imenom do dushe) z:mrgreen:

P.S
Hocete li mu postaviti pitanje i koje , naravno??? :zskace::zskace::zskace:
 
naravno odgovarace na pitanje samo onih koji ga podrzavaju tj cija je pitanja on sam i njegov stab izdiktirao.

pogledaj samo komentare na tadiceve poslove na sajtu RTS-a.

Pa mislim da tamo kako ga hvale i u oblake dizu - da ga rodjena majka ne bi dizala.

Naravno na komentarima RTS-a nema kritike Tadica ni u tragovima . Samo pljuste pohvale na sve strane - demokratskom cenzurom regulisano z:D
 
Nas dragi preCednik . Pazite kakve komentare pise tadiceva sluzba na RTS sajtu z:D

clip18.jpg


clip19.jpg



Druze BoTa ljubicice bela diktatorska ...

:hahaha: :hahaha:
 
naravno odgovarace na pitanje samo onih koji ga podrzavaju tj cija je pitanja on sam i njegov stab izdiktirao.

pogledaj samo komentare na tadiceve poslove na sajtu RTS-a.

Pa mislim da tamo kako ga hvale i u oblake dizu - da ga rodjena majka ne bi dizala.

Naravno na komentarima RTS-a nema kritike Tadica ni u tragovima . Samo pljuste pohvale na sve strane - demokratskom cenzurom regulisano z:D

Na RTS sajtu nikakve kritike ne objavljuju vec iskljucivo pohvale. Provereno z:)
 
Ali pazite po kom sistemu odgovara:

-Građani mogu da postave pitanja na brojeve telefona 011/32-40-015 i 011/32-41-060. Pitanja ne mogu biti duža od 30 sekundi i snimaju se automatski. Telefonske linije su otvorene i biće u funkciji sve do kraja emisije.

Pitanja se mogu postaviti i putem e-maila srbijapitaŽrts.rs, a na istu adresu je prvi put moguće poslati i pitanja u video formatu, snimljena kamerom ili mobilnim telefonom.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...misiji+RTS-a+odgovara+na+pitanja+građana.html

To se zove kontrolisana demokratija , a nekada se to zvala diktatura.
cccc kako se vremena brzo menjaju , a ostaju isti obichaji (pod drugim imenom do dushe) z:mrgreen:

P.S
Hocete li mu postaviti pitanje i koje , naravno???
:zskace::zskace::zskace:


Право питање је – кад плови овај брод? z:hm:
 
Daj da ih zezamo i pisemo neke debilne hvalospeve za BoTu z:)

pazi ovo

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/5/Економија/382731/Србија+стратешки+партнер+Фијата.html

(понедељак, 21. дец 2009, 11:30)
DEJAN ITALIJA [нерегистровани] oпошаљи одговор
komplimenti

Bravo predsednice ...sve postizete nikada se nisam pokajao sto sam glasao za Vas jer svakim danom potvrdjujete da radite od srca za gradjane Srbije...nastavite tako sa nadom da ce nasu zemlju uvek voditi casni ljudi poput Vas.

(понедељак, 21. дец 2009, 13:16)
anonymous [нерегистровани] oпошаљи одговор
lepe vesti

Ova Vlada odlicno radi svoj posao,i ja uopste nemam dvoumljenja ko treba da nam vodi drzavu.Predsednik je covek na mestu,ali nazalost,ima par ljudi koji mu ruse reputaciju i ugled.Nije mi namera nikoga da vredjam,samo smatram da ministar Mladjan treba da uzme neko drugo ministarstvo pod svoje,a ovo da ostavi nekom savesnijem coveku(ili zeni).

(понедељак, 21. дец 2009, 13:17)
anonymous [нерегистровани] oпошаљи одговор
ne slazzem se

ne slazem sa gradjaninom koji je pozdravljajuci uspehe naseg predsednika rekao da je 2009. godina bila " nesrecna". To uopste nije tako : setimo se da sada bez viza mozemo da putujemo po e vropi, da je sporazum o trgovini deblokiran, da je problem kosova prebacen na pravni kolosek i da sada imamo cetiri stuba spoljne politike. dakle, 2009. je bila srecna i to ne samo zaslugom predsednika vec i vuka jeremica. :hahaha:

Dragi PreCednice - HVALA TI STO DANAS SUNCE SIJA :hahaha:

sve sve - AL CETRI STUPA SPOLJNE POLITIKE :zskace:
 
Poslednja izmena:
Питала бих га кога више воли да имитира, Тита, Милошевића или Путина, или прави неки микс од свега тога.

najomiljeniji mu je Vidkun Kvisling.

Pljunuti je on

225px-QuislingOslo1942.jpg


Tadicev Idol - Vidkun Kvisling u svom ofisu u Oslu 1942 godine

I Vidkun Kvisling je pricao da sve sto radi radi u interesu norveskog naroda - mislim sluzenje Hitleru Nacistima i slicno ko sto danas Tadic sluzi Amerikancima MMF-u Svetskoj Banci i drugima.
 
Poslednja izmena:
E da je srece bilo da smo ovakvog predsednika imali od 90-e. Gde bi nam sada bio kraj.
Da se ja pitam coveka bi proglasio kraljem posto je na zalost ogranicen broj predsednickih mandata a izgubiti ovakvog coveka bilo bi nenadoknadivo za Srbiju. A i ovako mnogi bi voleli monarhiju .


Evo napisah ovo. Da vidim hoce li da objave.

Poslao si im e-mail ???
 

Back
Top