Najbolji film prve decenije trećeg milenija?

Odlicna tema Slavene,ako nista drugo da znamo sta da skidamo ...

Horor -

The Ring (2002) -

url

Naučno-fantastični -

1)Equilibrium (2002) -

url

2)Butterfly effect (2004) -

url

Fantazija - /

Akcioni -

The Bourne Triology(' 02,' 04,' 07) -

url

Komedija -

The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) -

url

Romantični -

Just Married (2003)-

url

Drama -

21 Grams (2003)-

url

Into The Wild (2007)-

url

Young Adam (2003) -

url

Kriminal -

What doesn't kill you (2008) -

url

Mystic River (2003) -

url

L'ennemi public n°1(2008)

url

Ratni -

Tigarland (2000)-

[
url
 
Poslednja izmena:
Zadrzacu se na americkim ostvarenjima i onima radjenim u USA, posto vidim da je vecina tako. Odabrao sam filmove koje bih svakom preporucio da pogleda.


Drama:

The Hours

Requiem for a dream

Dancer in the dark

Mysterious skin


Komedija:

Little Miss Sunshine


Misterija:

The Others

The Dead girl


Triler:

The constant gardener

Zodiac

Fracture


Kriminalisticki:

Mystic river
 
Poslednja izmena:
Eh, ne. Počela 1. januara 2001., završava se 31. decembra 2010.

Ono, i kad brojiš, broji se od 1 do 10, ne od 0 do 9, pa ne znam šta tu nije jasno.

Pa dobro, ono što sam ja napisao je klasično računanje, koje se odvajkada koristilo. Isto je kao i za stoljeća - od 100. do 199. godine je drugo stoljeće.

Istina, neki danas vole isticati kako bi zbog nepostojanja nulte godine (pošto je ovo tradicionalno po astronomiji računanje) treba računati od početka 2001. do kraja 2010. godine, međutim, pogledaj malo po internetu. Svugdje su već izašli spiskovi najboljih filmova decenije i mogu ti garantovati da neće izaći krajem sledeće godine sa potpunom sigurnošću.

Takođe, već je bilo ljudi koji su postavljali filmove iz 2000. godine na ovu temu...
 
Pa dobro, ono što sam ja napisao je klasično računanje, koje se odvajkada koristilo. Isto je kao i za stoljeća - od 100. do 199. godine je drugo stoljeće.

:roll: A prvi vek je onda trajao od nulte godine, je li? Ili je trajao samo 99 godina?

To nema ama baš nikakve veze sa računanjem ni sa logikom. A to što se gluposti ponavljaju u gomili medija ne čini ih ništa ispravnijim.
 

Back
Top