Jeza,hladnoca,cudni simptomi...

lilmissmuffin

Zainteresovan član
Poruka
175
Vec 4.dan mi je hladno,stalno me prozima jeza,nemam temp. uradila juce kks,sve super.urin svezi eritrociti 3-4 celije,malo bakterija.boli me samo glava. dr mi trazi jos milion lab analiza.i nema pojma sta mi je.ja sam umorna i iscrpljenja. da li ima neko koju ideju.savet?
 
Pretpostavljam da svako od nas ima neku granicu do koje moze da izdrzi odredjeni atak na sebe samog tj. organizam, a posle toga puca po savovima.

Potrudi se da promenis ishranu i nacin spavanja, a ukoliko treba, kreni i sa promenama u zivotu i sire od ovoga. Malo po malo...

Mene kad uhvate slicni simptomi kao tvoji, koristim odredjene preparate. Ako zelis podatke, mogu ti poslati na pp, ali ce rezultati mozda biti mrsavi ukoliko ne promenis navike za koje mislis da ti prave probleme.
 
Redovan san,meni se to desava kad zaredjam nekoliko dana da lezem kad svane i ustanem oko 12,nedovoljno sna,onda obicno preskocim rucak pa jedem suvu hranu,nalivam se koka kolom,slabo se krecem,ne jedem voce.Upravo sam sada u tom periodu,prehladjen vec par dana i danas sam tek krenuo sa terapijom,osecam malaksalost i umor.Od sutra krecem sa pravilnom ishranom i fizickim aktivnostima pa ce mi se i organizam valjda dovesti u normalu.
 
Vec 4.dan mi je hladno,stalno me prozima jeza,nemam temp. uradila juce kks,sve super.urin svezi eritrociti 3-4 celije,malo bakterija.boli me samo glava. dr mi trazi jos milion lab analiza.i nema pojma sta mi je.ja sam umorna i iscrpljenja. da li ima neko koju ideju.savet?

желудац вероватно, чувај га, не пиј кафу или кафетине
 
kod mene je to bio spoj vise stvari.... sve sto sam rekla, pa neki uro problem i pojavila mi se cista na jajniku...i to sve odjednom i vise me ne cudi odakle ta jeza...sada me brine ta cista i sto mi ne pocinje ciklus, a uradila beta hcg i tu nema probelma...
 
Poslednja izmena:

Back
Top