udomio bih štene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aca 1

Zainteresovan član
Poruka
397
Poslednja izmena:

Prilozi

  • PC170005.jpg
    PC170005.jpg
    101,5 KB · Pregleda: 13
JA BIH ZELEO ŠTENE NE STARIJE OD 1 MESECA,KO IMA SVOJE TJ. OD SVOG PSA.NEMAM JA NISTA PROTIV USVJANJA NAPUSTENIH PASA ALI IMAM SVOJE RAZLOGE ZASTO BIH UZEO NECIJE.
NEMOJTE POGRESNO DA ME RAZUMETE
 
jao, znao sam da ce da krene ovakva tema zašto ovo a ne ovo .ja sam samo ZAMOLIO ako neko ima svoje stene da mi pokloni,rekao sam nemam nista protiv napustenih pasa ali čisto sumnjam da će neko da "baci" štene od 2.5 -3 meseca na ulicu ovakvo kakvo bih ja zeleo .o tome vam pricam .ako mi neko bude ponudioi takvo stene ja cu ga uzeti ,ali ne verujem .
 
JA BIH ZELEO ŠTENE NE STARIJE OD 1 MESECA,KO IMA SVOJE TJ. OD SVOG PSA.NEMAM JA NISTA PROTIV USVJANJA NAPUSTENIH PASA ALI IMAM SVOJE RAZLOGE ZASTO BIH UZEO NECIJE.
NEMOJTE POGRESNO DA ME RAZUMETE

Ako se ne varam o takvima smo "pričali" pre neke dve nedelje :). Sada izgledaju ovako (pogledaj sliku ,)... Definitivno više liče na male labove nego na male no ali i dalje, imaju svega tri nedelje i ja ih ne bi delila pre šeste il, još bolje, devete nedelje.Ona ponuda za prevoz i deo troškova još uvek važi...

Teja
064 0325731
065 4071401
 

Prilozi

  • PC270006.jpg
    PC270006.jpg
    25,5 KB · Pregleda: 13
  • PC270008.jpg
    PC270008.jpg
    22,1 KB · Pregleda: 8
  • PC270009.jpg
    PC270009.jpg
    25 KB · Pregleda: 11
*slatki

imam nekoliko pitanja ,ako ga uzmem da li cu moci da ga drzim napolju tj. imam kucicu od proslog psa. .Kućica je drvena sa ugradjenim stiropom sa strane radi grejanja zimi (bar je mom proslom psu bilo lepo u njoj) .da li su to muzijaci?i koliki ce biti posle ? i kako se hrane (granulama) ili kako .mislim ja kad vidim ono polavekne hleba od pre 10 dana umocenu u vodu to je meni nesto najgore.
 
evo moje tuzne price o mom psu

meni su proslog psa (jazavičara) ubili samo zato sto je uvece lajao na prolaznike i sedeo pored ulaznih vrata od kuce(nije niko mogao da udje neprimetno).prvo su mi ga otrovali ali ga je veterinar spasio ,bio je dobar oko 2 dana i kad sam dosao kuci vidim ga mrtvog .veterinar je potvrdio da je imao ubod ostrim predmetom (vilama) u zadnjicu i kod noge,rekao je da je najverovatnije probuseno kod stomaka nesto (zabaoravio sam kako se zove to) .Na kraju smo otkrili ko je to ,bio je to prvi komsija(LUDAK)kome je smetalo bukvalno sve.na svu srecu on se odselio u Pančevo i neverujem da ce se vratiti.
imao je 7 godina .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top