Razvod zbog facebook-a i interneta?

Kovač

Buduća legenda
Poruka
30.786
Da li je moguce,pitam na temi"Zene"jer jos uvek nisam dokucio zenski nacin razmisljanja,da zena bude toliko ljubomorna na muza da razmislja cak i o razvodu ako muz provodi puno vremena na internetu?Neki dan sam bio na facebooku i gledao fotografije zajednicke nam prijateljice,koja je udata,ima dvoje dece,i ja sam bez veze uzeo da gledam neke njihove fotografije sa mora.Zena poce da vice,u deset ujutru gledas njene slike(pazi njene ko da mi je svalerka,sto ih je stavila na fejs ako nece da joj gledaju)stalno si na internetu,pises pesme po njemu(napisao sam neke pesme na temi smisljanje pesama,podforum forumske igre)ko jos normalan to radi?Sad se ja pitam jer ja stvarno nisam normalan,mozda je zena u pravu,a to pisanje pesama i fejs mi je cisto zezanje,nema veze s vezom pisem gluposti da prekratim vreme.I sto je najgore ona to zna,sigurno ne misli da mi se stvarno svidja ta sto sam gledao njene slike,uostalom stalno mi stoji iznad glave dok kuckam,tako da zna sta pisem.
 
Da li je moguce,pitam na temi"Zene"jer jos uvek nisam dokucio zenski nacin razmisljanja,da zena bude toliko ljubomorna na muza da razmislja cak i o razvodu ako muz provodi puno vremena na internetu?Neki dan sam bio na facebooku i gledao fotografije zajednicke nam prijateljice,koja je udata,ima dvoje dece,i ja sam bez veze uzeo da gledam neke njihove fotografije sa mora.Zena poce da vice,u deset ujutru gledas njene slike(pazi njene ko da mi je svalerka,sto ih je stavila na fejs ako nece da joj gledaju)stalno si na internetu,pises pesme po njemu(napisao sam neke pesme na temi smisljanje pesama,podforum forumske igre)ko jos normalan to radi?Sad se ja pitam jer ja stvarno nisam normalan,mozda je zena u pravu,a to pisanje pesama i fejs mi je cisto zezanje,nema veze s vezom pisem gluposti da prekratim vreme.I sto je najgore ona to zna,sigurno ne misli da mi se stvarno svidja ta sto sam gledao njene slike,uostalom stalno mi stoji iznad glave dok kuckam,tako da zna sta pisem.

dal...jel...ovako ispada da znas da nisi normalan...z;)
 
xixixii ja znam lek za to.................kad meni neko ogranici nesto ja njemu *100 pa da vidimo ko je jaci...............sto znaci ovako ok smeta ti fb............vazi slazem se ti ne mozes da pricas sa drugaricom ili da ides kod nje.............pa kad si ljubmorna sama snosi posledice................i da vidis kako ce da budu posle toga ok.................ja volim da uvek bude nereseno 1-1
 
Da li je moguce,pitam na temi"Zene"jer jos uvek nisam dokucio zenski nacin razmisljanja,da zena bude toliko ljubomorna na muza da razmislja cak i o razvodu ako muz provodi puno vremena na internetu?Neki dan sam bio na facebooku i gledao fotografije zajednicke nam prijateljice,koja je udata,ima dvoje dece,i ja sam bez veze uzeo da gledam neke njihove fotografije sa mora.Zena poce da vice,u deset ujutru gledas njene slike(pazi njene ko da mi je svalerka,sto ih je stavila na fejs ako nece da joj gledaju)stalno si na internetu,pises pesme po njemu(napisao sam neke pesme na temi smisljanje pesama,podforum forumske igre)ko jos normalan to radi?Sad se ja pitam jer ja stvarno nisam normalan,mozda je zena u pravu,a to pisanje pesama i fejs mi je cisto zezanje,nema veze s vezom pisem gluposti da prekratim vreme.I sto je najgore ona to zna,sigurno ne misli da mi se stvarno svidja ta sto sam gledao njene slike,uostalom stalno mi stoji iznad glave dok kuckam,tako da zna sta pisem.

normalan si ti, nego gospodža ti je patološki ljubomorna i verovatno iskompleksirana...
...ne znam koliko vremena živite zajedno, ali takođe je moguće da želi to da iskoristi kao razlog da bi počela manipulisanje tobom...
...misim...nemoj se ljutiš što tako pišem o njoj, al eto...iskreno...

...takođe, potpisujem da su ta njena divljanja obični ćorci...čisto sumnjam da će zbog toga da se razvede...ako i podnese zahtev zbog toga :eek: to samo govori da je jako zatucana... i na kraju kad sve sabereš, možda je i bolje...ne vredi da potrošiš život, a što je još bitnije - svoje živce pored takve osobe...
 
Poslednja izmena:
xixixii ja znam lek za to.................kad meni neko ogranici nesto ja njemu *100 pa da vidimo ko je jaci...............sto znaci ovako ok smeta ti fb............vazi slazem se ti ne mozes da pricas sa drugaricom ili da ides kod nje.............pa kad si ljubmorna sama snosi posledice................i da vidis kako ce da budu posle toga ok.................ja volim da uvek bude nereseno 1-1

Jao pa ti si onaj zatucani balkanski primitivac i siledzija!

Sram te bilo, kako moze biti nereseno?
 
Ma ne moze biti!

Evo pre neki dan ovde su na jednom mom topiku SVE tvrdile da uopste nisu ljubomorne!

Da cak ni ne znaju sta je to ljubomora.

Kako sad ovo!?
Pa moguće. Još nisi naučio da je prosečna forumašica super žena? z:mrgreen:
Osim toga, prosečna forumašica verovatno ima ljubomornog muža koji joj sere što visi na Forumu, tako da ovde nećete dobiti odgovor na postavljeno pitanje...:zimag:
 
dal...jel...ovako ispada da znas da nisi normalan...z;)
Nisam ja mnogo siguran u sebe,zato dal...jel...Jer ko zna mozda je u pravu,pogotovo sto nadoveze ono,ne radis nista!A stvarno ne radim,nema posla,zato i jesam na internetu stalno..Nego,nisi napisala sta ti mislis?
Meni je *****la bivsa cura zato sto mi cure komentarisu slike. Do te mere je bila ljubomorna, zamisli to.

P.S. Normalan si ti, samo je ovo s*anje prevelika zaraza.
Jeste zaraza.I sta sad,ja da radim?
normalan si ti, nego gospodža ti je patološki ljubomorna i verovatno iskompleksirana...
...ne znam koliko vremena živite zajedno, ali takođe je moguće da želi to da iskoristi kao razlog da bi počela manipulisanje tobom...
...misim...nemoj se ljutiš što tako pišem o njoj, al eto...iskreno...

...takođe, potpisujem da su ta njena divljanja obični ćorci...čisto sumnjam da će zbog toga da se razvede zbog toga...ako i podnese zahtev zbog toga, možda je i bolje...ne vredi da potrošiš život, a što je još bitnije svoje živce pored takve osobe...

Ne ljutim se,zasto bih,pa zato sam i otvorio temu da cujem razlicita misljenja.Znam ja da su te pretnje o razvodu corci,i ne nerviram se zbog toga,ali pitam se jer tako svaki zenski mozak funkcionise,mislim ne znam tek mi je prva zena z:)
A zamisli dodjes kod sudije u vezi razvoda,i kad te pita koji je razlog,kaze zena,pa mnogo vremena provodi na internetu...
 
Da li je moguce,pitam na temi"Zene"jer jos uvek nisam dokucio zenski nacin razmisljanja,da zena bude toliko ljubomorna na muza da razmislja cak i o razvodu ako muz provodi puno vremena na internetu?Neki dan sam bio na facebooku i gledao fotografije zajednicke nam prijateljice,koja je udata,ima dvoje dece,i ja sam bez veze uzeo da gledam neke njihove fotografije sa mora.Zena poce da vice,u deset ujutru gledas njene slike(pazi njene ko da mi je svalerka,sto ih je stavila na fejs ako nece da joj gledaju)stalno si na internetu,pises pesme po njemu(napisao sam neke pesme na temi smisljanje pesama,podforum forumske igre)ko jos normalan to radi?Sad se ja pitam jer ja stvarno nisam normalan,mozda je zena u pravu,a to pisanje pesama i fejs mi je cisto zezanje,nema veze s vezom pisem gluposti da prekratim vreme.I sto je najgore ona to zna,sigurno ne misli da mi se stvarno svidja ta sto sam gledao njene slike,uostalom stalno mi stoji iznad glave dok kuckam,tako da zna sta pisem.

A koliko vremena provodis na Fejsu?
Meni bi sigurno smetalo da mi muz sedi 6, 7 sati na netu recimo ( a da mu to pritom nije posao) :D
Za slike manje vise...
Smetalo bi mi recimo da muz ostavlja neke provokativne komentare na tudje slike ili tako sto...ali gledati je normalno ^^
Pobogu pa svi gledamo tudje slike, cak i od ljudi koji nam nisu na friend listi.

A ako zena pre nije bila toliko ljubomorna mozda treba da porazgovaras sa njom i vidis de je tacno problem...
Zene cesto histerisu tako a u pozadini je neki sasvim drugi problem ili trenutna nesigurnost.
razgovor ce nadam se resiti problem.
 
normalan si ti, nego gospodža ti je patološki ljubomorna i verovatno iskompleksirana...
...ne znam koliko vremena živite zajedno, ali takođe je moguće da želi to da iskoristi kao razlog da bi počela manipulisanje tobom...
...misim...nemoj se ljutiš što tako pišem o njoj, al eto...iskreno...

...takođe, potpisujem da su ta njena divljanja obični ćorci...čisto sumnjam da će zbog toga da se razvede...ako i podnese zahtev zbog toga :eek: to samo govori da je jako zatucana... i na kraju kad sve sabereš, možda je i bolje...ne vredi da potrošiš život, a što je još bitnije - svoje živce pored takve osobe...

alo majstore siledzija je onaj ko drugom uskracuje pravo na slobodu.......svako ima nesto sto voli...............ja recimo volim komp..............moja draga recimo kupovinu i zenske sastanke........tu morada se nadje kompromis............ako nekom nesto ogranicavas naravno da moras da se suocis isto tako sa nekim ogranicenjem............a to nikom ne donosi dobro........to je poenta price......
 
Poslednja izmena:
Šovinisto!Vidi kako su to divna i umiljata stvorenja:zpozdrav::flert:

Da, da....divna i umiljata...

uih-a.jpg
 
A koliko vremena provodis na Fejsu?
Meni bi sigurno smetalo da mi muz sedi 6, 7 sati na netu recimo ( a da mu to pritom nije posao) :D
Za slike manje vise...
Smetalo bi mi recimo da muz ostavlja neke provokativne komentare na tudje slike ili tako sto...ali gledati je normalno ^^
Pobogu pa svi gledamo tudje slike, cak i od ljudi koji nam nisu na friend listi.
A ako zena pre nije bila toliko ljubomorna mozda treba da porazgovaras sa njom i vidis de je tacno problem...
Zene cesto histerisu tako a u pozadini je neki sasvim drugi problem ili trenutna nesigurnost.
razgovor ce nadam se resiti problem.
Ne ostavljam provokativne komentare na fejsu.Na forumu se zezam,takav sam.3-4 sata jer to normalno?
A koliko stvarno provodis vremena na netu?

Mozda se oseca zapostavljeno zbog toga, mozda utice na sexualni zivot pa samo pokusava to da ti kaze ali na drugi nacin.
Provodim dosta vremena,ali stvar je u tome da i kad hocu da razgovaram sa njom nije bas nesto zainteresovana,onda bezim na net.
 
Bi ja,al'ne mogu od smijeha z:mrgreen:
Znaci,rad,red stega.Natpis u konc.logoru mislim u Jasenovcu.Tako zene funkcionisu?
Sta bi bilo da sam je ne daj boze prevario.Goreo bi na lomaci.Kako onaj napisa,ej zeno....tugo....


pa sad...jedan se tako smijo pa se sad razvode...
ili si ono gore napisao "reda radi"...ko oni alkosi sto stignu
do druge faze: "znam da ima problem, ali ne mogu da si pomognem" ?

6 - 7 sati na netu...aktivno je strasno...

+ pominjes da nije zainteresirana za razgovor pa ti "bjezis na net"...e, druze, to ti je
prvi znak, koji ste vi...muski uopce u stanju opaziti, da "tvoja"...Gospodza upravo
razmatra svoje...opcije...

sretno. z:mrgreen:
 
Ne razumem sta si rekao sto se posla tice, koliko dugo si bez istog, jel trazis nesto ili ne?Da, meni bi jako islo na nerve da mi muz ne radi duze vreme i provodi dosta vremena na kompu i ne trudi se da nadje posao...Mislim, sta ces mi ako ne donosis pare z:mrgreen:
Tako da, verovatno je to, ali mislim da ti pokusava saopstiti na pogresan nacin...A mozda je zaista i patoloski ljubomorna...Ti znas dal je bilo takvih ispada i ranije il sad skoro pocelo...Ako je ono prvo, da joj dopi*zdilo sto visis po netu a ne radis trebalo bi da sedne i otvoreno ti to KAZE a ne da na takav nacin izrazava frustracije koje ne razumes sta znace, ono, samo komplikuje z:hm:
 

Back
Top