Da li vam se ovo desilo?

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.039
O čemu se ovde radi? Reč je o dečku kojem je jutros nakon mokrenja iscurilo i nekoliko kapi sperme, iako on nije osetio ni ejakulaciju, ni orgazam, iako je već imao seksualnih iskustava... Noć je proveo sa svojom maloletnom i nevinom devojkom, koja ga je žešće napalila i on evo već pet sati proizvodi spermatozoide, u velikom broju i ubrzano, i napaljen je ko ozeb'o magarac, zatim ne može da zaspi, iako je već drugi dan budan, dok ona sada mirno i slatko spava u svom krevetiću, sanjajući svog princa na ozeblom magarcu?

Pitanje za sve tinejdžere muškog pola? Da li vam se ovo kad desilo dok vršite malu nuždu, ili je taj dečko poseban slučaj, pošto je očito podetinjio jer se zaljubio u nevinu maloletnicu???
Ili još bolje pitanje, kakav je osećaj kada vas neka ovako napuni sopstvenom tekućinom i nakon toga ode svojoj kući u 6h izjutra i zaspi kao da se ništa nije desilo? Kakav je osećaj kada vas ovako naloži, a kad vi krenete u akciju, ona se pravda kako još uvek nije spremna, i sve se najednom svede na izrazito erotsku scenu maženja i izazivanja,i na pun kur.ac ove prokletinje, i na insomniu prouzrokovanu započetom, a nedovršenom radnjom, i i i stotinu i? z;)
Ja lično- mrzim to, ali nju zbog toga još više volim! Spontano,ali jedva čekam taj dan, taj čas i trenut mio, kada ću ja biti ceo njen, a ona potpuno moja! z:) Napalila me kao nijedna do sada... :snesko5:
 
O čemu se ovde radi? Reč je o dečku kojem je jutros nakon mokrenja iscurilo i nekoliko kapi sperme, iako on nije osetio ni ejakulaciju, ni orgazam, iako je već imao seksualnih iskustava... Noć je proveo sa svojom maloletnom i nevinom devojkom, koja ga je žešće napalila i on evo već pet sati proizvodi spermatozoide, u velikom broju i ubrzano, i napaljen je ko ozeb'o magarac, zatim ne može da zaspi, iako je već drugi dan budan, dok ona sada mirno i slatko spava u svom krevetiću, sanjajući svog princa na ozeblom magarcu?

Pitanje za sve tinejdžere muškog pola? Da li vam se ovo kad desilo dok vršite malu nuždu, ili je taj dečko poseban slučaj, pošto je očito podetinjio jer se zaljubio u nevinu maloletnicu???
Ili još bolje pitanje, kakav je osećaj kada vas neka ovako napuni sopstvenom tekućinom i nakon toga ode svojoj kući u 6h izjutra i zaspi kao da se ništa nije desilo? Kakav je osećaj kada vas ovako naloži, a kad vi krenete u akciju, ona se pravda kako još uvek nije spremna, i sve se najednom svede na izrazito erotsku scenu maženja i izazivanja,i na pun kur.ac ove prokletinje, i na insomniu prouzrokovanu započetom, a nedovršenom radnjom, i i i stotinu i? z;)
Ja lično- mrzim to, ali nju zbog toga još više volim! Spontano,ali jedva čekam taj dan, taj čas i trenut mio, kada ću ja biti ceo njen, a ona potpuno moja! z:) Napalila me kao nijedna do sada... :snesko5:

ti treba pod hitno da ga izdrkas...
 
O čemu se ovde radi? Reč je o dečku kojem je jutros nakon mokrenja iscurilo i nekoliko kapi sperme, iako on nije osetio ni ejakulaciju, ni orgazam, iako je već imao seksualnih iskustava... Noć je proveo sa svojom maloletnom i nevinom devojkom, koja ga je žešće napalila i on evo već pet sati proizvodi spermatozoide, u velikom broju i ubrzano, i napaljen je ko ozeb'o magarac, zatim ne može da zaspi, iako je već drugi dan budan, dok ona sada mirno i slatko spava u svom krevetiću, sanjajući svog princa na ozeblom magarcu?

Pitanje za sve tinejdžere muškog pola? Da li vam se ovo kad desilo dok vršite malu nuždu, ili je taj dečko poseban slučaj, pošto je očito podetinjio jer se zaljubio u nevinu maloletnicu???
Ili još bolje pitanje, kakav je osećaj kada vas neka ovako napuni sopstvenom tekućinom i nakon toga ode svojoj kući u 6h izjutra i zaspi kao da se ništa nije desilo? Kakav je osećaj kada vas ovako naloži, a kad vi krenete u akciju, ona se pravda kako još uvek nije spremna, i sve se najednom svede na izrazito erotsku scenu maženja i izazivanja,i na pun kur.ac ove prokletinje, i na insomniu prouzrokovanu započetom, a nedovršenom radnjom, i i i stotinu i? z;)
Ja lično- mrzim to, ali nju zbog toga još više volim! Spontano,ali jedva čekam taj dan, taj čas i trenut mio, kada ću ja biti ceo njen, a ona potpuno moja! z:) Napalila me kao nijedna do sada... :snesko5:

TI si ustvari taj dečak. HA!
 
Ma ko šta radi ja ga od jutros drk.am... ali isto to sranje neće da prestane da ih proizvodi... Umreću! Ne znam ni koj' mi je kur.ac s potencijom... Skače kao pirat s broda na brod, ne prođe ni 3min. barem da imamo banku sperme pa da ovo sranje unovčim, ovako deca moja otplivaše ispod šahta... Užas! Dobra tema, ahm???
 
Napuni lavor ladnom vodom, sedi i ladi muda-lamudaj. Kasnije idi malo u setnju da o'ladis glavu. Imaj u vidu da ja nisam doktor pa ne znam koliko je lamudanje preporucljivo. Ne valja toliko da se napalis, mozes kasnije kada ti da, da pregoris...
 
O čemu se ovde radi? Reč je o dečku kojem je jutros nakon mokrenja iscurilo i nekoliko kapi sperme, iako on nije osetio ni ejakulaciju, ni orgazam, iako je već imao seksualnih iskustava... Noć je proveo sa svojom maloletnom i nevinom devojkom, koja ga je žešće napalila i on evo već pet sati proizvodi spermatozoide, u velikom broju i ubrzano, i napaljen je ko ozeb'o magarac, zatim ne može da zaspi, iako je već drugi dan budan, dok ona sada mirno i slatko spava u svom krevetiću, sanjajući svog princa na ozeblom magarcu?

Pitanje za sve tinejdžere muškog pola? Da li vam se ovo kad desilo dok vršite malu nuždu, ili je taj dečko poseban slučaj, pošto je očito podetinjio jer se zaljubio u nevinu maloletnicu???
Ili još bolje pitanje, kakav je osećaj kada vas neka ovako napuni sopstvenom tekućinom i nakon toga ode svojoj kući u 6h izjutra i zaspi kao da se ništa nije desilo? Kakav je osećaj kada vas ovako naloži, a kad vi krenete u akciju, ona se pravda kako još uvek nije spremna, i sve se najednom svede na izrazito erotsku scenu maženja i izazivanja,i na pun kur.ac ove prokletinje, i na insomniu prouzrokovanu započetom, a nedovršenom radnjom, i i i stotinu i? z;)
Ja lično- mrzim to, ali nju zbog toga još više volim! Spontano,ali jedva čekam taj dan, taj čas i trenut mio, kada ću ja biti ceo njen, a ona potpuno moja! z:) Napalila me kao nijedna do sada... :snesko5:

Sav si blesav. Ako si se vec napalio na nju i znao si da treba doci kod tebe i znao si kakve sve komplikacije mogu da nastanu. Trebao si par minuta pre nego sto je dosla da odes u wc,da sa oprostenjem uradis ono i onda se smeksas i razmisljas ko zensko i sebi da si govorio- ja sam zensko,ja sam zensko,ja sam zensko z:ddm:
 
Sav si blesav. Ako si se vec napalio na nju i znao si da treba doci kod tebe i znao si kakve sve komplikacije mogu da nastanu. Trebao si par minuta pre nego sto je dosla da odes u wc,da sa oprostenjem uradis ono i onda se smeksas i razmisljas ko zensko i sebi da si govorio- ja sam zensko,ja sam zensko,ja sam zensko z:ddm:

Pa nisam ja svršio na nju, pobogu! S njom sam bio ok, skočio mi je nekoliko puta, al' bio sam baš ok- hladan ko špricer... al' posle kad sam je odvezao kući i kad sam legao da- tobože spavam, dočeka me jutarnja potencija, potera me u wc, kad sam pišao, ugledam nekoliko kapi na vrhu... znate čega... bez osećaja da sam ejakulirao, i bez osećaja da sam doživeo orgazam. A to za: ja sam žensko, ja sam žensko- za'ebi! Pa nije ona došla kod mene na piknik parti kao da sam joj drugarica, nego kod svog dečka, majku mu... Neću joj ja izigravati drugaricu, pobogu! E čim ustane ima da je nazovem da je "izgrdim" zbog ovoga... z:D
 
I ja se slažem!

desavalo mi se prije 5-6 godina, ali sada vise ne. ako nista nemas problema sa impotencijom!

Ma nemam problem sa impotencijom... Šta više spavao sam sa tri devojke i nisam imao čak ni problem sa preranom ejakulacijom... ali ovo me malo zabrinulo! Možda ću morati malo da treniram ovih dana... z;)
 
Verovatno nikad nisi doživeo ono glavno, zašta mi muškarci živimo.(šala, ko zna zašto mi živimo)
Dešavalo se i meni. Koliko puta je "drugarica" došla do mene i krenula da me podjebava nekim forama tipa vezivanja pertle. Obavezno u Wetrostalni Clozet da močam. I prilikom toga ide i malo belog i malo žutog(više žutog nego belog).
Savet: Nemoj ni da ga pipneš. Uživaj u situaciji.
 
Odlicni saveti :lol:

Ma ko šta radi ja ga od jutros drk.am... ali isto to sranje neće da prestane da ih proizvodi... Umreću! Ne znam ni koj' mi je kur.ac s potencijom... Skače kao pirat s broda na brod, ne prođe ni 3min. barem da imamo banku sperme pa da ovo sranje unovčim, ovako deca moja otplivaše ispod šahta... Užas! Dobra tema, ahm???

A ti ako vec ne mozes da unovcis hiperprodukciju onda svrsavaj po zidovima, kazu da je to bolje od svakog krecenja i poliranja ,...i jedno 6 meseci se ne stvara paucina garant z:mrgreen:
 
Jadno... Provalio decko da ako ne drka moze sam penis da mu izbacuje semenu tecnost i odlucio da to podeli sa svima nama! Ako nisi znao mozes i da imas i vlazne snove i da svrsis dok spavas! A sto se tice ribe sto ti ne da,ti si kriv sto si joj pustio da ona diktira kada ces spavati sa njom ili ne!
 
Ma ko šta radi ja ga od jutros drk.am... ali isto to sranje neće da prestane da ih proizvodi... Umreću! Ne znam ni koj' mi je kur.ac s potencijom... Skače kao pirat s broda na brod, ne prođe ni 3min. barem da imamo banku sperme pa da ovo sranje unovčim, ovako deca moja otplivaše ispod šahta... Užas! Dobra tema, ahm???

Hahahaha! Ulepša mi dan...:zcepanje:
Idi drkaj, sine. ;)
 

Back
Top