Beograd vs Podgorica

:D Pa, da li ste vi normalni - kako možete uopšte da poredite Beograd i Podgoricu. To su dva različita sveta. Beograd je ipak Beograd. Podgorica je samo jedna tačkica od Beograda. Samo da znate ja ne živim u Beogradu.
 
PG je strasna.Pozivam vas sve da dodjete kod nas bicete dobro ugosceni i garantujem da cete se super provesti. :D Fini momci,fine cure,dobra muzika,a tu su i najaci navijaci na svijetu VARVARI!!Pozdravljam i Bg,ali ipak svratite do nas malo.
 
Anonymous:
:D BILA SAM U PG I ZATO MI I JESTE SVE JASNO, ALI PONAVLJAM, BABETINO, BEOGRAD JE BEOGRAD, A PODGORICA NIKAD NEĆE MOĆI, I DA HOĆE, DA LIČI NA BEOGRAD. PODGORICA JE "MAJUŠNA"
Ko to kaze da zelimo da licimo na usrani BG
u Pg-u nikad neces cuti finu devojku koja kaze sledece
"uffff jel znas kako sam se sinoc nadrndala belog brateeeeee a ovaj me odvalio ufff brateeee"
Ja sam bio u Bg.
Pg je manji ali bolji pomirite se sa tim
 
Marshall:
Anonymous:
:D BILA SAM U PG I ZATO MI I JESTE SVE JASNO, ALI PONAVLJAM, BABETINO, BEOGRAD JE BEOGRAD, A PODGORICA NIKAD NEĆE MOĆI, I DA HOĆE, DA LIČI NA BEOGRAD. PODGORICA JE "MAJUŠNA"
Ko to kaze da zelimo da licimo na usrani BG
u Pg-u nikad neces cuti finu devojku koja kaze sledece
"uffff jel znas kako sam se sinoc nadrndala belog brateeeeee a ovaj me odvalio ufff brateeee"
Ja sam bio u Bg.
Pg je manji ali bolji pomirite se sa tim

Potpuno se slazem s Marshallom. Bio sam u PG samo jednom, a u bgd 100 puta i znam jedno: ne dao bog da sam tamo morao da studiram.

Nego, moram da se nadovezem i na onaj komentar odozgo; da kazem da je u bgd-u vise dosljaka nego onih koji su pravi bgdjani. Ovi sto nisu ziveli u bgd nego tamo studiraju (ili su zavrsili studije) ili mu se samo dive izdaleka, oni su mnogo gori od pravih bgdjana kojima su koreni odatle.

Glasam za PG i zavidim tom gradu sto ima svoju republiku tako da vas bgd ne moze j***ti u svakom smilu, sto radi ostalim gradovima u tzv. Srbiji.

Pozdrav CG iz Nisa.
 
Tya:
Kompleksi, kompleksi... :lol: :lol: :lol:

Prosto dete,

Vices "kompleksi, kompleksi", to je sve sto mozes da kazes; u stvari, nisu to kompleksi, nego cinjenice: da je bgd pokrao cg, a sada krade koliko jos moze od Vojvodine, dok se ti ljudi ne izbore za republiku.

Da vam nije ovih jadnih studenata iz cg i unutrasnjosti vi biste propali kao grad, no ovako mozete da cedite i da se ponosite svojim gradom, kao sto se sin mafijasa ponosi ocevim bogatstvom. Jadnici.

Kompleksi i osecanje krivice, griza savesti, ja bih rekao i jedno i drugo.

Bice vama dobro dok oni od kojih kradete ne dobiju republike ili autonomije, a otada bgd propada, i ostaje samo blud, sto i jeste sustina vaseg prljavog grada-drzave.

Zasto nije administrator ovoga foruma "Podgorica" neko iz CG nego je postavljena neka bgdjanka?
 
Najbolje da o tome pitate podgoricanke koje dolaze u Bgd, ali... na vasu veliku zalost one vam nece ispricati sta su radile po Beogradu. One ovde dolaze da se zabave, da se kresnu na brzaka i onda da se vrate i budu vam fine.
hahahahahaha
 
BeogradjaninXX:
Najbolje da o tome pitate podgoricanke koje dolaze u Bgd, ali... na vasu veliku zalost one vam nece ispricati sta su radile po Beogradu. One ovde dolaze da se zabave, da se kresnu na brzaka i onda da se vrate i budu vam fine.
hahahahahaha
Srpkinja sam koja zivi u Crnoj Gori!!!Da vi samo vidite kako se Beogradjanke ponasaju ovde preko leta??!!Kao pustene sa lanca idu od djetica do djetica po dan-dva,a onda se vrate u BGD smerne,"postene",prefinjene da kod svojih momaka izigravaju finocu!!
 

Back
Top