Шта су жене (које добро) учиниле данас за друге ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Ово је контра-тема на тему "Шта сте учинили данас за себе". Сматрам да је много паметније да даме учине неко добро човечанству, него што трче од шминкера до козметичара и натраг z:mrgreen:

Јер жене пре свега не би требале да теже себичности, и да мисле само о себи, као што је данас случај....:zimag:
 
Ја сам данас забављала сестриног клинца пола дана.:D
Морала сам да одиграм неку сумануту кореографију 165562365 пута и то уз песму ''Луди летњи плес'' од Фламингоса, при чему, малац инсистира само на уводном делу песме и онда само елегантно покаже прстом ка цд плејеру да вратим песму на почетак. :mrgreen:

Па сам морала да правим колут уназад и да истрпим његове покушаје да ме савије као сунђер.

Хтео је и да се играмо његове ''ђи-ђи'' игрице, али то сам одбила...мис'им, ипак...(за оне који не знају шта је то, поента је у томе да онај ко је ''ђи-ђи'' изиграва коња кога он, је'лте јаше)
 
Ја сам данас забављала сестриног клинца пола дана.:D
Морала сам да одиграм неку сумануту кореографију 165562365 пута и то уз песму ''Луди летњи плес'' од Фламингоса, при чему, малац инсистира само на уводном делу песме и онда само елегантно покаже прстом ка цд плејеру да вратим песму на почетак. :mrgreen:

Па сам морала да правим колут уназад и да истрпим његове покушаје да ме савије као сунђер.

Хтео је и да се играмо његове ''ђи-ђи'' игрице, али то сам одбила...мис'им, ипак...(за оне који не знају шта је то, поента је у томе да онај ко је ''ђи-ђи'' изиграва коња кога он, је'лте јаше)

симпатично z:gs:
 
E pa to mi je skroz bezveze da sad nabrajam šta sam učinila za druge...
To je poput onih domaćica koje skuvaju ručak, pa te pozovu, pa sve vreme maltene nariču kako su se one trudile i mučile...taman da ti presedne jelo :D.
JA sam ovo učinila, JA sam ono učinila..

ма знам....али 5 минута хвале није на одмет....z:mrgreen:

овде на форуму само се ионако нариче о шминкама и гардероби....:zskace:z:mrgreen:
 
pa jeste, tema zvuci malo pacenicki z:hm:

i valjda je dovoljna jedna koju je postavila na religiji

није паћеничка тема, 100 пута је духовнија од оне теме "Шта сте данас учиниле за себе" ово је контра-тема глупој теми која је овде постављена, а теби ако се не свиђа ова тема, иди пиши шта си данас учинила за себе
 
није паћеничка тема, 100 пута је духовнија од оне теме "Шта сте данас учиниле за себе" ово је контра-тема глупој теми која је овде постављена, а теби ако се не свиђа ова тема, иди пиши шта си данас учинила за себе

Онај ко није способан да учини нешто за себе, не може ни за друге.
Ако би да се свађаш, то није лепо, то је против других!

Учини за друге то што се нећеш обрецати на људе који пишу.

Иначе, била је иста оваква тема овде, па је затворили модови, јер су је сматрали непотребном.
Значи, није ти баш тако јако оригинална идеја. z;)
 
Ово је контра-тема на тему "Шта сте учинили данас за себе". Сматрам да је много паметније да даме учине неко добро човечанству, него што трче од шминкера до козметичара и натраг z:mrgreen:

Јер жене пре свега не би требале да теже себичности, и да мисле само о себи, као што је данас случај....:zimag:

E da, još ovo da navedem...
Smatram da tema "Šta ste danas učinile za sebe" ne postoji kako bi se žene nadmetale u sebičnosti. Danas je prosečna žena i domaćica i zaposlena žena i majka i ima sijaset obaveza - u svemu tome ona često zaboravi na sebe, a pomenuta tema je na neki način podsetnik da se skroz ne uguši u celoj toj priči.
To nije egoizam, jer osoba ne može ni drugima pružiti razumevanje, ako ga nema za samu sebe.
 
Онај ко није способан да учини нешто за себе, не може ни за друге.
Ако би да се свађаш, то није лепо, то је против других!

Учини за друге то што се нећеш обрецати на људе који пишу.

Иначе, била је иста оваква тема овде, па је затворили модови, јер су је сматрали непотребном.
Значи, није ти баш тако јако оригинална идеја. z;)

Preduhitrila si me komentarom :lol:
 
ono uopste nije glupa tema, a ova tvoja "duhovnija" je malko dosadna.

evo, ja sam malopre oprala zavese, ali ne zbog toga sto JA volim da budu ciste i da mirisu, nego da bih obradovala svog dragog muzica. a kada uskoro dodje umoran kuci, opracu mu noge.
eto, srecna?

није поента да ли сам ја срећна, ово нема везе са мном

:mazipsa: причамо само о лепим стварима (о лепоти и добру у себи а не "на себи") као што се на овом форуму потенцира z;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top