Na koji nacin su vas otkacinjale devojke dok ste bili vojnici?

mene je pre vojske, tako da sam bio miran. držao se gesla "ko nije pušio pre vojske, propušiće u vojsci, ko nije **** pre vojske, neće ni u vojsci"
To si u pravu.

Klao bi je zubima u datom momentu da je kraj mene bila,
Ovako bi joj reko J E bem J E bem J E bacu ko procita njega cu.
I znala bi sta to znaci kad se vrnem z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
Ma nista od toga,najbolje je bilo iskulirati,pa kad se vratis udaris po njenoj okoliniz:)
 
To si u pravu.


Ma nista od toga,najbolje je bilo iskulirati,pa kad se vratis udaris po njenoj okoliniz:)

Ma nema sta da udaram po okolini nisu oni krivi nece ker dok kuja ne zavrti repom to znas i sam.
On tu nista nije kriv vec ona sto se povatala i primila sa drugim a vamo ima decka.
Ne bi ni nju udario daleko od toga nisam budala da bijem zensko.
Al bi je kaznio kako prilici ;)
 
Ma nema sta da udaram po okolini nisu oni krivi nece ker dok kuja ne zavrti repom to znas i sam.
On tu nista nije kriv vec ona sto se povatala i primila sa drugim a vamo ima decka.
Ne bi ni nju udario daleko od toga nisam budala da bijem zensko.
Al bi je kaznio kako prilici ;)
Nismo se razumeli.Ja sam mislio da istorbas sto vise zenskih oko nje.
A njoj naravno bas nista ne kazes,kazes joj "dobar dan"z:) kad je sretnes i produzis.:zimag:
 
Moja tadasnja je iskoristila jako staru foru.U vojsci kad ste mlad vojnik svi vas zovu "guster"

Njeno pismo,posle nekih mesec dana je glasilo ovako:
Cao gugi,sad me yebe drugiz:mrgreen:


Au, druže, pa ti si imao sreće.. Znao si odmah na čemu si z:mrgreen:

Ja morao da odgonetam....javi mi neki drugar da je vidjena s nekim, ja mu kao ne verujem, u fazonu - možda mu se učinilo..... Onda se čujem s njom, a ona zvuči srećno.....pa se ja pitam: što li je srećna...je l' zato što se čula sa mnom ili je neko dobro istimario..... :think:

Pa se onda skupimo nas par pacijenata u kantini....ločemo i analiziramo z:lol:
 

Back
Top