starija zena...

sta mislite?


  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
sta mislite vi, znaci, zaboravite na vrstu muzike ovde, ona je primer samo, stvarno me zanima sta mislite o zenama koje se, u svojim poznim godinama, ponasaju i oblace kao da imaju 18-20?


Nevezano za doticnu o starijim zenama (tu podrazumevam preko 55 god.) koje se oblace kao da im je 20 ne mislim nista lose. To je za mene stvar sopstvenog izbora, isto kao sto i te od 20 ako vole da se oblace ozbiljnije za svoje godine .
Ako zena celog zivota se trudi i ulaze oko svog izgleda (tu ne mislim na skupu garderobu, vec na nacin zivota, prvrzenost posebnom rezimu ishrane sto podrazumeva mnogaa odricanja, i td...) ako se oseca prijatno u garderobi za 20togodisnjakinje i jos uvek moze da se upakuje u tome podrzavam 100% z:girl:
 
sta mislite vi, znaci, zaboravite na vrstu muzike ovde, ona je primer samo, stvarno me zanima sta mislite o zenama koje se, u svojim poznim godinama, ponasaju i oblace kao da imaju 18-20?


raspustenice...'oce da navataju nesto mlado...neko je vec rekao da je to nadoknadjivanje propustenog...ima takvih i na forumu.. satro malo sa decom da se druzim...ustvari bi volela da joj uvali neko od te dece...mislim,uslovno kazem "dece"...druga opcija je da je to zbog svaleracije...zena treba da izgleda lepo u poznim godinama,al da bude matora kuurava,to ne...uglavnom,simpaticne zene budu takve i sa 50,a lepe,sa bezlicnom lepotom,ne budu ni za kuurac kada napune 50...najbolje je lepa i simpaticna...
 
Nije me mrzelo da kucam u google-u "Stoja Biografija"...
***., jadna zena.. `72 godiste z:) a, izgleda kao da ima 45 minimum..
Ali to nije tema..
Mislim da te tete imaju opasan kompleks, zal za malados` i to...

ima i toga...ima...
...došle do partnera mlade, neiskusne...u međuvremenu iz nekog razloga ostale same, pa bi sad da nadoknade propušteno pod stare dane...
 

Back
Top