Yvert &v Tellier-potrebne cene

hvala ti Kuato
treba mi bash taj francuski.chovek mi poslao dosta markica u razmeni moju temu iz Francuske je a trazi mi zauzvrat nashe marke ali isto brojevi po Tellieru a naravno zanimaju me i cene prvo da se ne obrukam i poshaljem mu manje a i da se ja nebih osecao prevarenim....
 
smanjish /resize/ u ACDS programu svaki sken na 70-setak kb i onda shaljesh mailom ,jedino je problem shto to zahteva vreme i volju ....
Inache Michell imash da skinesh na netu /Skoro celu evropu 2005, Michel SAD -isto 2005,Scott ceo svet 2007 pdf verziju,malo proguglaj i naci cesh/
Ja sam molio za Yvert &Tellier jer ima samo Francuska free a nisam pri parama da investiram u taj katalog jer mi treba samo jednokratno za ovu razmenu....
pozdrav
 
Ma Bojane nisi me dobro shvatio. Dakle, ono što si mi ti tražio (scan kataloga maraka sa naših prostora od 1990.-te do danas) zauzima oko 15-tak MB. Svaki pojedinacni scan je oko 400-500 KB. Molim te napiši mi na PP da li ti odgovara da ti šaljem sve to pojedinačno, ili već kako i na koju e-mail adresu. Molim Priona da mi na PP pošalje link za sve te MICHEL kataloge, ako su pdf formatu, jer ja imam samo scan svih stranica, a onako mi je preglednije.
Pozdrav!
 
pa i ja imam michel evropa 2005 koji nije pdf ali zaSAD je pdf.imam ga / 40 mb/ ali nesecam se sajta gde sam ga skinuo
http://www.filatelija.net/katalozi.html


***************************************************************************************************
Ma Bojane nisi me dobro shvatio. Dakle, ono što si mi ti tražio (scan kataloga maraka sa naših prostora od 1990.-te do danas) zauzima oko 15-tak MB. Svaki pojedinacni scan je oko 400-500 KB. Molim te napiši mi na PP da li ti odgovara da ti šaljem sve to pojedinačno, ili već kako i na koju e-mail adresu. Molim Priona da mi na PP pošalje link za sve te MICHEL kataloge, ako su pdf formatu, jer ja imam samo scan svih stranica, a onako mi je preglednije.
Pozdrav!
 

Back
Top