Balavi krmak mrtav pijan ubio dvoje ljudi i ostao bez povrede

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
Dvoje poginulih u stravičnom sudaru Novi Sad - Radio 021/foto 021 petak, 25 decembar 2009 14:15
saobracajka_jugo.jpg
Novosađani Aleksandar K. star 44. godine i Nebojša N. star 45. godina poginuli su jutros u sudaru na uglu Kisačke ulice i Bulevara kralja Petra I u širem centru Novog Sada.
Kako je javio reporter Radija 021 sa lica mesta, sudarili su se jugo i audi A6, a nesreću je izazvao 22- godišnji vozač audija Dragan R. koji je bio potpuno pijan.
Prema nezvaničnim informacijama, naduvao je 2,25, a saznajemo da već ima dosije zbog vožnje u pijanom stanju.
Suvozač u jugu Aleksandar K. je poginuo na licu mesta, dok je 45-godišnji Nebojša N. izdahnuo u Kliničkom centru gde je bezuspešno pokušana reanimacija.
Vozač audija ostao je nepovređen
saobracajka_audi.jpg
Od svedoka smo saznali da je vozač audija vozeći pijan krivudao ulicama Novog Sada i da je njih nekoliko pre starvičnog sudara izbeglo udes. Za sada se zna da je došao iz pravca Jaše Tomića.
Za vreme uviđaja, Kisačka ulica prema bulevaru bila je zatvorena. (A.F./S.K.)
 
Gde je sada policija da kažnjava vozače zbog sitnice, tipa prsluka i sl.?! Nikad ih nema kad ih treba. Da je novi zakon o saobraćaju pravi, sad bi ova stoka koja je ubila dvojicu i unesrećila najmanje dve porodice dobila 40 godina zatvora, pa bi videli ko bi još divljao kroz centar grada. Novi zakon o saobraćaju je isuviše strog prema onom ko ne izazove nikakvu nesreću i isuviše blag prema ubicama.
 
strahota.... ajde pijan,pijan pa sta! Al tom brzinom voziti po gradu...

Ma ne može bre pijan da vozi ! On ih nije pobio samo zbog brzine nego pre svega zbog alkohola tj. zbog vožnje u potpuno alkoholisanom stanju !

Ne znam za vas, ali ja bih ovog degenerika seckao komad po komad ! :evil:

Za ovakve manijake ne da treba potpuno primenjivati nov zakon nego treba primenjivati Šerijatski zakon, koji se primenjuje u Saudijskoj Arabiji !
 
Нема од тога ништа ...

Одакле младићу од 22 године Ауди А6 - зарадио га или му тата купио ????

Колико је добио возач Министра Веселинова што је ономад покосио људе на станици ???
Колико је добио мали Карић за исто дело ???
Колико је добио ....

Ко има свога - има и Бога ....

Добиће клинац 6-7 година,
и то ће бити разглашено,
па онда иду жалбе,
па ванредни правни лекови,
умањење по основу младости, смањене урачунљивости ...
И на крају ранији отпуст уз образложење да је постигнута сврха кажњавања ...

3 године максимално ....
 
Нема од тога ништа ...

Одакле младићу од 22 године Ауди А6 - зарадио га или му тата купио ????

Колико је добио возач Министра Веселинова што је ономад покосио људе на станици ???
Колико је добио мали Карић за исто дело ???
Колико је добио ....

Ко има свога - има и Бога ....

Добиће клинац 6-7 година,
и то ће бити разглашено,
па онда иду жалбе,
па ванредни правни лекови,
умањење по основу младости, смањене урачунљивости ...
И на крају ранији отпуст уз образложење да је постигнута сврха кажњавања ...

3 године максимално ....
jos ako mu je brat potencijalni ratni zlocinac iz CG ,ima da prodje bez kazne kao celavi ubica Luka Karadzic z:(
 
to je zato sto je on vozio siguran auto - znaci audi a oni bili u totalno nesigurnom autu uz fiat punta zvanom yugo 45.

Ma da, to bi bilo isto kao kad bi pijani policajac ili žandarm u punoj "ratnoj" opremi prebio i ubio nenaoružanog civila ili pešaka i ti da kažeš: Eto, pandur je bio siguran i zaštićen pa mu nije ništa a ovaj civil je bio neobezbeđen pa je zako tako i prošao. Ko mu je kriv što se šeta po ulici bez pancira, kacige, heklera i palice ?

Loša ti je ta teza.
 
to je zato sto je on vozio siguran auto - znaci audi a oni bili u totalno nesigurnom autu uz fiat punta zvanom yugo 45.

Pa to.

Imao sam ja drugaricu koja je u caletovom mercedesu na slican nacin apsolutno razbila i unistila, mislim, ladu, i te ljude iz nje poslala na traumatologiju... lada urnisana, mercedes, ono, malo ulubljen.
 
Чим прочитах ово "Балави крмак..." одмах сам помислила на Чанка. :lol:

Немој други пут тако двосмислене речи у наслову да употребљаваш... :rtfm: јер да сам знала о чему је реч - не бих ни улазила.

А кад сам већ ту, да кажем да вожњу у пијаном стању треба најоштрије осудити!

Кад ће неки људи схватити да нису сами на свету и да није све (укључујући и људске животе!) подређено њиховим потребама? :evil:
 
Dvoje poginulih u stravičnom sudaru .... Kako je javio reporter Radija 021 sa lica mesta, sudarili su se jugo i audi A6, a nesreću je izazvao 22- godišnji vozač audija Dragan R. koji je bio potpuno pijan.
Prema nezvaničnim informacijama, naduvao je 2,25, a saznajemo da već ima dosije zbog vožnje u pijanom stanju. Suvozač u jugu Aleksandar K. je poginuo na licu mesta, dok je 45-godišnji Nebojša N. izdahnuo u Kliničkom centru gde je bezuspešno pokušana reanimacija.
....


Одлично! :evil: Питање је КО МУ ЈЕ ОМОГУЋИО да и даље несметано вози?
 
Ma ne može bre pijan da vozi ! On ih nije pobio samo zbog brzine nego pre svega zbog alkohola tj. zbog vožnje u potpuno alkoholisanom stanju !

Ne znam za vas, ali ja bih ovog degenerika seckao komad po komad ! :evil:

Za ovakve manijake ne da treba potpuno primenjivati nov zakon nego treba primenjivati Šerijatski zakon, koji se primenjuje u Saudijskoj Arabiji !

Da je on njih udario sa 50 km/h, koliko cestiti ljudi voze kad popiju, ne bi se ovakva tragedija desila.... al ovo njemu izgleda nije prvi put...
 

Back
Top