Balavi krmak mrtav pijan ubio dvoje ljudi i ostao bez povrede

Naravno da cu da vozim manji auto,ako budem kupovao veci ikada to ce biti kada budem kupovao novu mechku.

Pre bih vozio i juga nego bilo kojeg forda,audija,bmw-a,volvoa starijeg od napr 92' god.

I pre cu da kupim mali,nabudzeni autic koji trosi ko upaljac nego neku prosecnu limuzinu.

Veci auto bih kupio kazem tek kada bih bio spreman da izdvojim za auto 20,30 000 evra......zivim u Beogradu a ne u Lajkovcu.

imas starijih i vecih automobila koji kostaju mnogo manje novca.

u malom automobilu ti je glava uvek u torbi. mozda ti volis da ti je glava u torbi ne znam .
 
Ja mislim da mi treba da uvedemo preki sud i smrtnu kaznu za svaki saobracajni prekrsaj, da te streljaju u kolima na licu mesta, sa sve putnicima, kao sacesnicima koji su mogli, a nisu te sprecili!
Pa da vis' onda ko ce da se zaebava u saobracaju... ima svi da voze preko noci ko racunari! Da, da... narod je stoka, a sa stokom samo treba ostro, nikako drugacije.
E da i da panduri imaju pravo da licno zaplene vozilo koje ostaje posle kaznjenog vozaca, onda ne bi bilo ni korupcije u policiji. Mislim to obavezno... bez toga nam dzaba kaznenih mera.
 
imas starijih i vecih automobila koji kostaju mnogo manje novca.

u malom automobilu ti je glava uvek u torbi. mozda ti volis da ti je glava u torbi ne znam .

Nikada mi nije glava u torbi,ne lupetaj tixi.

Ja mislim da mi treba da uvedemo preki sud i smrtnu kaznu za svaki saobracajni prekrsaj, da te streljaju u kolima na licu mesta, sa sve putnicima, kao sacesnicima koji su mogli, a nisu te sprecili!
Pa da vis' onda ko ce da se zaebava u saobracaju... ima svi da voze preko noci ko racunari! Da, da... narod je stoka, a sa stokom samo treba ostro, nikako drugacije.
E da i da panduri imaju pravo da licno zaplene vozilo koje ostaje posle kaznjenog vozaca, onda ne bi bilo ni korupcije u policiji. Mislim to obavezno... bez toga nam dzaba kaznenih mera.

:cepanje:
 
Ja mislim da mi treba da uvedemo preki sud i smrtnu kaznu za svaki saobracajni prekrsaj, da te streljaju u kolima na licu mesta, sa sve putnicima, kao sacesnicima koji su mogli, a nisu te sprecili!
Pa da vis' onda ko ce da se zaebava u saobracaju... ima svi da voze preko noci ko racunari! Da, da... narod je stoka, a sa stokom samo treba ostro, nikako drugacije.
E da i da panduri imaju pravo da licno zaplene vozilo koje ostaje posle kaznjenog vozaca, onda ne bi bilo ni korupcije u policiji. Mislim to obavezno... bez toga nam dzaba kaznenih mera.

За онај одговор ти још увек дугујем поен... ево рачунај сада два, још један за бритку сатиру... :ok: :ok: :ok:

Nikada mi nije glava u torbi,ne lupetaj tixi.

Брате, реално, глава нам је свима у торби сваки пут када уђемо у било које превозно средство.
 
Ako nisi bio sarkastican onda izvini sto cu ti ovo reci, nadam se da se neces osecati uvredjeno al ti si retard ako tako mislis!!! Pijan voziti auto = treba te ubiti na licu mesta. Mozda ces misljenje promeniti kada neki pijani retard ne daj boze ubije neku tebi dragu osobu!!!


A ovaj majmun treba da bude izveden na sred centra grada. Jedan kamion da donese nekoliko hiljada kamenica i da svi ljudi dobra srca uzmu barem jedan i kamenuju ga. Mozda cak ni to nije dovoljno primerena kazna. Mozda da mu cm seku po cm tela i da sto duze pati. Ne nije ni to dovoljno dobro. Obesiti ga o Mileticev spomenik, namazati nekom hranom i pustiti pacove da ga polako zivog pojedu!!!!!

Zalosno je sto ce ovaj retard izaci iz zatvora kroz par dana jer ce mu tatica srediti sve!!! Mentolcina je nedelju dana pre toga bila zaustavljena isto mrtva pijana i voljeni otac mu je pomogao. E sada ako ima caleta koji je isti retard kao i on, onda i matori smrad zasluzuje istu kaznu!!! Panduri treba da imaju daleko veca ovascenja, npr kada su ga prvi put zaustavili trebali su da ga izvuku iz kola i ugrobare. Polupaju mu vilicu, noge, ruke i naprave invalida od njega. Al ne, mi samo znamo da kukamo kako su panduri brutalni, da je toistina ovakva sranja se ne bi desavala!!!!

Nisam ja retard, vec ste svi vi iz novog sada retardi,jer vam je taj mali do sada napravio 6 teskih saobracajnih nesreca do ove,i nikada nije odgovarao... i jos se sprda na taj racun...
Hebu vas 100 idiota u zdrav mozak,a vi sve vicete ''daj jos'' ...
da rezimiram,mali je sin direktora banke,dobar je sa demokratski izabranom vlast u NS,i sutra ako bude hteo da vozi motorne sanke po gradu,ili da te sutra pokupi na pesackom,opet nece odgovarati.... jer , SAMI STE TO TRAZILI!!! z:)
 
Nisam ja retard, vec ste svi vi iz novog sada retardi,jer vam je taj mali do sada napravio 6 teskih saobracajnih nesreca do ove,i nikada nije odgovarao... i jos se sprda na taj racun...
Hebu vas 100 idiota u zdrav mozak,a vi sve vicete ''daj jos'' ...
da rezimiram,mali je sin direktora banke,dobar je sa demokratski izabranom vlast u NS,i sutra ako bude hteo da vozi motorne sanke po gradu,ili da te sutra pokupi na pesackom,opet nece odgovarati.... jer , SAMI STE TO TRAZILI!!! z:)

Definitivno si retard!!!Kada razmisljas da je OK ako vozis pijan, onda dao bog da... bolje da se ne izjasnim!!!! Al ako ti se desi nesto dok si vozio pijan nece mi biti nimalo zao!!!

Znas, postoji velika verovatnoca da taj momak kao i njegov cale nije rodjen u NS-u a da je meni nekog povredio dok je izigravao mangupa ili pijan, licno bi uzeo par nozeva ( nekoliho hirurskih ), palicu za baseball i malo neke jake kiseline i uzivao celo vece...
 
Definitivno si retard!!!Kada razmisljas da je OK ako vozis pijan, onda dao bog da... bolje da se ne izjasnim!!!! Al ako ti se desi nesto dok si vozio pijan nece mi biti nimalo zao!!!

Znas, postoji velika verovatnoca da taj momak kao i njegov cale nije rodjen u NS-u a da je meni nekog povredio dok je izigravao mangupa ili pijan, licno bi uzeo par nozeva ( nekoliho hirurskih ), palicu za baseball i malo neke jake kiseline i uzivao celo vece...

ja sam retard, a vas ubijaju klinci po ulicama,i bole ih uvo za to, a vi to gledate i niko se ne buni :-)
pa ko je tu retard ?
ja ti rece ko je mali,i nije njemu ovo prvi put, a te tvoje osvete su price za malu decu,to je posao drzave i suda...
kada se ovako nesto desi u normalnom gradu i normalnoj zemlji,i izvadi se dosije u kome se vidi da postoji 5,6 teskih prekrsaja pre toga,i nista se nije desilo,onda ponekad cak i ministar pravde podnese ostavku,a kamoli ovi direktno odgovorni....
 
Sad sam video na youtube-u neku devojku što je izgorela u saobraćajci, neki pijani idiot je naleteo na nju... Preživela je na žalost ili na sreću...Stravično izgleda. Uh, uopšte mi nije dobro, nisam mogao da gledam video do kraja...

evo ti podatak za srbiju, u 3,6% slucajeva, za saobracajnu nesrecu je kriv alkohol.
u 5,2% slucajeva, neko od vinovnika je bio pod dejstvom alkohola,ali ili nije kriv,ili nije alkohol imao uticaja na nesrecu....
Pa kada sledeci put budete poceli da pricate o tome,imajte ove zvanicne podatke na umu!!!!
 
Kakvi debili.........za saobracajku 40,20 godina,osvete,tuce.........ae palite pajseri da vas neko napadne ostavili bi ste i kola i pobegli glavom bez obzira.

Za najgori vid ubistva u saobracaju ne treba davati vise od 2,3 godine,to nije namerno ubistvo cak i nema veze sa ubistvom iako neko pogine.......to je nesreca.

A vi sto bi davali po 20 godina onako od oka ne bi izdrzali ni 7 dana u corci.
 
Kakvi debili.........za saobracajku 40,20 godina,osvete,tuce.........ae palite pajseri da vas neko napadne ostavili bi ste i kola i pobegli glavom bez obzira.

Za najgori vid ubistva u saobracaju ne treba davati vise od 2,3 godine,to nije namerno ubistvo cak i nema veze sa ubistvom iako neko pogine.......to je nesreca.

A vi sto bi davali po 20 godina onako od oka ne bi izdrzali ni 7 dana u corci.

Pa ako cu robijati 20 godina zbog svirepog ubistva jednog skota koji nije vredan da udise ovaj vazduh onda neka!!!!

A gde bre nije ubistvo? Glumim frajera pred klinkicama kojima dlake jos rastu ili nisu porasle na onom mestu, vozim 180Km/h sa 2.2 promila i to je nesrecan slucaj!?! Dal sam ja tebe dobro razumeo!!! Dal ti zelis da kazes da taj retard sto je je ubio ta dva coveka izazvao nesrecan slucaj?!?
Nesreca bi bila da nije bio pijan, vozio 60km/h i da su mu crkle kocnice pa je ubio na pesackom zenu i njenu bebu koju je gurala u kolicima!!! OVO NIJE NESRECAN SLUCAJ!!!

A pravo da ti kazem, kada sam zavrsio 7 osnovne dobio sam takve batine jer sam glumeo frajera ( a dobio sam na moru u CG od glavnog inspektora za maloletne delikvente ) i pijan glumeo ludilo. Od tada mi ne pada na pamet da pravim sranja!!!!
 
Poslednja izmena:
evo ti podatak za srbiju, u 3,6% slucajeva, za saobracajnu nesrecu je kriv alkohol.
u 5,2% slucajeva, neko od vinovnika je bio pod dejstvom alkohola,ali ili nije kriv,ili nije alkohol imao uticaja na nesrecu....
Pa kada sledeci put budete poceli da pricate o tome,imajte ove zvanicne podatke na umu!!!!

Nadji mi gde si nasao te podatke?

A sada ovako, nisu svi retardi i nece svako voziti pijan. Drugo, alkohoil nije uticao na nesrecu?!? Ma kako da ne, pazi ovako, nisi prilagodio brzinu saobracaju, lose vidis, slabija koncentracija, i jos mnogo toga kad si pijan!!! I ti sada lupas da alkohol ije ima uticaja na nesrecu!?!

procitaj sta pise
http://www.naslovi.net/2009-07-26/mondo/novi-merac-za-pijane-vozace/1253926
 
Pa ako cu robijati 20 godina zbog svirepog ubistva jednog skota koji nije vredan da udise ovaj vazduh onda neka!!!!

A gde bre nije ubistvo? Glumim frajera pred klikicama kojima dlake jos rastu, vozim 180Km/h sa 2.2 promila i to je nesrecan slucaj!?! Dal sam ja tebe dobro razumeo!!! Dal ti zelis da kazes da taj retard sto je je ubio ta dva coveka izazvao nesrecan slucaj?!?
Nesreca bi bila da nije bio pijan, vozio 60km/h i da su mu crkle kocnice pa je ubio na pesackom zenu i njenu bebu koju je gurala u kolicima!!! OVO NIJE NESRECAN SLUCAJ!!!

A pravo da ti kazem, u 7 osnovne sam dobio takve batine jer sam glumeo frajera ( a dobio sam na moru u CG od glavnog inspektora za maloletne delikvente ) i pijan glumeo ludilo. Od tada mi ne pada na pamet da pravim sranja!!!!

Ja sam 10 puta dobio batine u muriji i nema to veze sa tim.........ja licno ponekad popijem,ali uvek vozim normalno i dobro,ocu da kazem nisam kreten,kad vidim da sam janpi lepo usporim na 40.

Ali ubistvo u voznji u bilo kakvom stanju nema veze sa klasicnim ubistvom........to sam ja shvatio sa 7 godina,i pravosudje to shvata........moj poznanik je ubio 4 ljudi kao vozac a on prosao bez ogrebotine.........dobrio 4,5 godine......i nije trebao vise,nije imao nameru a ostali nisu trebali da sedaju u vozilo kada su znali.

I za najgore ubistvo u saobracaju(nenamerno) moze maksimum do 5 godina........i to ako ih unesrecis brda.

Da li si ti a i ostali normalni pa da poredite pogibiju u saobracaju(uvek nenamerno ) i hladnokrvno ubistvo za koje se dobija po 15 godina?

Evo ja sad trenutno imam sigurno 1,5 promila i uskoro idem negde da jedem.......ako se sudarim sa nekim i neko pogine tuzio bih drzavu i da dobijem mesec dana.......cuch pijan,jaka stvar.

Nemoj da vozis ako ne mozes da izbegnes cak iako neko vozi pravo na tebe.
 
Ja sam 10 puta dobio batine u muriji i nema to veze sa tim.........ja licno ponekad popijem,ali uvek vozim normalno i dobro,ocu da kazem nisam kreten,kad vidim da sam janpi lepo usporim na 40.

Ali ubistvo u voznji u bilo kakvom stanju nema veze sa klasicnim ubistvom........to sam ja shvatio sa 7 godina,i pravosudje to shvata........moj poznanik je ubio 4 ljudi kao vozac a on prosao bez ogrebotine.........dobrio 4,5 godine......i nije trebao vise,nije imao nameru a ostali nisu trebali da sedaju u vozilo kada su znali.

I za najgore ubistvo u saobracaju(nenamerno) moze maksimum do 5 godina........i to ako ih unesrecis brda.

Da li si ti a i ostali normalni pa da poredite pogibiju u saobracaju(uvek nenamerno ) i hladnokrvno ubistvo za koje se dobija po 15 godina?

Evo ja sad trenutno imam sigurno 1,5 promila i uskoro idem negde da jedem.......ako se sudarim sa nekim i neko pogine tuzio bih drzavu i da dobijem mesec dana.......cuch pijan,jaka stvar.

Nemoj da vozis ako ne mozes da izbegnes cak iako neko vozi pravo na tebe.


Pa da si prvi put dobio kao ja, da su bio uhapsen i da su vas dvoje vezanih terali da pesacite 10km peske po jebenoj magistrali smunjam da bi pravio sranja!!! Ne racunam ovako sto me ponekad nalupaju pendrekom. Kada imas 13godina, kada ti zglobovi budu modri od lisica i kada te tako lepo isprebijaju ispred poznanika sumnjam da ces praviti velika sranja!!!

A to sto nas zakon to ne klasifikuje kao teze ubistvo to smo mi krivi!!! Da je ovo USA li neka druga zemlja ta osoba bi bez razmisljanja dobila 10+ godina zatvora!!! Pazi nike ne govori da je on ZELEO DA IH UBIJE, al retard je seo u kola sa 2.2 promila, vozio 180KM/H i UBIO PAZI UBIO dve osobe!!! Tebi te zvuci kao nesrecan slucaj!!! Pa covece to ne da nije nesrecan slucaj vec.... ma nemam reci!!!!
To sto si ti shvatio sa 7 godina svaka cast, a sto je nase pravosudje glupo pa takva ubistva tretira blaze to je sramota, nista drugo. Pazi dobijes vecu kaznu ako nekog prebijes i naneses mu teske povrede nego kada pijan pobijes celu porodicu!?! To nas zakon bas dobro razume!!!
Da se ja pitam sva ta govna, pedofile, nekrofile, silovatelje, PIJANE UBICE... bih obesio, ili po kratkom postupku, kao u Kini, metak u potiljak!!! Pa da vidis kako bi se doveli u red!!!

A ti sada sto ces da sednes u kola sa 1.5 promila samo dokazujes koliko si zaista mentalno odrastao. A da tuzis drzavu jer si ti izazvao nesrecu pijan, samo cu da kazem LOL.
 
Kakvi debili.........za saobracajku 40,20 godina,osvete,tuce.........ae palite pajseri da vas neko napadne ostavili bi ste i kola i pobegli glavom bez obzira.

Za najgori vid ubistva u saobracaju ne treba davati vise od 2,3 godine,to nije namerno ubistvo cak i nema veze sa ubistvom iako neko pogine.......to je nesreca.

A vi sto bi davali po 20 godina onako od oka ne bi izdrzali ni 7 dana u corci.

A ako ti je to 5 put da izazoves saobracajnu nesrecu... ?
inace upravo ovo sto si ti rekao se uci na posebnim predavanjima, jer vecina ljudi ne smatra one koji ubiju nekog u saobracajnoj nesreci ubicama... ipak, u npr USA, za ta dela se dobijaju pnekad i zatvorske kazne od 30-40 god.
 
Nadji mi gde si nasao te podatke?

A sada ovako, nisu svi retardi i nece svako voziti pijan. Drugo, alkohoil nije uticao na nesrecu?!? Ma kako da ne, pazi ovako, nisi prilagodio brzinu saobracaju, lose vidis, slabija koncentracija, i jos mnogo toga kad si pijan!!! I ti sada lupas da alkohol ije ima uticaja na nesrecu!?!

procitaj sta pise
http://www.naslovi.net/2009-07-26/mondo/novi-merac-za-pijane-vozace/1253926

naravno da postoje slucajevi gde alkohol nije uzrok nesrece iako je krivac bio pod dejstvom alkohola...
Oces slucaj iz Novog sada ? dali znas da imas presudu u okruznom sudu,gde je covek koji je ubio biciklistu i pri tome imao 1,7 promila u krvi,oslobodjen jer alkohol nije imao uticaj na nesrecu... biciklista se kretao ne osvetljen,mracnom ulicom,ca crnom jakon i crnom kapom na glavi.i udaren je bez kocenja... vestaci su rekli da bi se isto desilo i da je okrivljeni bio trezan.Glavna stvar je bila dokazati dali bi u slucaju da je bio trezan njegov periferni vid bio bolji,za toliko da se nesreca izbegne,vestaci su rekli ne... On je odgovarao sto je bio pijan,ali ne i zbog nesrece sa smrtnim ishodom.

odakle mi informacije ? ti si kratko na ovom forumu ?
 
Pa da si prvi put dobio kao ja, da su bio uhapsen i da su vas dvoje vezanih terali da pesacite 10km peske po jebenoj magistrali smunjam da bi pravio sranja!!! Ne racunam ovako sto me ponekad nalupaju pendrekom. Kada imas 13godina, kada ti zglobovi budu modri od lisica i kada te tako lepo isprebijaju ispred poznanika sumnjam da ces praviti velika sranja!!!

A to sto nas zakon to ne klasifikuje kao teze ubistvo to smo mi krivi!!! Da je ovo USA li neka druga zemlja ta osoba bi bez razmisljanja dobila 10+ godina zatvora!!! Pazi nike ne govori da je on ZELEO DA IH UBIJE, al retard je seo u kola sa 2.2 promila, vozio 180KM/H i UBIO PAZI UBIO dve osobe!!! Tebi te zvuci kao nesrecan slucaj!!! Pa covece to ne da nije nesrecan slucaj vec.... ma nemam reci!!!!
To sto si ti shvatio sa 7 godina svaka cast, a sto je nase pravosudje glupo pa takva ubistva tretira blaze to je sramota, nista drugo. Pazi dobijes vecu kaznu ako nekog prebijes i naneses mu teske povrede nego kada pijan pobijes celu porodicu!?! To nas zakon bas dobro razume!!!
Da se ja pitam sva ta govna, pedofile, nekrofile, silovatelje, PIJANE UBICE... bih obesio, ili po kratkom postupku, kao u Kini, metak u potiljak!!! Pa da vidis kako bi se doveli u red!!!

A ti sada sto ces da sednes u kola sa 1.5 promila samo dokazujes koliko si zaista mentalno odrastao. A da tuzis drzavu jer si ti izazvao nesrecu pijan, samo cu da kazem LOL.

Ma dosta sam ja toga doziveo da bi me bilo sta preobratilo,a ako sam sebe nisam sposoban da obuzdam tako mi i treba.

No,ajd da se ne ljutis ima ljudi svakakvih profila i vozaca......ja napr. nisam hteo da sednem u kola dok nisam polozio testove,naravno imao sam prilike ali hteo sam da pravilno naucim da vozim.......sta ces ti sa 13 godina za volanom na 180 na sat?pa ti si ispao kreten kakav ja nikad ne mogu ispasti.....ja sam pravio razna dela za koja su takva kao sto si ti napravio smesna........tj. krivicna a ne prekrsajna sa 14,15 godina....ali ni tada nisam hteo da sednem za volan.

A taj sto je vozio sa 2.2 promila 180km/h je tek nesrecan slucaj......moras shvatiti sto pijaniji to je nesrecniji slucaj,a to sto mu je neko dozvolio da popije ,e taj je kriv....a to je drzava,prodavac pica itd.

Ne rise druze,napices se i ti jednom,moraces da sednes za volan a onda ti zelim samo srecu.......da se sto bolje kontrolises......evo ja sam veceras vozio sa 2 promila sasvim normalno.

Moras da shvatis,alkohol je dostupan a svako ima mogucnost da ga kupi,a kad vec popije 5,6 ne moze bas tako da se kontrolise........i to je to,on vise nije kriv.......mislim realno nije hteo,to je nesreca a ako hocete da osudjujete nekoga osudjujte drzavu koja je dopustila alkohol koji je kao sto vidite mnogo gori neko 90% droga........onda ce se neko vaditi na prohibiciju?pa to je njihov problem.


A ako ti je to 5 put da izazoves saobracajnu nesrecu... ?
inace upravo ovo sto si ti rekao se uci na posebnim predavanjima, jer vecina ljudi ne smatra one koji ubiju nekog u saobracajnoj nesreci ubicama... ipak, u npr USA, za ta dela se dobijaju pnekad i zatvorske kazne od 30-40 god.

Nikad nisam imao saobracajku osim jednom kada je drugi bio kriv a ja placao zbog neregistrovanog vozila:):evil:

Amerkia je debilizam,osim sto je treba unistiti sa nukelearkom u toj drzavi ako te drugi put uhvate sa dzointom marihuane dobijas 7 godina,pametnom dovoljno.
 

Back
Top