Balavi krmak mrtav pijan ubio dvoje ljudi i ostao bez povrede

to je zato sto je on vozio siguran auto - znaci audi a oni bili u totalno nesigurnom autu uz fiat punta zvanom yugo 45.

Znachiiiiiii.........audi tebra :hahaha:

Pa da svi imaju za audija ne bi sigurno vozili juga o caknuti covece :roll:

Ma da, to bi bilo isto kao kad bi pijani policajac ili žandarm u punoj "ratnoj" opremi prebio i ubio nenaoružanog civila ili pešaka i ti da kažeš: Eto, pandur je bio siguran i zaštićen pa mu nije ništa a ovaj civil je bio neobezbeđen pa je zako tako i prošao. Ko mu je kriv što se šeta po ulici bez pancira, kacige, heklera i palice ?

Loša ti je ta teza.

:ok::ok:

@tema

Ma pustiti coveka i opomenuti ga,jaka stvar vozio janpi.
 
A sta mene licno uzasava - vec danima po novinama pise TATIN SIN..SIN POZNATOG NS BANKARA..pa dajte na IMENA, dragi novinari. Da znamo KOJE banke mu je tata direktor filijale..pa ime, prezime..da znamo stoku..Sto se, bre kriju sve te stvari, manijaci pokrivaju preko glave? Da ga bre vidimo. Na bilborde da se stave, da se majke ponose svojim sinovima manijacima i ubicama sto se sire po gradu.
Sto se konkretno slucaja tice - bez ikakvog sudjenja u zatvor. Ali neki najgori. A najzanimljivije mi je sto citam da mali skot ima braniteljE..mnozina..bas me interesuje koje to ONI argumente sada prosipaju da opravdaju ubistvo koje je skot nacinio.
Malo me sve plasi jer vozim juga i dete u njemu....
 
Neće se taj opametiti! Odležaće 4-5 godina, a onda pomoću veza i dobrog vladanja ponovo za volan i po starom. Za takve koji izazovu saobraćajku i ima poginulih treba da bude uvedena totalna zabrana upravljanja vozilom! Kako je prošao i onaj što je pokosio Zablaćanskog? Prašina se slegla a on se izvukao!

Moja je preporuka da roditelji, braća,nebitno lepo sačekaju da balavac izađe iz zatvora i da mu presude, kad pravde i ovako nema...
 
Imao sam saobraćajku pre pola godine kada isto maladić od 18 godina nije stao na znak STOP i naravno nalete na mene . Jugo mi je rasturio, žena povređena i išla u bolnicu na ušivanje (povrede glave i ramena). I danas ima sevanje u glavi i sada ima fobiju od svake raskrsnice. Kupio sam druga kola. Razmišljao sam da uzmem transporter, ko velim možda sam tu sigurniji. Uzeo sam Golf ali ni tu nisam više siguran ni ja kao vozač.Zato sam za to da se takvima izrekne zabrana čak i vožnje becikla a kamoli kola, jer magarac će opet posle mesec dana da mu da po gasu, a onda neka te Bog čuva!
 
Imao sam saobraćajku pre pola godine kada isto maladić od 18 godina nije stao na znak STOP i naravno nalete na mene . Jugo mi je rasturio, žena povređena i išla u bolnicu na ušivanje (povrede glave i ramena). I danas ima sevanje u glavi i sada ima fobiju od svake raskrsnice. Kupio sam druga kola. Razmišljao sam da uzmem transporter, ko velim možda sam tu sigurniji. Uzeo sam Golf ali ni tu nisam više siguran ni ja kao vozač.Zato sam za to da se takvima izrekne zabrana čak i vožnje becikla a kamoli kola, jer magarac će opet posle mesec dana da mu da po gasu, a onda neka te Bog čuva!

Jedna mogućnost da kupiš kamion ili oklopni transporter.... Druga mogućnost je da se stoka kazni drakonskim merama...Mislim da je ovo drugo praktičnije :zimag:
 
Ljudska glupost je bezgranična...A kad se ukombinuje sa bezobrazlukom..Užas.

Па јес' оно, лепо кажеш човеку како да не изгине а он тако... а онда се убаци неко са стране са још глупљим и безобразнијим коментаром таман кад' мислиш да нема горе. Ц ц ц... z:hm:

Sta reci ?!?!?! z:hm:

Ништа, стварно туга како су неки глупи и безобразни. z:hm:
 
Па јес' оно, лепо кажеш човеку како да не изгине а он тако... а онда се убаци неко са стране са још глупљим и безобразнијим коментаром таман кад' мислиш да нема горе. Ц ц ц... z:hm:



Ништа, стварно туга како су неки глупи и безобразни. z:hm:

Ako nekom napišeš da se spremi da umre, makar i u šali, potupuno je glupo. Pogotovo kada je tema vrlo ozbiljna... Zato malo odmerenosti ne bi škodilo z:poz:
 
Nije uopshte u shali bilo... poenta priche je da budesh spreman na ovakve stvari ako vozish krntiju... uvek moze da se zaleti neki manijak, da ti poginesh a da njemu ne bude nishta... Je l' to mnogo teshko razumeti? Da ne pricham kineskim mozda? z:hm: Vrhunac bezobrazluka je kada se pileci mozak kome je teshko pojmiti mizernu lingvistichko-logichku konstrukciju usudi nekome reci da je glup. :neutral:
 
Nije uopshte u shali bilo... poenta priche je da budesh spreman na ovakve stvari ako vozish krntiju... uvek moze da se zaleti neki manijak, da ti poginesh a da njemu ne bude nishta... Je l' to mnogo teshko razumeti? Da ne pricham kineskim mozda? z:hm: Vrhunac bezobrazluka je kada se pileci mozak kome je teshko pojmiti mizernu lingvistichko-logichku konstrukciju usudi nekome reci da je glup. :neutral:

:zskace: :zimag:
 
Nije uopshte u shali bilo... poenta priche je da budesh spreman na ovakve stvari ako vozish krntiju... uvek moze da se zaleti neki manijak, da ti poginesh a da njemu ne bude nishta... Je l' to mnogo teshko razumeti? Da ne pricham kineskim mozda? z:hm: Vrhunac bezobrazluka je kada se pileci mozak kome je teshko pojmiti mizernu lingvistichko-logichku konstrukciju usudi nekome reci da je glup. :neutral:

da ovde se slazem sa toobm. uvek mozes da naletis na nekog manijaka koji ce da se zakuca u tebe i sta onda

ne znam dal pratis vesti iz hronike u 90% slucajeva ljudi ginu u nesrecama kod nas u bas ovim malim kolima tipa yugo fiat puntozastava 101 i tako
 
Znachiiiiiii.........audi tebra :hahaha:

Pa da svi imaju za audija ne bi sigurno vozili juga o caknuti covece :roll:



:ok::ok:

@tema

Ma pustiti coveka i opomenuti ga,jaka stvar vozio janpi.

olimpijakose ima starijih auta a jeftinih i velikih/sigurnih nego je problem sto su sva ta veca auta sa motorima vece kubikaze a kod nas lopovska vlast oporezuje auta po kubikazi i samim tim destimulise ljude da voze veca sigurnija kola nego ih stimulise da voze nekakve konzervice kao sto je yugo 45 , fiat punto , suzuki maruti i slicno :(
 
Nije uopshte u shali bilo... poenta priche je da budesh spreman na ovakve stvari ako vozish krntiju... uvek moze da se zaleti neki manijak, da ti poginesh a da njemu ne bude nishta... Je l' to mnogo teshko razumeti? Da ne pricham kineskim mozda? z:hm: Vrhunac bezobrazluka je kada se pileci mozak kome je teshko pojmiti mizernu lingvistichko-logichku konstrukciju usudi nekome reci da je glup. :neutral:

Prijatelju zašto si se osetio prozvanim kada sam spomenuo glupost? Nemoj da si toliko nesiguran u sebe z:mrgreen: I ne kaže se kineskim nego kineski z:poz:
 
da ovde se slazem sa toobm. uvek mozes da naletis na nekog manijaka koji ce da se zakuca u tebe i sta onda

ne znam dal pratis vesti iz hronike u 90% slucajeva ljudi ginu u nesrecama kod nas u bas ovim malim kolima tipa yugo fiat puntozastava 101 i tako

Pa da, ja se inache Tihi slazem sa tobom u vezi svega shto se tiche kola (dobro mozda malo oko Fordova al' to su nijanse) jer sam provalio da se u to do jaja razumesh... al' brate ti i ja o politici bolje da ne prichamo, znash i sam z:mrgreen: ... ribe, kola, zezanje, ovo ono, tu se razumemo savrsheno... :sanke: Inache i ja vozim Juga... samo chekam da me zguzva neko dok stojim na semaforu ili tako neshto... :sanke:

Prijatelju zašto si se osetio prozvanim kada sam spomenuo glupost? Nemoj da si toliko nesiguran u sebe z:mrgreen: I ne kaže se kineskim nego kineski z:poz:

Prvo, nisam ti ja prijatelj, mada mogu da budem ako se izvinesh lepo. Drugo, nisam se osetio prozvanim, nego znam da si meni rekao i nemoj sada da se vadish kao zena neka. Trece, da li se sluzish kineskim jezikom ili sa kineski jezik pametnice? :udriglavu:
 

Back
Top