SEX sinoc/jutros, detalji ....

vazi NaraYan

elem ... dakle apstinirao sam vec neko duze vreme, pokusavam da se posvetim jogi :O

pocelo je sa laganim mazenjem,ona se je pretvarala kao da spava, bila mi je okrenuta ledjima,trgnuo sam carsaf sa nje, prstima sam prelazio preko njenog vrata,ledja,kukova i nazad, poljubio sam joj vrat,uvce ... ona se je okrenula na ledja, i dalje kao uspavana, poljubio sam prstice na njenim nogama, njeno stopalo, nozicu, koleno,butine ... i tako stigao do njene mace, dodirnuo sam je jezikom, ona je tiho zajecala i promeskoljila se ...
sta to radis ? - upitala me je
ja sam se samo blago osmehnuo...
nastavi,molim te - rekla je.
Upijao sam njene sokove, bili su tako omamljujuci...
skoknuo sam do kuhinje i pokupio slag,sladoled,kockice leda i cokoladni preliv iz frizidera
zeleo sam da noc potraje duugooo
stavio sam kockicu leda na njene vrele usne,prijalo joj je,spustao sam kockicu nize sa strane, preko njenog obraza,brade,vrata ...sve do njenih grudi, tu sam zastao i napravio par koncentricnih krugova oko njene bradavice, zatim druge, i tako dok se led nije istopio ...
cokoladni preliv sam posuo od njenih grudi pa sve do brezuljka, zatim je sledio sladoled na istom mestu i slag...pokusavao sam da sve pokupim jezikom sa njenog tela,odredjena kolicina poslastice je zavrsila na carsafu ali sam ja ipak bio vicniji ...

evo za pocetak ... nastavak sledi (nemam vremena danas, moram da radim ) : )
 
Moja najveca fantazija ...(trenutno)...je sex sa jednom curom ...poslacu ti sliku ako hoces da je vidis...ne znam ni kako se zove ni gde zivi ...video sam njenu sliku na sajtu pod pseudonimom SexiMaja...Kratka crna kosa , grudi pristojne velicine(oko 95), prava lepotica...zamisljam je kako u donjem vesu prilazi i pocinje sa masazom , ja na stomaku , kita hoce da probije krevet , a ona gore , masira...nezno i polako ...ponekad joj ruka sklizne sa bedra , pa me zakaci po dnu stomaka , ni blizu penisa , ali sticem utisak da je opasno blizu i on hoce da explodira od naprezanja...osecam njene butine na straznjici,vrele i pohotne...pokusavam da se okrenem , ali ona ne da...neznim glasom sapuce da je jos rano ....cekam , sekunde su sati , minuti su meseci...polako ludim ...uz svaki njen dodir , imam utisak da gorim , strast je neverovatna...u jednom trenutku osecam njene cvrste bradavice na mojim ledjima...koje se polako spustaju , pa podizu....bezuspesno pokusavam da okrenem glavu i da ih okvasim svojim jezikom ...ne dozvoljava...i onda u jednom trenutku ne osecam nista , ne vidim nista...okrecem se na stranu i osecam vrelinu njenih usana na grudima , po stomaku , po preponama....i na kraju osecam njen (za moj poludeli penis , hladan) jezik koji ga dovodi do vrhunca , imam utisak da sam tu na kraju i da je gotovo...ali NE...nije gotovo...ona za trenutak pravi pauzu i palcem ga steze ispod samog glavica , i uspeva u tome...nisam jos uvek gotov , i tek pocinje prava extaza...ona to radi neverovatno dobro , pokretima koji ti stavljaju do znanja da hoce da ti pruzi maximum zadovoljstva...i uspeva u tome neverovatno dobro...u jednom trenutku prekidam je i preuzimam inicijativu...hocu da joj vratim sve ono od malopre i to sa kamatom ...krecem od kolena ka bedrima , ljubim je sa unutrasnje strane butina sve do venerinog brega....ali tu prekidam ,,,ne diram je tamo gde se ona nadala i ocekivala....prelazim na vrat,iza uha,ljubim je ispod brade , ne diram usne, njih cemo ostaviti za kasnije ...spustam se polako ka njenim grudima, ali ne diram bradavice, one su sada toliko napete da bi ih dodirom samo povredio , ljubim je izmedju grudi , okolo i ispod , nezno grickam , sa razumevanjem , vracam se na vrat , pa opet na grudi , svaki moj dodir u tom trenutku za nju je iznenadjenje, napadam sa svake strane, i najvise tamo gde ona najmanje ocekuje , onda joj nezno liznem donju usnu pa gornju , mojim usnama uzmem njenu donju usnu i nezno je zatezem dok ne isklizne , a onda ponovim ...sada prelazim na grudi , ponovo...ovaj put pravim zaobilaznicu oko njene bradavice , nezno kvasim jezikom sve osim same bradavice koja stoji kao ruski vojnik i ceka moj jezik...ali ne ...za sada cu samo nezno pirnuti u nju , dasak toplo-hladnog vazduha ce joj prijati vise nego sam jezik u ovom trenutku...spustam se dole ...prolazim izmedju grudi ...za sobom ostavljem vlazan trag...koji susim neznim duvanjem...to se cini kao dobar potez jer pocinje da se grci i presavija ispod mene...dozvoljavam joj da pridje mom kolenu koje se nalazi izmedju njenih blago rasirenih nogu...ali samo za trenutak ...polako stizem do njenog stomaka...pupka...bedara...butinama prilazim polako sa spoljne strane i prelazim na unutrasnju stranu,njena vlazna pica je lepo obrijana,samo je ostavljen mali uski trougao ispod samoga stomaka , koji grickam zubima , opet nezno i sa razumevanjem ...najzad joj ispunjavam zelju i dolazim do tacke bez povratka...njene usmine , koje su vrele i vlazne , nezno razdvajam jezikom i uvlacim se ispod samog vrha gde zadrzavam jezik na par sekundi bez ikakvih pokreta...to ju je totalno razludelo ...svim snagama se trudim da zadrzim njeno telo na krevetu , ona se grci i podize zadnjicu ne bi li uspela da pridje do mog jezika...za sada joj jos uvek ne dozvoljavam...jos jednom cu joj usmine razdvojiti jezikom i onda cu nezno pirnuti od vrha usmina do klitorisa koji cu tada prihvatiti jezikom i pritisnuti kruznim pokretima, ne previse jako , ali taman toliko da oseti pritisak mog vrelog jezika...spustam se jos nize...kombinacijom jezika i neznim grickanjem obradjujem ulaz u tamnu i vlaznu pecinu koja me sve vise priziva da udjem i ostanem .... jos jedno nezno pirkanje kombinacijom toplo-hladnog vazduha iz mojih pluca i povlacenje prema grudima ...jedno kratko zadrzavanje...i poljubac....dugacak...vreo...ostajemo bez daha oboje...i ona me gura na ledja i penje se na mene...grudima mi masira kitu koju pokusavam da prepoznam kao svoju...ovoliko veliki nije bio nikad do sada ...toliko je nabrekao da se vide pulsirajuce vene...onda se ona povlaci napred i vlaznom macom me masira po njemu , sa donje strane...pritiska mi ga uz stomak toliko da sam u jednom trenutku osetio prijatan bol...a onda ....VRELINA....osetio sam blag trzaj , posle koga su usledili kruzni pokreti koji su obecavali brzu ejakulaciju...ali ona se opet pokazala kao vidovita i brzo ga je smirila, jos je rano za to... po prvi put osecam unutrasnje grceve kod nje...predpostavljajuci da ce da svrsi ...skidam je sa sebe i obaram na ledja...ni ja njoj necu dozvoliti da se tako lako izvuce...u prvi mah samo joj nezno prilazim glavicom do ulaza , jos uvek ne ulazim , dajem joj vremena da se sabere , ali ne dozvoljavam da je napusti strast...i tu gresim ....ona me obuhvata nogama i uvlaci u sebe...vidim da je gotova i prihvatam igru....kruznim pokretima joj pomazem u svrsavanju i pocinjem da osecam njene grceve...toliko mi sa svojom picom steze kitu da svrsavamo u istom trenutku....NEVEROVATAN OSECAJ...u sledecih par trenutaka stize je drugi talas...i tako ostajemo nepomicni par minuta...kada smo dosli do vazduha ona je jezikom iscedila moju kitu toliko da sam pomislio da cu opet svrsiti....ali nisam imao snage za jos jednom ...u medjuvremenu je zvonio sat ...tako da sam otvorio oci i video suprugu koja sa podocnjacima kao kifle pokusava da me probudi....i tada je nestalo svo uzbudjenje...Ustao sam …otisao u kupatilo…I obesio se….
 
jagodica:
dud:
jagodica:



Da znash da nisi daleko od istine....
Nego oceni ovo...

mrzi me da chitam :(
valjda je uspeshno.
a mislis maja nikad nema podocnjake.
nadam se da cesh da dobijes veeeeeeliku alimetnaciju;)...mislim ti da je placas



joj shto si negativna....ko moja zena...nije stvar u podocnjacima , stvar je u fantaziji...jel prolazi ili ne prolazi...
A shto se tice alimentacije....dud...nismo u Americi...ovo je SRBIJA ...bwe
 

Back
Top