Холивуд против независности КиМ

Zaboravila si Seron Stoun.

20071207_209-ItemID-74213-lrg.jpg


Seron Stoun - najlepsa ziva zena sveta.
 
Poslednja izmena:
To sa Klunijem je dokazano kao patka, on sam je to valjda demantovao na svom sajtu.

Nas eventualno podržavaju De Niro, Džejms Vuds, Džoni Dep, Šeron Stoun, možda Edi Marfi, i tako ti likovi bliski sa Kusturicom i Den Tanom.

Ето сви најбољи глумци подржавају целовиту Србијууууууу ::vatromet::grudvanje2:z:dm5::zimag:

Мислим ипак да Клуни није демантовао а и ко зна чији је то сајт....
 
То су људи који морају да прате званичан став политике државе у којој су грађани.Ако би се понашали онако како мисле били би врло брзо пословно а можда и егзистенцијално сахрањени.Док год званичне Сједињене Државе кажу да је Косово њихов директни интерес,нико од глумаца не сме и не може да тврдо заступа личне ставове.
 
To si prva mislim koja se nasmejala na Dragosevu neku "duhovitu" poruku z:mrgreen:

Jesam, ali zato sto je stvarno duhovita, od srca sam se nasmejala, nije cinizam ili tako nesto... Evo kao sad i na Bandijevu!

zvanicno je dokazano da je Dzekson upravo pred smrt nameravao da u progresiv haus aranzamanu , sa moonwalking koreografijom objavi obradu Nad Kraljevom ziva vatra seva , al eto ubise ga cionisti , izdajice , antihristi z:cry:

z:Dz:Dz:D:zskace::zskace::zskace::zimag::zimag::zimag:
 
zvanicno je dokazano da je Dzekson upravo pred smrt nameravao da u progresiv haus aranzamanu , sa moonwalking koreografijom objavi obradu Nad Kraljevom ziva vatra seva , al eto ubise ga cionisti , izdajice , antihristi z:cry:

Over Kingovo live fire is sparkling.
Let us see which chetnik is lacking.

Tako je navodno trebalo da počinje.

То су људи који морају да прате званичан став политике државе у којој су грађани.

Ma gde bre, njima je politički stav o svemu i svačemu nešto poput hobija. Ali njih niko nionako ne šljivi dva odsto nego ih gledaju k'o dokone budale.

Džejms Vuds, naprimer, je, onako, relativno prosrpski nastrojen zato što redovno posećuje Den Tanin restoran u Holivudu pa mu ovaj tamo puni glavu ko zna čim. Verovatno može još takvih ljudi da se nađe.
 

Back
Top