Kondilomi...

BlueMoon

Početnik
Poruka
1
Zdravo...

Nedavno je mojoj devojci kasnila menstruacija par dana... otisli smo kod ginekologa da vidimo da li je trudna - ispostavilo se da nije, ali kao grom iz vedra neba dosla nam je informacija da su joj nasli kondilome u nekoj sitnoj fazi :( (papanikolau test je pokazao 3. grupu)

Stvar je u tome sto smo jedno drugom prvi i jedini seksualni partner. U potpunosti verujem svojoj devojci kada mi to kaze, a ja znam da ja nisam nista radio sa strane. Potpuno mi je nejasno kako je mogla da navuce kondilome!? Dodatno, za ovih godinu ipo dana skoro uvek sam spavao sa njom bez kondoma, a meni doktori nisu nista nasli, cak ni kad sam trazio dodatni test sircetnom kiselinom - znaci nije dobila od mene?

Da li neke veze ima sto imam neke virusne bradavice na ruci? I, sta da radimo dalje - da li je ona sada zarazna i hoce li to i ostati? :(
 
Sve je vec napisano na temu kondiloma, samo koristi pretrazivac.
Necu jos zakljucavati temu jer vidim da ste oboje neiskusni i neinformisani pa da mozes postaviti jos koje pitanje ali pre toga procitaj teme koje se odnose na ovu problematiku.
Pozdrav!
 

Back
Top