Shta Srbija treba da uradi da bi izashla iz problema

1. Da se ozbiljno razmotri i napravi vojni aranžman sa Rusijom, mislim konkretno oprema za pare, nikakva druga usluga.. znači avioni, tenkovi i napredni raketni sistemi, ostalo sve imamo.

2. Da se izgrade podzemna skloništa sa autonomnim izvorima energije i vode i sa mogućim proširenjima.

3. Da se jasno i otvoreno obaveste svi u Evropi i svetu, da se vraćamo na Kosmet sa molbom da ne pružaju otpor jer će mo biti prinudjeni da se branimo.

I pod 4. Da se svim poginulim Srbima u ratu od 1991 do 1999 podigne veliki spomenik i napiše " Svim Srbima koji su poginuli za Otadžbinu i Slobodu, znajte da to nije bilo uzalud, Srpski narod. "

Eto to kad budemo uradili biće nam bolje.
 
nije dovoljno
treba negde oterati sav taj smrad od izmeta, fekalija i resto

ja sam za sistematsko proterivanje
nek' nekom drugom smrde, ne meni

I sta imas od toga??? Ko recimo Karic. Nakrao se debelo ima milione i kao ne sme da se vrati u Srbiju. Bas su ga zeznuli. Uziva covek u milionima zabole ga bas za Srbiju.

Nego treba ih valjda sistematki pohapsiti i konfiskovati svu imovinu a to su milijarde nakradene love od ove drzave i naroda.
 
Eglonyl_120ml_otopina.jpg
 
zanimljiva tema
po meni, potrebno je privatizovati sva preduzeca u srbiji
i ona strateska, kao elektroprivredu, vodovod i komunalne sluzbe,..
ali zdrava privatizacija koja ce otvoriti srbiju i na istok i na zapad, dakle u kojoj ce kapital tih velikih igraca uci u srbiju,..
to bi bio nacin da se rijesimo troskova birokratije i javnog sektora, da imamo konkurenciju zdravu medju velikim igracxima koji ce samim tin gradjanima,,tj. nama potrosacima nuditi svoje robe i usluge po povoljnijim cijenama
ljudi koji znaju svoj posao da rade ce biti zaposleni, a oni koji koji ne znaju svoj posao, nego sada parazitiraju na budzetu ima da budu socijalne kategorije, /...
dakle, demokratija,.....
 
I sta imas od toga??? Ko recimo Karic. Nakrao se debelo ima milione i kao ne sme da se vrati u Srbiju. Bas su ga zeznuli. Uziva covek u milionima zabole ga bas za Srbiju.

Nego treba ih valjda sistematki pohapsiti i konfiskovati svu imovinu a to su milijarde nakradene love od ove drzave i naroda.

meni lepse otkad ga ne vidjam
ima ih jos koji treba da se sklone
 
Ја мислим да нам нема помоћи и да ћемо потуно банкротирати уколико НЕ РАШЧИСТИМО РАЧУНЕ... а шта под тим мислим. Наиме, више је него очигледно да је бивша КПЈ, касније СПС КАДА ЈЕ ПОКРАЛА КОМПЛЕТНУ НАРОДНУ ЛОВУ одредила један број СВОЈИХ ПОВЕРЉИВИХ ЉУДИ КОЈЕ ЈЕ ПРОИЗВЕЛА У ДАНАШЊЕ БИЗмИСМЕНЕ И ПРЕКО ЊИХ ПОКУПОВАЛА СРБИЈУ... даклеМ прво би обелоданио све биографије бизмисмена, затим би морали да положе рачуна о имовини - а 99,99% ЊИХ НЕМА ДОКАЗА ОСИМ ДА СУ ПОКРАЛИ... И СВЕ БИ ИМ КОНФИСКОВАО ... и то би био замашан почетни капитал за праву демократизацију тј.приватизацију.

Правио сам једну мини-анализу и установио да су сви од реда или деца војних лица, комунистичких политичара, полиције тј. разне УДБ-е, ДБ, КОС... и схватио сам да је то део ПЛАНА О СТВАРАЊУ ПРИВИДА ДЕМОКРАТИЗАЦИЈЕ... наиме једна те иста екипа се врти у врху - раде за странце у политици и као пијавице деру кожу народу са леђа... ТОМЕ СЕ МОРА СТАТИ НА ПУТ.... или ћемо као држава и народ потпуно нестати са лица земље.
 

Back
Top