Kapetan Miki

Mirabilis

Početnik
Poruka
9
Poshtovani citaoci

Zadovoljstvo nam je da najavimo izlazak prvog broja stripa Kapetan Miki (Capitan Miki), koji ce se u okviru izdavake kuce Mirabilis pojaviti na kioscima u ponedeljak, 18 januara, naredne godine. Serijal ce obuhvatati epizode koje u Italiji, zemlji porekla ovog stripa, izlaze u okviru edicije "Edizioni IF", planirano je izdavanje jedne sveske mesechno, po ceni od 220 dinara. Takodje, planiramo da od marta krenemo sa detektivskim stripovima Julija i Nik Rajder, u ritmu jeno izdanje mesechno.

Poshtovanje i svako dobro za predstojece praznike
redakcija Mirabilisa.
 
Poshtovani citaoci

Zadovoljstvo nam je da najavimo izlazak prvog broja stripa Kapetan Miki (Capitan Miki), koji ce se u okviru izdavake kuce Mirabilis pojaviti na kioscima u ponedeljak, 18 januara, naredne godine. Serijal ce obuhvatati epizode koje u Italiji, zemlji porekla ovog stripa, izlaze u okviru edicije "Edizioni IF", planirano je izdavanje jedne sveske mesechno, po ceni od 220 dinara. Takodje, planiramo da od marta krenemo sa detektivskim stripovima Julija i Nik Rajder, u ritmu jeno izdanje mesechno.

Poshtovanje i svako dobro za predstojece praznike
redakcija Mirabilisa.

Екстра!!! Све најбоље људи... z:)
 
Naslovne strane ce biti preuzete direktno iz italijanskih izdanja IF. Ne bismo da prejudiciramo, ali u ovom trenutku pregovaramo oko izdavanja josh nekoliko poznatih italijanskih junaka, na prvom mestu Nathana Nevera i Legs Weaver. Svi cete blagovremeno biti obaveshteni o datumima objavljivanja ovih stripova. Nadamo se da cete uzivati u nashim stripovima isto onoliko koliko i mi u njihovoj izradi.

Redakcija Mirabilisa
 
Puno, puno srece nek vas prati.

Vi ste sigurno analizirali trziste i znate koje junake treba pustiti u prodaju.
Moje skromno misljenje je da bi se bolje prodavao Lazarus Ledd nego Nathana Never.
Ipak je malo bolja i realnija prica.

U svakom slucaju puno srece vam zelim.
 
Samo naprijed, nadam se da cete uspjeti.
Posebno se radujem najavama novih junaka i nadam se da ce kvalitet izdanja biti na zadovoljavajucem nivou i da ce redovno izlaziti sto je mislim najvaznije za uspjeh izdanja, pored kvaliteta stripa i kvaliteta izdanja.
Da li cete distribuirati stripove u Crnu Goru?Iako imam mogucnost da nabavim stripove u Srbiji volio bih da to mogu da uradim i u Crnoj Gori.
Pozdrav i sve najbolje.
 
Sve najbolje u radu i verujem da ce te uspeti u svojim planovima
Drugo nebi bilo lose da razmislite o internet prezentaciji gde bi blagovremeno upoznavali malo siri krug citalacke publike nego ovako pojedinacno na pojedinim forumima..

Trece zanima me dali je bilo u razmisljanju ponovno pokretanje edicije Lazarus Led-a koja je po meni jedna od boljih serijala Bonelija
 
Mene naročito zanimaju stari Bonellievi serijali koji takoiđe izdaje "Edizione If", pre svega mislim na Tim i Dastija i PSDZ, da li postoji šansa da u nekoj budućnosti vidimo i ova izdanja na kioske?
 
I ja cu u pocetku kupovati svih pet junaka novoga izdavaca, u znak podrske...
Jos uvek ne mogu da prezalim ove iz Wizard-a, ajde Blek manje-vise, njega sam uzimao iz sentimentalnosti, ali mi je Magicni Vetar, bas bio legao...
 
Poshtovani chitaoci

Iduchi ukorak sa modernim tendencijama, otvorili smo profil na sajtu facebook.com, Mirabilis Beograd, gde chete mochi da ostavljate svoje sugestije i primedbe. Ochekujte uskoro i sajt, a vrlo brzo ce nas biti i na televizijskim i radio stanicama.

Poshtovanje i svako dobro
Redakcija Mirabilisa
 

Back
Top