Usvojen amandman LDP-a...

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
... na zakon o JRM, kojim je uz sportske priredbe, huliganstvo po zakonu kaznjivo i na ulici, politickim skupovima i ostalim manifestacijama gde se pravi steta, povredjuju ljudi itd.

Pa navijaci i huligani, pozdravio vas Cedica, i on sam ukinuo vase buduce politicko delovanje u ime srpstva... Dakle, EU vrednosti ce se postovati i mimo vase volje z;)
 
... na zakon o JRM, kojim je uz sportske priredbe, huliganstvo po zakonu kaznjivo i na ulici, politickim skupovima i ostalim manifestacijama gde se pravi steta, povredjuju ljudi itd.

Pa navijaci i huligani, pozdravio vas Cedica, i on sam ukinuo vase buduce politicko delovanje u ime srpstva... Dakle, EU vrednosti ce se postovati i mimo vase volje z;)

pffff:hahaha:....a gde ti zivis?Ili je to napad optimizma!?:think:
 
... na zakon o JRM, kojim je uz sportske priredbe, huliganstvo po zakonu kaznjivo i na ulici, politickim skupovima i ostalim manifestacijama gde se pravi steta, povredjuju ljudi itd.

Pa navijaci i huligani, pozdravio vas Cedica, i on sam ukinuo vase buduce politicko delovanje u ime srpstva... Dakle, EU vrednosti ce se postovati i mimo vase volje z;)

А када се последњи пут десило неко насиље на стадионима?
 
Када ће се неко позабавити проблемом хулиганства у редовима полиције ? Ево и тема постоји о жандарму који прети радницима бензиске пумпе да ће их побити ! па је чак и једног радника физички напао.Не видим да се неко од душебрижника огласио поводом тог случаја.
 
... na zakon o JRM, kojim je uz sportske priredbe, huliganstvo po zakonu kaznjivo i na ulici, politickim skupovima i ostalim manifestacijama gde se pravi steta, povredjuju ljudi itd.

Pa navijaci i huligani, pozdravio vas Cedica, i on sam ukinuo vase buduce politicko delovanje u ime srpstva... Dakle, EU vrednosti ce se postovati i mimo vase volje z;)


Je l' bi hteo da mi pojasniš ovo?

Na primer, pokoškamo se nas dvojica na ulici i ti me prebiješ... Ja te tužim, blabla i ti snosiš neke sankcije...
Je l' sad ovo znači da snosiš veću kaznu ako me prebiješ, a krenuo si na utakmicu? :eek:

P.S. Ne zezam se, stvarno mi nije jasno. Da li za isto krivično delo snosiš veću kaznu ako si navijač ili si bio na političkom mitingu?
 
Je l' bi hteo da mi pojasniš ovo?

Na primer, pokoškamo se nas dvojica na ulici i ti me prebiješ... Ja te tužim, blabla i ti snosiš neke sankcije...
Je l' sad ovo znači da snosiš veću kaznu ako me prebiješ, a krenuo si na utakmicu? :eek:

P.S. Ne zezam se, stvarno mi nije jasno. Da li za isto krivično delo snosiš veću kaznu ako si navijač ili si bio na političkom mitingu?

Тако је.У зависности од места де си кренуо казна се увећава за одређени број година па имамо:
На утакмицу-8 год
На политички митинг-7 год
У биоскоп-4 год
У позориште-2 год
У музеј 1 год
...
Па ти види када ти се највише исплати да се побијеш
 
Тако је.У зависности од места де си кренуо казна се увећава за одређени број година па имамо:
На утакмицу-8 год
На политички митинг-7 год
У биоскоп-4 год
У позориште-2 год
У музеј 1 год
...
Па ти види када ти се највише исплати да се побијеш

Заборавио си....У БИБЛИОТЕКУ.....
Мислим то је...најређе, па највећа казна.....z:hm:
 
Тако је.У зависности од места де си кренуо казна се увећава за одређени број година па имамо:
На утакмицу-8 год
На политички митинг-7 год
У биоскоп-4 год
У позориште-2 год
У музеј 1 год
...
Па ти види када ти се највише исплати да се побијеш

Na sastanak LDP-a - pomilovanje z:mrgreen:
 
Vidi ovu političarku z:lol:

Daj objasni nam šta to znači u praksi.. Znam ja da se vi tamo dogovarate, ali znate li bar šta se dogovorite? z:p

U praksi ne znači ništa. Predlozi zakona su ono što će uvek proći a amandmani se, koliko ja vidim, prihvataju samo ako ne menjaju suštinu tih predloga pošto je cilj da se zakonodavstvo uskladi sa evropskim. A pošto svi predlažu samo gluposti bez pokrića onda usvoje ponešto od onih što su im slatki, čisto da se ne kaže da neće da sarađuju sa opozicijom ...
 
U praksi ne znači ništa. Predlozi zakona su ono što će uvek proći a amandmani se, koliko ja vidim, prihvataju samo ako ne menjaju suštinu tih predloga pošto je cilj da se zakonodavstvo uskladi sa evropskim. A pošto svi predlažu samo gluposti bez pokrića onda usvoje ponešto od onih što su im slatki, čisto da se ne kaže da neće da sarađuju sa opozicijom ...


Znači, tovari me john doe da sam nadrljao kad krenem da gledam Partizana...ili na miting.. z:mrgreen:
 
... na zakon o JRM, kojim je uz sportske priredbe, huliganstvo po zakonu kaznjivo i na ulici, politickim skupovima i ostalim manifestacijama gde se pravi steta, povredjuju ljudi itd.

Pa navijaci i huligani, pozdravio vas Cedica, i on sam ukinuo vase buduce politicko delovanje u ime srpstva... Dakle, EU vrednosti ce se postovati i mimo vase volje z;)

Sa ovim boldovanim se slazem i pozdravljam, a sa ovim drugim delom ne, valjda to treba da budu opste i nase vrednosti, a ne samo evropske?
 

Back
Top