Prioriteti devojaka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trazim curu_ za brak :
Znas zasto ovo deluje na licnom nivou, prosto zato sto sam video xy takvih postova po netu, u kojima muskarci prozivaju zene da su listom sponzoruse, a zene muskarce da su bezdusni skotovi, a u 99 posto slucajeva bude reci o povredjenim sujetama.
Tvoj osnovni problem je sto generalizujes stvari. Otkud ti znas da su klinke seks masine ?
Radio si neku anketu ? Moja rodjaka je 90- godiste, dve godine je bila u vezi s momkom, koji je radio kao konobar i jedva sastavljao kraj s krajem, ona je htela da se uda za njega, i eto nije joj smetalo sto nema para. Pricas gluposti, daj shvati, naravno da ima i onog o cemu ti pricas, ali ne mozes da izvlacis zakljucke da su sve/ vecina takve.
I odakle ti to da devedesetih nisi mogao videti ljubavne parove ?? Izvini, ali stvarno bulaznis, ja sam vidjao parova koliko hoces.
 
Znam ali šta ćeš istina boli.

Stvarno ne kontam odakle si zaključio da sam ja izneo misao da su naše devojke najrušnije što se tiče fizičkog izgleda? Niti su naše devojke najlepše (leše su Ruskinje, Ukrajinke, Beloruskinje, Madjarice, Slovakinje, Čehinje, itd itd), a niti su najrušnije. Jednostavno u ovoj temi nije reč o fizičkom izgledu.

I još jednom ponavljam, nije ovo lično pitanje.

Znaš šta, idi pa gnjavi Ruse, Ukrajince, Beloruse, Mađare, Slovake i Čehe da su im žene / devojke/ sestre / tetke /babe / komšinice sve kurbla do kurble. z:lol:
 
Naravno da verujem u to, a dokazi postoje na sve strane.

Devedesetih godina gotovo da nije čovek mogo da vidi neki ljubavni par na ulicama. Razlog tome je bio da su devojke jako tečko ulazile u vezu jer su trašile isključivo momka za ozbiljnu vezu. A za ozbiljnu vezu su htele na prvom mestu jako situiranog momka. A ako nije baš situiran onda mogo je da prodje i lep muškarac. Medjutim u to vreme bilo je pola pola u smislu moralnih devojaka i nemoralnih.

Od 2000 do tako otprilike 2008 devojke su postale totalno brutalne, hladne i jako proračunate. Apsolutno su grabile i noktima i zubima da dodju do nekog bogatog. Nisu se libile ni da nekog takvog dele sa još par devojaka. Moral im je postao totalno stran i gotovo nimalo bitan u životu. Seks su shvatale kao oružje u lovu na podobnog muškarca. Znači totalna degradacija ali ipak su imale neki cilj i želele su brak makar on bio i iz interesa.

Od 2008 pa do današnjih dana, naročito generacija 90 godište i mladje postale su totalno seks mašine bez ikakvog cilja i totalno im je jedino i jedino bitno da popune krevet bez obzira da li se zatekao u tom trenutku takozvani momak ili neko koga je tog trenutka upoznala. Znači sve više im nimalo nije bitno ko je kakav, bitno je da se popuni krevet. Šta reći za takve nazovi devojke???

Svi znamo da muzika, a naročito takozvana folk muzika (naravno mislim na marketinške stručnjake) prati duhovno stanje omladine kako bi njihove pesme imale prodju a samim tim i zaradu, jer je to i najbitnije. Uporedjujući pesme iz 80-tih, 90-tih, 2000-2008, i od 08 do danas, tačno vidimo odraz moralnog posrnuća devojaka. Danas su reči pesama toliko brutalne, bez osećaja, materijalističke, da je to strašno.


:zurka:
 
Ako se sećate ranije sam pisao u temi na linku http://forum.krstarica.com/threads/219056 o devojkama srpskim, ali sad se situacija donekle promenila.

Koliko je momak lep je ostalo gotovo isto bitno srpskim devojkama kao i oduvek. Duhovna strana muškarca srpskim devojkama (kad kažem srpske devojke mislim na većinu naravno) naravno nikad nije bila bitna, tako da je i sad situacija ista. Srpske devojke su genetski totalno operisane od ljubavi, tako da ljubav nikad nije igrala nikakvu ulogu, pa tako i sad. Pa u cemu je onda došlo do promene?

Naime devojkama je sad donekle manje bitno koliko momak ima novca. Ovako napisano neko će reći pa super, došlo je do nekog pomaka na bolje. Medjutim na žalost kad se zagrebe po dubini dolazimo do frapantnog podatka da srpske devojke su još više moralno degradirane.

Analiza je vrlo kratka i jasna baš kako su srpske devojke plitke i jasne. Devojkama je sad jako malo bitno ko koliko ima para jer one više i ne misle na ozbiljnu vezu, već na vezu koliko traje traje. Znači ulaze vrlo olako u veze ukoliko je momak lep, a i da nije lep nema veze bitno da se popuni krevet dok ne naidje neki lepši itd. Znači srpske devojke padaju sve više i više u moralni haos. To je šalosno ali je istinito.

Obozavam kada ovako nas "srpske devojke" tako generalizujes..pazi ovo,da te citiram:"moralno degradirane" i sl. Vidi se da se ti ne kreces u okruzenju normalnih cura,vec ko zna kakvih,kada tako pricas..Dozvoli molim te,odakle tebi pravo,da nas sve "srpske devojke",koje su normalne,zdrave svestii i ciste pameti da nazivas takvim imenima,a ?z:p Svasta...SRpske devojke ,koje imaju mozga,koje su obrazovane,pametne i lepo vaspitane nece nikada biti u moralnom haosu...Ti direktno aludiras na sve nas devojke koje zive u Srbiji...Ja nisam sve sto ti kazes da su "srpske devojke",i sigurna sam da ih ima jos..Ko zna na kakva si ti nailazio,majko moja....zalosno je kada ovo procitam...z:(
Svake normalne devojke prooritet je da bude pre svega obrazovana,jer znanje je moc,da vodi racuna o sebi,da bude uvek dama i da ima pored sebe pametnog,normalnog i lepo vaspitanog mladica.Nema to veze ni sa parama,ni sa moralnim haosom ni sa cim..da bude najveci haos na planeti,ja bih opet ostala normalna i lepo vaspitana.To sto ti pricas,nema veze sa vezom.Kada je neko karakter i mentalno normalan i zna sta hoce i zeli,tada nema moralni haos u glavi,nije moralno degradirana i slicno.Morala sam napisati ovo,da izrazim svoj protest,u ime svih normalni i lepo vaspitanih "srpskih cura"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Trazim curu_ za brak :
Znas zasto ovo deluje na licnom nivou, prosto zato sto sam video xy takvih postova po netu, u kojima muskarci prozivaju zene da su listom sponzoruse, a zene muskarce da su bezdusni skotovi, a u 99 posto slucajeva bude reci o povredjenim sujetama.
Tvoj osnovni problem je sto generalizujes stvari. Otkud ti znas da su klinke seks masine ?
Radio si neku anketu ? Moja rodjaka je 90- godiste, dve godine je bila u vezi s momkom, koji je radio kao konobar i jedva sastavljao kraj s krajem, ona je htela da se uda za njega, i eto nije joj smetalo sto nema para. Pricas gluposti, daj shvati, naravno da ima i onog o cemu ti pricas, ali ne mozes da izvlacis zakljucke da su sve/ vecina takve.
I odakle ti to da devedesetih nisi mogao videti ljubavne parove ?? Izvini, ali stvarno bulaznis, ja sam vidjao parova koliko hoces.

slazem se. Ne treba generalizovati nikako.
 
Ako si mu rekla Jeco, i neka si z:).
Al dzabe, on se usancio u svoj rov i ne mrda. Covek kaze da su srpske devojke genetski operisane od ljubavi-citiram. Ljubav kaze, nikad nije igrala glavnu ulogu, pa ni sad..
A sad da mu ja pisem o suprotnim primerima, iz licnog okruzenja.. ne vredi. On je uvrteo sebi neke gluposti u glavu, i ne bih ni da mu ih izbijam. Ako hoce da misli da su svi, pardon sve oko njega takve, nek misli.
 
Ako se sećate ranije sam pisao u temi na linku http://forum.krstarica.com/threads/219056 o devojkama srpskim, ali sad se situacija donekle promenila.

Koliko je momak lep je ostalo gotovo isto bitno srpskim devojkama kao i oduvek. Duhovna strana muškarca srpskim devojkama (kad kažem srpske devojke mislim na većinu naravno) naravno nikad nije bila bitna, tako da je i sad situacija ista. Srpske devojke su genetski totalno operisane od ljubavi, tako da ljubav nikad nije igrala nikakvu ulogu, pa tako i sad. Pa u cemu je onda došlo do promene?

Naime devojkama je sad donekle manje bitno koliko momak ima novca. Ovako napisano neko će reći pa super, došlo je do nekog pomaka na bolje. Medjutim na žalost kad se zagrebe po dubini dolazimo do frapantnog podatka da srpske devojke su još više moralno degradirane.

Analiza je vrlo kratka i jasna baš kako su srpske devojke plitke i jasne. Devojkama je sad jako malo bitno ko koliko ima para jer one više i ne misle na ozbiljnu vezu, već na vezu koliko traje traje. Znači ulaze vrlo olako u veze ukoliko je momak lep, a i da nije lep nema veze bitno da se popuni krevet dok ne naidje neki lepši itd. Znači srpske devojke padaju sve više i više u moralni haos. To je šalosno ali je istinito.
:roll:
Srpske devojke...treba gamad pobiti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top