savo kaze u novostima - `Nema poštenja u Srbiji!`

27E

Legenda
Poruka
52.416
http://www.novosti.rs/code/navigate... u Srbiji!&kword_add=partizan, SAVO MILOSEVIC

...
NIJE postao predsednik Partizana, ali neće više biti ni član Skupštine koja je izabrala novog lidera. Savo Milošević je odlučio da podnese ostavku na mesto u najvišem klupskom telu crno-belih, a i distanciraće se i od svakog angažovanja u narednom periodu, što znači da neće biti opozicija aktuelnoj upravi, neće je “loviti” na nekim budućim greškama.
...


zbogom savo, nisi ni morao da se trudis.

tvoji su na vlasti u drzavi, ali valjda nisi dovoljno `participirao` da bi dobio svoj feud

fudbaler u politici, bas nije nesto na dobrom glasu, osim u maticnoj stranci, dok je popularan i igrao u rezimskom dresu nasred terazija, uoptrebljen i odbacen. mogao je da proba u crvenoj zvezdi, tamo ima dosta njegovih, a klubu ne ide nikako, cak i para fali
 
Dobro je sto nije izabran. Slusao sam ga malo kod Cosica, ono ni macke ne bi gutale sto prica.
Mnogo je takvih mladih entuzijasta koji bi da se omaste. Tek zavrsili karijeru, pa nigde drugde nego odmah u fotelju.
Тачно.
Зато, свима таквима :

76499e_0_Ev5U2.jpg
 
U pravu je covek.
Mi u Vojvodini to najbolje znamo.
Ви не знате ништа осим да почнете да дивљате кад год се појави неки палиша и раздере се ''ди су наши новци?''.Одмах скачете на ноге лагане и лопова проглашавате за спаситеља.z:D
 
Ви не знате ништа осим да почнете да дивљате кад год се појави неки палиша и раздере се ''ди су наши новци?''.Одмах скачете на ноге лагане и лопова проглашавате за спаситеља.z:D

Pa mnogo slanine, belog lukca, visok prEtisak i holesterol .. :lol:
 
Dobro je sto nije izabran. Slusao sam ga malo kod Cosica, ono ni macke ne bi gutale sto prica.
Mnogo je takvih mladih entuzijasta koji bi da se omaste. Tek zavrsili karijeru, pa nigde drugde nego odmah u fotelju.
Ја сам одгледала целу ту емисију.
Раније сам начула од других да је човек приглуп, али он није приглуп, он је Глуп са великим ''г''.
Zar Savo nije uvek bio majmun a ne krava:confused:
Чак и ја знам да је Саво одувек мајмун, него то колега мање_зло због риме...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
A kako bi se vi osecali da vam neko ko pavijanu da tablu da sa njom setate beogradom i vicete ''nedam beograd radikalima'' i obeca ko zna sta... a onda ispadne da ste glumili majmuna za dzabe,i da od obecanja nema nista...
E moj Savo, tebi glava izgleda sluzi samo da snjom udaras loptu.
upravo tao , kao i ostalim fudbalerima , nekako je vec tuzno und zalosno gledati likove poput Sava Majmuna ili paranocinog Duleta Savica kako pokusavaju da mrse muda o stvarima za koje nisu ni kvalifikovani ,ni intelektualno dorasli
 

Back
Top